Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Surprise or shock

Nimue Valen Csüt. Szept. 05, 2024 3:19 pm
• doing the best they can •
Surprise or shock
Cseppet tikkelek, mikor meglátom a dögöt a hajón. Mármint félre értés ne essék, szeretem a kutyákat, de a hajómat még jobban. Amiben már igencsak sok munka és pénz van, hogy ilyen pompásan nézzen ki. Külsőleg úgy néz ki mint egy régi, kalóz hajó, de amúgy teli van modern, elemekkel. És ez mind drága volt... így féltem a hajót, ha egy pici valami is fenyegeti. Leginkább az a fura, hogy egy tök ismeretlen jött fel, a kutyájával, és ezt a helyzetet, jelenetet, nem egészen tudom hova tenni. Kissé értetlenül pislogok így, legszívesebben széttárnám a karom, hogy "mi a franc". Esküszöm a srácokból is kinézném, hogy csak ezzel akarnak megszívatni. Így oda is megyek a korláthoz, és kinézek rajta, hogy ott kuncognak e. De sehol nincsenek... egyszer önt el aggodalom, és megkönnyebbülés. Ezek a tökkelütöttek.
- Hát elég fura neve van... - jegyzem meg epésen, miközben jobban megnézem. Esküszöm, még mielőtt felvette volna, és hirtelen megláttam, amint kijöttem a kabinból, mintha nagyobb lett volna a kutya...
- Még szerencse... - hallottam ahogy kopog a köröm, vagy a mancsa a hajópadlón, de eléggé kivagyok élezve az ilyenre. Legalább jól tartják azt a kutyát. A srácnak pedig szófosása van, ami azt illeti nem igazán tudok megszólalni, vagy egyáltalán reagálni.
- Öhm.. kösz.- válaszolok arra, hogy szép a hajó, még persze, hogy az. - Mi ? Dehogy, egyáltalán nem. - az lenne még szép, ha egy csapat tini jönne ide. Nincs az a pénz.
- Nem csak a kutya neve fura... - jegyzem meg inkább csak halnak, magamnak. - Nimue... - közelítek felé. Főleg azért, ha nagyon felbosszant lelökhessem. Ez is birtokháborításnak számít, nem?
- Jah marha cuki. - köszörülöm meg a torkom, mert sajnos tényleg az. Azokkal a boci szemekkel, meg mintha a lelkembe látna. Felemelem a szemöldököm, majd mintha egy idegen erő vezényelné a kezemet, és hagyom megszagolja, majd megnyalogassa, és kap egy simogatást is. - Valami varázskutya ez? Olyan fura? - főleg hogy pont én simogatom, meg nem tudom... van valami a tekintetében. Valami.. értelem? Na jó ez marhaság, a kutyák okos állatok. De még is más, szinte már ijesztő az átható tekintete.

Milady
Laserian



_________________


my "magic" power it's me

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: Surprise or shock

Laserian Harries Szer. Szept. 04, 2024 3:21 am
• doing bad for good reasons •
Surprise or shock
Erre nem számítottam, vagyis de, tudhattam volna, hogy egy hajónak vannak lakói, tulajdonosa és legénysége is biztos, nem árválkodik itt egymagában. Ezt persze nem lehetett elmagyarázni Lockjawnak, hogy ne rontson csak úgy be más hajójára, mert bizonyára ő sem díjazná, hogyha valaki befészkelné magát a kutyaágyába. Neki valami szörmés fekhelye volt, nem tudom honnan jött az ötlet, talán megszerette a díszpárnákat valaki szobájában és kénytelenek voltunk hasonlót keresni a kis vasevőnek.
- Nem tudom miről beszélsz! – elsőre túl rossz ezt mondani tudom és nem is válasz a mi a francra.
- Lockjawnak nincs akkora körme, mint gondolod. – a biztonság kedvéért azért a karjaimba veszem a töpszlit és a mancsait a nő irányába mutatom, hogy láthassa körmei vannak bizony, de hogy ezzel ártott volna bármilyen padlózatnak is… nos…
- Felrohant a hajódra, okos kutya ez, mint gondolnád. Nem fél, merész és nagy bajkeverő. – főleg akkor, ha velem van, de ezt nem tettem hozzá.
- Az egyik lakótársamé, Lockjawnak hívják, de az egyikük nagyon szeretné, ha átneveznénk valami másra, mert ez a név olyan embertelen hozzá. – embertelen is, csak a szó egy másik értelmében.
Egy picit körbe pillantok zavaromban, mintha csak most lett volna időm megnézni hová is tévedtem.
- Csak egy környékbéli, aki kutyát sétáltatott. Szép ez a hajó amúgy. Hajó körutakat szoktatok megtenni vele? Lenne pár barátom, aki vevő volna az ilyesmire. – most nem magamra értettem, pontosabban nem csak magamra. Még nem hajókáztuk be túlságosan a többiekkel a helyet és milyen menő volna már ezzel a hajóval!
A harcias viselkedése pedig meg sem lep, de meg se ijeszt. Túl sok hasonló lerivallást kaptam már a bayvilliektől, hogy immunis legyek az effélékre és álljam a sarat.
- Laserian vagyok. – vallom be végül, nehogy robbanó lőporoshordó legyen a végén az, amin ücsörgök, de mindegy is.
- Cuki igaz? Nézz csak rá, hogy tudnál haragudni egy ilyen ártatlan kis kutyira, mint ő?! – felé tartom, hogy Lockjaw elkápráztassa őt szent ábrázatú poficsával. – Nagyon barátságos, hagyja, hogy megsimizd a feje búbját, azt szereti a legjobban. – mentem ki magam, hogy mennyire jól sikerül ez, azt nem tudom. Mindenesetre jobb nem leszek tőle, csak kutyabolond zakkantnak tűnők. Nem újdonság.

Milady
Nimue



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)

Nimue Valen a Nap Hősének tart

Re: Surprise or shock

Nimue Valen Kedd Szept. 03, 2024 4:22 pm
• doing the best they can •
Surprise or shock
A fiúk ma "eltávon" vannak. Az-az az ügyes bajos dolgok elintézése napot tartunk. Én "zsákmány" beszerzését megünnepelvén, a kikötő "inast" kifizetve, ki suvickoltattam vele a fedélzetet, egy halvány lakott is tettem fel rá, csigáktól, és egyéb vízi szörnyektől is megszabadítottam a hajót. Így ma délutánra Milady teljes pompájában tündököl. Kénytelen voltam gyorsan elvégezni a feladatot, és elvégeztetni, mire a fiúk visszaérnek minden megszáradjon... hogy azok a jóégért se tudnak a seggüköt maradni. Kiélvezvén a csöndet, és az egyedül létet, végül betettem egy kis zenét, és harapnivalóval leültem végre, hogy kipihenjem magam. Fárasztó nap volt, sok dolgot kellett, és gyorsan megoldani. Nehéz bevallanom magamnak is, de amennyire várom, hogy megszabaduljak tőlük, pont ennyire várom, hogy vissza jöjjenek. Nem régóta vagyunk együtt, de... hamarabb, és jobban a családommá váltak, mint az x-ek. A különcök között is különcnek éreztem magam. Ezak a fiúk... egyszerűen mindig jó kedvre tudnak deríteni, és dacára annak, hogy nem régóta ismerjük egymást, mégis kiállunk egymásért. Persze ezt Csúzlin kívül senki nem vallaná be, és vállalná fel. Elmosolyodom a gondolatra is.
Persze ebben is benne van a pakliban, amitől félek: minden jó dolog...  mély levegőt veszek, és nem akarom ismét negatív gondolatokkal elbaszni ezt a pár szabad órámat, amennyi maradt...
És ezzel egy időben hangokat hallok, és kopogást a fedélzeten, még úgy is hogy szól a zene. Kikapcsolom, és apró kopogások visszhangoznak.
Valamelyik állat vissza is jött egy szteppcipővel? Az tuti, hogy a vizbe is vágom...
Nagy hévvel felállok, majd a látvány még sokkolóbb volt, mint a szteppcipős Tao.
Egy kibaszott kutya... a hajómon.
- Mi a jó franc... - tör ki belőlem a zokogó hang. Most lakkozták a padlót... kibaszott drága volt.
- Mégis mit keresel ezzel a döggel a hajómon?? Vágjátok egyáltalán a körmét?? - sápadtságom, és a sokk hatás talán azt is jelezheti, hogy menten elájulok...
- Ki a fene vagy te?
Nagyon remélem, hogy "csak" eltévedt. A kutya viszont... mik ezek a boci szemek? És miért nem ugat meg, a támadó reakciómat látva? Végén be kell vallanom, hogy cuki... de nem a hajón!
Milady
Laserian



_________________


my "magic" power it's me

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Surprise or shock

Laserian Harries Hétf. Szept. 02, 2024 6:18 am
• doing bad for good reasons •
Surprise or shock
Sokáig úgy hittem, hogyha a dolgok visszakerülnek a régi kerékvágásukba, akkor minden rendben lesz, de most már nem tudnám elképzelni az életemet a bayvilleiek nélkül. Titkon valahol nagyon vártam arra, hogy Gwen újra megjelenjen és azt mondja visszajött. De arra még várhatok és nem is valószínű, hogy miattam visszajönne. Ha megtalálja a számításait a saját világában, akkor szinte elképzelhetetlen, hogy visszajöjjön. Mégis be kellett volna vallanom neki, hogy hiányzik és valószínűleg hiányozna is, mert túlságosan megkedveltem ahogy a többieket is, akik nem a mi világunkból származtak.
Még mindig csak csendben és hitetlenkedve próbáltam feldolgozni az újabbnál újabb információkat, úgy kezelni őket, mintha hazugságok volnának, de nem voltak azok. Ilyet senki sem hazudna és persze, hogy minden erejével azon volna, hogy hazatérjen. De van, aki megpróbált beilleszkedni, Lacey túlélőnek számított és valahol büszke is voltam rá, mert abból a szörnyű helyzetből – hogy egy másik világban kell élnie – kihozza a maximumot és a legjobbat, amit tehet: alkalmazkodik.
Már nem áltattam sem magamat, sem őt, hogy Niel majd haza fogja tudni vinni őt, azt sem tudtuk, hogy melyik földön élt ezelőtt. Annyi bizonyos, hogy én még a sajátunk nevét se tudtam volna megmondani. Nem foglalkoztatott és talán voltam annyira vakmerő, hogy azt higgyem, erre nem is lesz soha szükségem, mert valaki mindig mellettem lesz, aki tudni fogja. Hát nem volt.
Gyanúsan csend volt, ez csak egyet jelentett, hogy szabadfoglalkozás van, így hát én is megkerestem a magamét. Pontosabban felajánlottam Crystalnak, hogy megsétáltatom a kutyát – mára már kezdtem elfogadni, hogy ez az eb hatalmasra nő és szét tudna roppantani valami erős vasszerkezetet is, ha eléggé biztatjuk őt. Persze most nem tettem próbára. Nem volt kísérleti alany.
- Gyere kis csöppség, nézzünk szét a part mentén! Jót fog tenni neked, ha megkergethetsz egy kevéske sirályt. – magyaráztam lelkesen Lockjawnak és mintha értette volna, hogy mit mondok neki elkezdett örömében csaholni. Na ez a beszéd! Máris jobb kedvem lett, hogy elhagytuk a lakást és a koradélutánba sétálhattunk egyet. Persze a kutyának más ötlete támadt valahol félúton a part fele, mert teljesen más irányba indult el, mint amit eredetileg terveztem. A kikötő irányába tartott, nem a homokos part felé, ahová eredetileg menni akartam. A gazdáját pedig nem nyugtathattam azzal, hogy nem tartom pórázon az értelmes kutyáját és ezért véletlenül elkóborolt. Sokan megkedvelték és Romy szerint kutyából sosincs elég a házban, de akiket befogadtunk, legalább azokra vigyázzunk.
Na így kerültem én fel erre a hajóra is, a kutya felteleportálta magát és utána jöttem, hogy lehozzam még mielőtt a hajó tulajdonosa vagy bárki észreveszi, hogy itt ólálkodom. Nálam meg most nincs semmiféle jutalomfalat, amivel meggyőzhetném ezek az illatok nem az ő ennivalójától származnak. De lehetett magyarázni neki? Nyilván nem! Amikor meg hangokat hallottam, hát első reakcióm az volt, hogy gyorsan lebuktam, még mielőtt észrevettek volna a kutyával engem. Még a végén megvádolnak lopással ha eltűnik valami és hiába mondanám azt, hogy én csak a kutyámat akartam eltűntetni innen, mert mindenki elképzelhetetlennek képzelte azt, hogy egy kutya csak úgy megjelenjen a hajó fedélzetén, de azok az emberek és szkeptikusok nem ismerték Lockjawot.

Easter Egg:
Milady
Nimue



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)

Re: Surprise or shock

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.