Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Practical Nightmares

Kaine Parker Pént. Szept. 06, 2024 11:57 am
• doing bad for good reasons •
Éjjeli csevegések

Lili reakcióját hallgatva nem volt nehéz felismernem, hogy valami nem stimmel. A nevetése és a kacsintása mögött ott lappangott egy érzés, amit talán még ő maga sem tudott teljesen megfogalmazni. Persze, örültem, hogy egy pizzával és néhány viccel el tudja engedni a dolgot, de éreztem, hogy valami megmaradt a háttérben. Amikor felnevetett, én is elmosolyodtam. Tipikus Lili, mindig megtalálja a módját, hogy könnyedén vegye a dolgokat, legalábbis kívülről. A pizza-adóról szóló megjegyzésére megvontam a vállam. Elfogadtam, hogy most én vagyok az, aki „fizet”, legalábbis szimbolikusan. A csapatmunka mindig is jól ment nekünk, de most először éreztem, hogy valami megcsúszott benne – és nem biztos, hogy ez csak a pizzáról szólt.
Ahogy elkezdett beszélni a döntéseimről, a gyomrom összeszorult. Nem akartam kizárni senkit, pláne nem őt. Talán túl sok mindent tartottam magamban, mert azt hittem, nekem kell megoldanom minden problémát. Úgy éreztem, hogy ha nem én hozom a döntéseket, akkor valami baj történik. De Lili szavai most más fényt vetettek erre. Bőségesen volt még mit tanulnom itt közösségről, csapatmunkáról, osztozásról. „... kizártok minket.” Ez a mondat megütött. Ő nem csak része volt a csapatnak – ő annál sokkal többet jelentett nekem, mint itt sokan. Mégis, úgy érezte, hogy kihagyom a fontos dolgokból. Az az apró mosoly, amit az imént még viseltem, gyorsan eltűnt az arcomról, ahogy a monológja folytatódott. Tudtam, hogy nem bízott abban, hogy figyelek rá – és talán igaza is volt. Túlságosan belemerültem a saját gondolataimba, és elfelejtettem, hogy másoknak is vannak érzéseik, amiket figyelembe kéne vennem.
Amikor a spanyolra váltott, csak egy pillanatra meglepődtem. A spanyol mindig egyfajta családiasságot hozott közénk, hiszen bízott bennem annyira, hogy velem megossza mindazt, mit ilyenkor mondani szokott. Ha csak nem szerette volna ha mások hallanák, ha csupán óvatosságból tette vagy csak épp neki is hiányzott az élete ezen szeglete.
Tudtam, hogy meg kell válaszolnom, de valahogy nehéz volt megtalálni a megfelelő szavakat. Nem akartam, hogy úgy érezze, tényleg kizártam őt az életemből, mert valójában ő volt az egyik legfontosabb ember számomra. Csak valahogy nem tudtam mindig kimutatni ezt, és most ennek a következményeivel kellett szembenéznem.
- Tudom, hogy igazad van – sóhajtottam végül, és tettem egy félénk kísérletet, hogy elérjem őt. – Sosem akartalak kizárni, csak megkímélni azt életem egy olyan részétől, mit én is szívesen hagynék magam mögött... azt hiszem, túl nagy súlyt rakok magamra. Nem akartam, hogy úgy érezd, nem bízom benned. Ez nem erről szólt, Niel pedig a szó szoros értelmében egyedül akar mindent megoldani. Ezzel a részével én sem értek egyet.
A gondolat megviselt, de igaz volt. Niel úgy tűnt, mindig inkább saját maga akart megbirkózni a dolgokkal, de ahogy Lili is mondta, ez nem volt egészséges. Talán én is ugyanúgy tettem ezt vele – távol tartottam, mert féltem, hogy ha közelebb engedem, akkor még több teher nehezedik ránk.
- Nem mondom, hogy nem akartam segíteni neki. – folytattam, és mélyet sóhajtottam. – De néha úgy érzem, hogy Niel nem is akarja, hogy segítsünk. Mintha direkt el akarna rejteni minden problémáját, és azt hiszi, hogy ezzel megvéd minket. Pedig pontosan ezzel árt magának. Mikor megláttam a lehetőséget, hogy kapcsolódhat az ügyünk, szerettem volna ha nekem lesz benne segítség, mint egyedül árt magának. Veszélyes az a hely, ahonnét ezek jöttek. Én sem szeretném, hogy valaha is megtapasztalnátok. Szeretném azt a múltam lezárni és magam mögött hagyni. Te még nem érezted úgy, hogy vannak dolgok, miket egyedül szeretnél elrendezni?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Practical Nightmares

Lilia Volkov Kedd Aug. 13, 2024 1:45 am
• doing the best they can •
First Nightmare
Kaine & Lili, 2025. november


Felvenevett Kaine válaszán. Ez igazából egészen rájuk vallott.
- Igazából csinálhatunk ebből hagyományt. Te hozod a kaját, én az italt - egy kacsintást is mellékelt hozzá. Csapatmunka. Kaine biztosan hozott elég ennivalót, ha az volt rábízva. Vagy legközelebb dönthettek kő-papír-ollóval. Az is opció volt.
Kifejezetten jól esett neki a pizzaszelet, miközben a lenti káoszról beszélgettek. És arról, hogy mindkettejüknél közel állt a cérna az elszakadáshoz. Szerencse, hogy kettejük közül Kaine-nek legalább pókfonalból voltak az idegei.
- Legközelebb nyugodtan csináld ösztönből. Én nem foglak sem visszafogni sem megszidni érte - ígérte egy sunyi macskamosollyal. Ő ugyan nem tervezett panaszkodni, ha Kaine legközelebb úgy dönt majd, hogy lekötözi a társaságot. Sőt, már tervezte, hogy készítse a popcornt a műsorhoz.
- Romynak igaza volt, én nem figyeltem eléggé. Ennyire részegen könnyű olyan döntést hozni, amit másnap megbánnának. Mindenkinek jobb így - hümmögött egy keveset, aztán vállat vont. Nyugodtan tekinthették lezártnak a témát.
Niel már egy kicsit komolyabb ügy volt. Inkább ivott egy kortyot. És miután elmondta a saját részét, nagyon komolyan gondolkodott azon, hogy lopjon még egy pizzaszeletet. Azzal hódolt volna Romy stressz-evős szokásának. Próbálta visszafogni magát. Kaine legalább állta a tekintetét és úgy bökte ki a saját igazságát. Ettől nem volt jobb a tartalom. De legalább a prezentálásból sugárzott a meggyőződés.
- Oké, ezért jár még egy pizza-adó - morrant azért és a dobozba nyúlt. De nem volt teljesen gonosz kedvében, úgyhogy pár óvatos mozdulattal félbe tépte a szeletet. Ő sem volt annyira éhes, de jól esett együtt enni. - Tudod azzal, hogy nem beszéltek róla és magatokban tartjátok, egyrészt kizártok minket. Hiába nem ez a szándékod, az én első reakcióm is az volt, hogy megkérdőjeleztem, bízol-e a képességeimben. Ha legalább beszélsz róla, hogy van ez az elintézendő, akkor azzal nem zársz ki teljesen. A magam részéről akkor is a plafonon lennék, hogy helyettem döntöd, vagy épp döntitek el, mi a jó nekem, és vigyáztok rám, mint egy nyomorult hímestojásra, de sokkal könnyebb elfogadni, mint azzal szembesülni, hogy az életetek egy részéről nem tudok semmit - hadar, nagyjából a monológ felétől. És nem sok választotta el attól, hogy átváltson spanyolra. Inkább harapott párat a pizzaszeletből. Próbálta egy kicsit rendezni a sorait. - A legrosszabb az egészben, hogy a te oldaladat még kábé értem. Niel-t nem. Neki nagyon nem tesz jót, ha magába zár. Kicsit olyan, mint Romy. Szerintem te sem díjaznád, ha mindennel elfoglalná magát, és azzal szembesülnél, hogy a feléről sem tudsz a dolgainak - a fejét ingatta hozzá. Evett még pár falatot, ezzel befejezve a kezében lévő szeletet. Tényleg nagyon bosszantotta ez az egész. Megint közel állt ahhoz, hogy le akarja harapni a srácok fejét ezért az egészért. Sóhajtott. Spanyolra váltott, mert azt legalább csak ketten értették. Meg egyfajta családiasságot jelentett számára.
- Nem is tudom, melyik zavar jobban. Hogy a hátam mögött döntitek el, mi a jó nekem, vagy hogy azt érzem, kizártok az életetek egy fontos részéből. Talán a legnagyobb bajom épp az, hogy ez az egész egy váratlan hátba szúrásként jött - ismerte el egy sóhajjal. Nem esett jól neki a dolog. És nem is tudta egzakt módon megfogalmazni a dolgot. Csak tudta, hogy minden porcikáját irritálta a dolog.



Ciaran

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...

Re: Practical Nightmares

Kaine Parker Kedd Aug. 06, 2024 4:03 pm
• doing bad for good reasons •
Éjjeli csevegések

Egy bólintással vettem tudomásul, hogy nem sokról maradtam le. Eszerint mi vonzottuk be azt a káoszt, ami kitört. Egyik sem jobb opció, de most már mindegy mert megtörtént. Pedig felkészültem, hogy a filmbe temetkezve igyekszem majd ezt a tömeget megszoknom. Egyébként is hozzá kell szoknom, hogy ennyien lettünk nincs mese.
- Én meg azt hagytam ki. - biccentettem a víz felé. Bár most egyáltalán nem voltam szomjas, bár fogalmam sincs meddig leszünk idefent, meglehet amíg elfogy a pizza, a téma és Lili is inkább bemenne mert fázik. Általában ezekből válogattunk, ha épp felültünk a tetőre dumálni, hogy a többieket ne zavarjuk.
Elmosolyodtam, ahogy áment mondana az ötletemre. Sok mindenben hasonlóan gondolkodtunk, így ez cseppet sem lepett meg. Talán az összeszokottságunk tette, talán a mentalitás, ezt még nem döntöttem el. De kifejezetten jó kedvre derített most.
- Legközelebb kezeskedek róla. - válaszoltam még mielőtt egy újabb szelet pizzát burkoltam volna magamba. Nem is fizikailag merített ki ez az este, inkább mentálisan. Talán Lilit is ez nyomasztotta, de talán volt itt más is, amit lassan fel is hozott. Niel viselkedése meglepően érdekesen ütött ki.
- Igazából csak Romy kérése miatt hoztam vissza őket. Annyira nem érdekel, hogy mit csinálnak egymással. - nem felvigyázó voltam és ők sem szertelen kamaszok, gyerekek meg végképp sem. Így egy egyszerű vállrándítással letudtam. Lili vonásain inkább próbáltam kiigazodni. Valamit nem mondott el. Vagyis csak pár pillanatig, mert ahogy a Nieles témát kezdtük kibontani, máris készségesebben osztotta a véleményét és az észrevételeit. Nem éreztem bűntudatot, amikor rám villantotta a tekintetét.
- Nielnek furcsa álmai voltak. Nekem pedig volt pár lerendezendő tag a saját világomból. Mágusok. Valahogy a kettő összefonódott, csak le akartam rendezni őket anélkül, hogy titeket belerángattalak volna ebbe. Nem azért, mert nem bíznék a képességeitekben és a segítségetekben, hanem mert nem akarom, hogy bármi rossz megkörnyékezzen onnét titeket.

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Re: Practical Nightmares

Lilia Volkov Kedd Aug. 06, 2024 12:00 am
• doing the best they can •
First Nightmare
Kaine & Lili, 2025. november


- Nem, a pokol igazából csak akkor tört ki. Niel, Freddy és David mondjuk korábban is elkezdett iszogatni, de az áramszünet után bezuhantunk a szakadékba - azt inkább nem tette hozzá, hogy nagyjából két perce még fontolgatta, hogy ő viszont most kezd el edzeni az alkohollal. Kaine és egy beszélgetés egészségesebb megküzdésnek hangzott.
A tanácsra bólintott. Ugyan a srác nemrég még azt mondta, jó idő van odakinn. A maga részéről a pulcsit elégnek gondolta a mostani szettjére húzni, de mindenképp vastag mellett döntött. A tetőn már a leterített pokrócon várta Kaine-t. Volt annyira előrelátó, hogy nagy plédet válasszon és összehajtva tegye le. Így vastagabbnak tűnt.
- Azért nem mindenre. Én csak vizet hoztam fel - mosolygott Kaine-re ahogy megmutatta neki a kulacsot. Amint letette kettejük közé, vett egy szeletet a pizzából. - Ez határozottan jó ötlet volt - dicsérte az előrelátást. A kajára nem gondolt. De mentségére szóljon, ő korábban szentül hitte, hogy jóllakott.
- Támogattam volna az ötletet - nevetett fel a pókhálók használatára. Vagy annak csak elszalasztott gondolatára. - Egy ponton kifejezetten fontolgattam, hogy megkérjelek rá - ismerte el őszintén. Még kacsintott is egyet. Neki egyáltalán nem voltak fenntartásai a drasztikusabb eszközök használatával kapcsolatban. Volt az a pont, ahol bevállalta volna.
Freddy-ékről hallva hümmögött egy kicsit. Inkább evett még pár falatot a pizzaszeletből.
- Igazad van, jobb nem tudni a részleteket. Ha józanon csinálják, akkor legalább nem kell majd megbánni, nem? Mármint, akkor mindketten teljes belátóképességgel cselekedhetnek - ő legalábbis így gondolta. Hallotta Romy sztorijait, legalábbis eleget belőlük. És a középső testvérétől is eleget látott. Részegen sok olyan döntést lehetett hozni, amit az ember később megbánt. Ha józan fejjel is akarta, akkor csak nem tervezte megbánni később.
Niel kapcsán jobbnak látta ha előbb befejezi az evést és iszik rá pár kortyot. Aztán sóhajtott.
- Bár tudnám. Nagyon nehezen tudom rávenni, hogy megnyíljon. Legutóbb akkor sikerült vele komolyabban beszélgetnem, amikor Lacey érkezett - nem volt túl kellemes felismerés. Kicsit össze is zavarta a dolog, ha őszinte akart lenni. Akkor olyan sok minden szóba került... Aztán semmi.
- Jut eszembe, az sem kifejezetten segít, hogy van ez a kis megállapodásotok - villantotta a kék macskaszemeket Kaine-re. - Niel azt mondta, abban egyeztetek meg, hogy minket Romy-val teljesen kihagytok ezekből. A jó hír, hogy már nem akarlak megkopasztani benneteket érte, ami első ösztön lett volna. De felvilágosítanál arról, hogy ez micsoda? - nem tervezett kertelni. Azt sem próbálta elrejteni, hogy ez az egész komoly bosszúságot okozott neki. De nem árulta el Romy-nak. Még. Egyelőre egyedül füstölgött rajta.



Ciaran

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...

Re: Practical Nightmares

Kaine Parker Pént. Aug. 02, 2024 10:33 pm
• doing bad for good reasons •
Éjjeli csevegések

- Én teljesen lemaradtam mindenről, Milessal még megvan a bolt, aztán az az Alvers fickó és az áramszünet. De addigra már szerintem elszabadult a pokol, nem? - már a jó ég tudja, hogy mi mi után következett, annyiban voltam csak biztos, hogy most már a tervek szerint alakul az este. Lilit figyeltem, eszembe jutot, hogy még nekem is eléggé festékes az arcom. Le is töröltem egy kis réteget grimaszolva.
- Akkor fent. Öltözz fel, kelleni fog. - bólintottam a megjegyzésére. Valahol megnyugtatott, hogy jobban érzi magát.
Miután meggyőződtem róla, hogy a nappaliban minden rendben van, és a többiek már összeszedték magukat az elharapózott állapotokból, végre fellélegeztem. Niel és Laze is sokkal jobban voltak, és a társaság újra a megszokott jókedvében volt - vagy csak mindenki rohadt fáradtra zsibbadt. Az este kaotikusan indult, de mostanra minden a helyére került.
Odamentem az asztalhoz, ahol a pizzák sorakoztak, és gondolkodás nélkül magamhoz vettem egy egész dobozt. A forró, ínycsiklandó illat körülölelt, és éreztem, hogy a gyomrom megkordul. Egy szelet már nem lenne elég – úgy döntöttem, hogy inkább az egész dobozt viszem magammal.
Lassan felindultam az emeletre, távol a zajos társaságtól. Ahogy felértem, egyenesen a fürdőszobába mentem. A tükörbe nézve megláttam az arcomat, amelyet még mindig elkenődött festék borított. A halloween bulira való készülődés és az események közepette teljesen megfeledkeztem róla, hogy lemossam. Romy mennyit dolgozott vele, aztán itthon sincs. Tényleg nincs ma gyeplő.
Megnyitottam a csapot, és hideg vizet engedtem a tenyerembe. Lassan kezdtem lemosni a festéket az arcomról, amely már amúgy is elkenődött és foltos volt. A víz hűsítő hatása megnyugtatott, és ahogy a festék lefolyt az arcomról, egyre tisztábbnak és frissebbnek éreztem magam.
Miután megszárítottam az arcom, a doboz pizzával a kezemben elindultam felfelé, egyenesen a tetőre. Az éjszaka csendje körülölelt, és ahogy kinyitottam az ajtót, egy pillanatra megálltam a ház falán, hogy élvezzem a kilátást. A csillagos égbolt végtelennek tűnt, és a város távoli fényei alattam szinte álomszerűen ragyogtak.
Leültem a tetőre helyezett pokrócra Lili mellé, a doboz pizzát az ölembe helyeztem, és lassan kinyitottam. Az első szeletet kivéve beleharaptam, és élveztem a nyugalmat, amit a csillagos ég alatt találtam. Az éjszaka hűvös szellője simogatta az arcomat, és minden harapással egyre jobban ellazultam.
- Te tényleg mindenre gondolsz. - biccentettem a pokróc felé, nekem ez eszembe sem jutott. Lili felé emeltem a dobozt, ha még kérne vegyen nyugodtan. Ez volt az a pillanat, amire igazán szükségem volt. A város zaja tompán hallatszott fel ide, és a béke, amit itt visszakaphattunk New York zajos pörgéséhez képest, felbecsülhetetlen volt. Az elmúlt órák feszültsége lassan elillant, és csak az éjszaka nyugalma maradt.
- Igazából csak nehéz volt tartani magam ahhoz, hogy mindenki jól vegye Romy kérését. Nekem nincs hat kezem, hogy összefogjak mindenkit. De egy ponton megfordult a fejemben, hogy mindenkit oda szíjazok hálóval ahol épp van. - igen, ezen még volt mit finomítani. De annyira nem volt talán necces.
- Ők... nem akartam tudni, szóval inkább csak szóltam nekik, hogy inkább józanul kövessenek el megbánnivalót. - nem akartam túl sokat mondani, nem is érdekelt. Nem ismertem annyira őket csak tudtam, hogy a lány tart tőlem, David pedig mindenkivel passzív-agresszív viselkedést folytat. Vagy inkább az közöny?
- Nielen nem tudok kiigazodni, mi baja volt? Te jól vagy?

"Yes, the past can hurt. But the way I see it, you can either run from it or learn from it."


_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..

Practical Nightmares

Lilia Volkov Pént. Aug. 02, 2024 4:10 pm
• doing the best they can •
First Nightmare
Kaine & Lili, 2025. november


Azt este végéhez közeledve már tényleg csak a kínosság csökkentése érdekelte. Nem véletlenül állt be Crystal mellé pakolni miután elengedte Niel-t. Egyetlen terve volt arra az esetre ha végre kiürül a konyha: csak leülni és egy kicsit leereszteni. Talán lehajtani egy pohárral a Laze féle piából. Kellett volna valami a feszkó ellen. Már egész komolyan csábította ez utóbbi, amikor betoppant a képbe Kaine. Meglepte.
- Szerencsére csak ketten voltak beszámíthatatlanok, de egy hadseregnek tűnt - ismerte el, miközben tenyerei aljával a szemeit dörgölte. Kellett neki pár mély szusszanás. Rábólintott az ajánlatra. Aztán ahogy elemelte a kezeit az arcától, szembesült a felkent festékkel. Kaine arcán hasonlóan szétfolyt festék ékeskedett. - Szerintem legjobb lesz, ha először mindketten arcot mosunk. Én hozok egy pulcsit. Aztán találkozzunk a torony tetején? - képlékeny ajánlat volt, Kaine javasolhatott más helyszínt is. De sejtései szerint neki egy pulcsira volt szüksége. És a festéktől mindenképp meg akart szabadulni.
A maga részéről tényleg intézkedett, hogy kicsit felfrissültebben, és egy pulcsival felszerelkezve vegye az irányt a tetőre. Az estéhez viselt felsője nem a novemberi időre volt tervezve, a vesebetegségeket pedig szerette volna elkerülni. Végül egy kulacs vizet szerzett magának, és előrelátóan hozott egy pokrócot, amivel helyet foglalhattak a cserepeken. Korábban mégiscsak szakadt az eső.
- Ne haragudj a korábbiért. Egy kicsit sok volt egyszerre az az egész - ingatta a fejét ahogy sóhajtva helyet foglalt Kaine mellett. Beletúrt a hajába, hogy hátrasöpörje a sötét tincseket az arcából. Vett egy újabb mély levegőt. - Hogy viselted? És mi volt Freddyékkel? - érdekelte őt azért az az oldal is. És sokkal egyszerűbb volt, mint rögtön belekezdeni mindenbe, ami őt is zavarta. Kaine mellett egyszerű volt egy kicsit hétköznapibb dolgokkal foglalkozni és megtalálni a partnert a ventiláláshoz.



Ciaran

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...

Re: Practical Nightmares

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.