Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Vas. Szept. 15, 2024 8:38 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Kiradírozod a kérdőjeleket, pontot vésel a mondatok végére.
Annyival egyszerűbbnek tűnik így minden, letisztultabbnak a valóság, könnyebbnek az élet.  Az ölelésedben átváltozom én is, jókedvet fakaszt a butaságom, csókokkal jutalmazod a csimpaszkodást, és egy kicsit megszeretem magam, mert te ennyire szeretsz, magamért.
Kiradírozod az aggályaimat, mosolyt vésel az ajkam szegletébe.
Közös titkaink vannak, dolgok, amiken osztozunk, csak mi ketten. Saját kastélyunk. Elfogadásból építetted, lágy válaszokból, lágyabb érintésekből, kitártad elém a kaput. És belépek, meztelenül, a félelmeket ledobom odakint.
Bazsalygok, mivel egyedül a miénk, még sokáig az lesz, te is így gondolod.
Derű lobban az arcomon, hogy veled szabad pimasznak lenni, túl hirtelennek, vehemensnek. Feltérképezhetlek bárhol, engeded. A falainkon kívül reked a zavar. Helyette vágyak öltöztetnek vörösbe, pirosítót pacsmagolnak rám a remegések, csillámot szórnak, dicséretet zengenek a nyögéseid.
Ki fogsz radírozni mindenki mást. Belém vésődsz.
Feszül, lángol az ábrázatomon a boldogság. Elakad a szavad, megkapaszkodom a rövid csendben, a megbillenő ádámcsutkádban, eltévedek a hajtúrásban. Bólintok.
– Hamar rád érzek majd – mondom utánad, pontosítok. Elmorzsolok egy nevetést a karodon. – Tehetségem van hozzád. – Talán te vagy az első a lopás óta, amihez tényleg értek. Bár anyuék valószínűleg jobban örülnének valami hétköznapibb adottságnak, például a szuper nyelvérzéknek. Mármint a kommunikációhoz. Nem a… guggoláshoz…
Tessék, profin megy ez is. Zseniálisan keverem magam kellemetlen helyzetekbe. Bizonyítom a szoba szervízzel, béna nyöszörgéssel. Te viszont átkarolod, elringatod a cikiségem. Magadhoz öleled ezt is. A mellkasodba temethetem a pillanatot, beléd sóhajthatom a hálámat, mialatt megnyugtatóan duruzsolsz agymosásról, megtöltött érzékekről. Kizárólag rajtad működik ám a varázserőm, remélem, tudod.
Felágaskodom, csókot biggyesztek az álladra, aztán végighúzom a mancsom a köpeny selymes anyagán, szemtelenül megpihentetem a fenekeden.
– Pedig előttem felesleges. Igazából az őszinteséged hódított meg – mormolom.
Villát, kést tisztogatok, egészen belemerülök, nézem a tükörképünk a csillanó ezüstben. Felpillantok a kérdésedre.
– Hmm? – Nekiállsz a tincseimet szárogatni, odafigyeléssel, gondoskodással, és megint vigyor vibrál a szám szegletében. Feléd döntöm a kobakom, el az étel útjából. Heherészve fújom ki a levegőt. – Nem miattad. Neked – felelek, befejezve az étkészlet fényezését. Talán észleled az árnyalatnyi különbséget, hogy szívesen teszem, a kedvedért, nem muszájból és görcsösen. Hogy lehetnél a cselekvés oka, de inkább a célja vagy.
Idilli, békés mámorban lubickolok. Strigulákat húzol a szerelmünknek, képes lennél győzelmet fabrikálni a legbénább vereségemből, újabb plusz pontokat kanyarintani belőle. Kuncogok rajta, magunkon.
– Passzol a kattanásom a tiédhez.
Elfogadod a húst, adsz cserébe zöldség-falatokat. A legzamatosabb répán, a legédesebb kukoricán nyammogok, vagy szimplán finom bármi, amíg tőled kapom. A megjegyzésedtől is jól tudnék lakni, eltelít a vidámság, amiért tetszik a szám, táncolva pörgök magamban a metszéspontunkon. Játékos örökkével fenyegetlek, rajtad felejtek néhány morzsát, ízleljük együtt az enyhe csípősséget. Hirtelen kuszálódnak össze a vonásaid. Gondok ostromolják a várunkat.
Figyelj, ez igaz – mondod. Nem bírok rágni, se nyelni, a torkomból suvasztom el a krumplit, el sem jut a gyomromig, mégis elnehezedik, lesüllyed. Az agyam bezzeg fürgén rohan, azonnal befejezi a felvezetést. Ez igaz. Elbaltáztad. Megbántad. Megbántál. A soha többé túl nagy ígéret, nem akarsz tőlem ilyesmit hallani. Elillan a mosolyom, hiába rögzítetted, ez sem tarthat ki akármeddig.
Lassan kapcsolok, felülírják a szavaid a tévképzeteimet. Ijedtségtől égő szemmel, zavart barázdák alól fixírozlak.
– Tessék? Mérgező?
Ismét a bűneidről gyónsz. Értetlenül pislogok rád. Néha olyan, mintha próbálnál ellökni. Mit néha? Egész gyakran műveljük ezt egymással. A pavilon óta zajlik a huzavona, megcsókollak, másik fiút emlegetsz, marasztallak, elmész, üzenetet hagysz arról, mennyire szeretnél maradni, ha nem a másik fiú érdemelne meg. És így tovább…
Ismét felzendül a refrén, ezúttal felfogom a szövegét. Előrébb roskad a vállam. Elsimítom a gyűrődéseket a homlokomon, két kézzel fésülöm a fülem mögé a fürtöket. Megreszket a mozdulat vége.
– Nem ezért választottam a számot… Ugye tudod? – Hosszan fürkészlek, igyekszem beléd látni, telepátia nélkül fejteni meg a rejtélyeidet, közben elindul a következő dal.
♪ ♫ Shot through the heart and you're to blame
Darling, you give love a bad name
An angel's smile is what you sell
You promised me heaven, then put me through hell ♪ ♫

– Ez sem direkt volt! – bukik ki belőlem. Frusztrációmban csapok egyet a takaróra, és felszusszanok a plafonra. Lejjebb veszem a hangerőt. Felhúzott lábak mögé rejtőzöm, az ujjaim viszont kitapogatják az ujjaidat, odahúzzák őket a térdemre. Babrálok velük, közéjük szövöm, rájuk lehelem a válaszomat, alig hangosabban a zenénél.
– Nézd, David… Értem. Kábé kívülről fújom a leveledet. Emlékszem arra is, miket meséltél Bayville-ben. – Szivecskét rajzolok a kézfejedre, besatírozom a közepét. – Én nem nagyon hiszek már az ilyen kategóriákban. A professzort például rengetegen hősként imádják. Minket mégis cserben hagyott. Senki nem lehet mindig, mindenkihez jó. – Az ajkamra húzom az ujjbegyeidet, egyesével, lenyomatot veszek az összesről, a hüvelykkel zárok. – Hozzám, számomra az vagy. És úgy gondolom, nem bántanál engem. Nem ártanál olyannak, aki fontos nekem.
Eleresztelek, eleresztem magamat is, törökülésben függesztem rád a tekintetem. Halvány ív dereng a számon, szelleme a korábbi mosolyoknak. Nekifogok elosztogatni az ételt, csinosan rendszerezett menüt pakolok a tálcádra.
– Szerintem a jóságnak nem sok köze van a szerelemhez. Persze, könnyen beszélek, velem sosem viselkedtél csúnyán, de… – A markodba zárom a villát, és közelebb tolom a vacsorádat. – De nem tudlak elképzelni kegyetlennek. Nekem lesz igazam. Bonyolult vagy. Nem gonosz. – Magamhoz veszek egy kehely fagylaltot. Makacsul préselem rá az ajkam a kanálkára. A hideg vanília alatt alkoholba áztatott piskóta mállik szét a nyelvemen. – Ha valaha úgy érzem, tévedtem, ha félnék tőled, fájdalmat okoznál, esetleg hatalmasat és mélyet csalódnék, akkor szólni fogok. Akkor majd eldöntöd, érek-e annyit, hogy helyrehozd, vagy túl sokat kérek, és megválsz tőlem.
Desszertet ajánlgatok neked, oldani a keserűséget. Biztatóan biccentek a kóstolóra, feljebb emelem. Bejönne neked. Nem túl gelly, és van benne alkohol. Lehet a metszéspontunk.
– Addig belenyugodhatsz az önzőségembe. Fontos vagy. Szeretek veled lenni. Szóval sok mindennel kibékülök. Nem fogok most lemondani rólad azért, ami korábban volt vagy ami később lehet. – Ennek a mondatnak én teszek pontot a végére, kristály pohárnak koccanó ezüsttel. Kiradírozom az aggályaidat, visszavésem magunkat a jelenbe.


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Vas. Szept. 15, 2024 3:20 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Elcsalom a mosolyod, arcodnak vonalát, előcsorog belőled néhány dicséret, amiben újra és újra megfürdetsz. Félig delíriumban érzem magam, hasonló, amit a xanax vált ki fárasztó, leszívott pillanatok után, megnyugvás, menekülés, otthon, csend. Veled talán képes lehetek elérni, elhalkul és egyszerre harsan mégis minden a közeledben.
Egy pillanatra rosszfiús vigyornak adok teret, de csak mert megfontolom mennyire tanítsalak meg a nyalás kifejezésére, ragozására, ha te már egyedivé tetted a pillanatunkat. Nem, csak elrontaná. Nem akarok belerondítani az ártatlanságodba, sáros cipővel gyalulni le a tiszta szőnyeged.
-Nem baj, maradjon ez és csak a miénk lesz.
Már úgyis kisajátítom nekünk a dolgokat, hát akkor guggoljunk, adjunk pejoratív értelmet ennek a tök jelentéktelen mozdulatnak, tegyük különlegessé. Elhiszem, hogy melletted nem csak a hangok tesznek azzá, hogy felfénylek a pillantásodban, magaddal rántasz az öntudatlan egyediségedbe. Pedig csak a kisujjamat nyújtottam Winifred, de örülök, hogy megragadtad az egész karom és behúztál ide, hozzád.
Kiegyezünk az oké-ban, lehántom makacsságod banánhéját, óvatosan beharapom alsó ajkam. Ez egy sajátos, David féle igen.
-Bizony, én is így gondolom
Sóhajtom a gyümölcs habok közé, a zuhogó víz kémiai elemeibe, valahol a H2 és az O közé lehelve, amíg bennem nem zizegsz tovább. Szeretem érezni az izgatottságod, téged, beleremegni a nyakcsókba, viszonozni a tiédbe, ajkadra, kezedre, testedre simulni, ahogy hozzám érsz és ölelésbe foglallak, mint egy tökéletes befejezésű gyerekmesét.
Végigsimítok oldaladon, ahogy titkokkal viszonzom a létezésed, hamismosolyt válaszolok a folytatásra, kezed ott barangol, ahol a bizonyítékot bújtatom. Fejtegetem mosolyod, mennyire akaszt ki ez a direkt közvetlenség, de jól bírod, talán te is megértesz lassan. Már az mérhetetlenül izgat, hogy hozzám érsz, fogaim közé csípett ajakkal próbálom leplezni mennyire, mintha érdemes lenne még küzdenem a szemérmesség ellen. Hihetetlen vagy. Nem csak fésülsz nem felejtetted el kezed útját és nagyobb kínba hozol, mint én téged a gugolással, legalábbis látható, hallható nyögéssé duzzad kíváncsiságod az ajkamon, a tenyeredbe helyezett ék.
-Ahh
Esik ki ajkamon bénán egy fel és le mozdulatnál, vetem fel vörös fejem és próbálom hajigazítással visszanyerni magabiztosságom, pedig most fésülted meg.
-Azt hiszem
Nyelek közbe, ahogy a kopogás sürget és nekem még rejtegetnem kell a dolgot.
-Azt hiszem nem kell majd sokat tanítanom neked, ráérzel majd hamar.
Indulunk ajtót nyitni, gondolatban még a bekenésemnél járok, összekulcsolom ujjaink és te szépen megoldod mindazt a kellemetlenséget, ami egy másik emberrel való interakcióval jár. Egyáltalán nem bánom, hogy kisujjam sem kell mozdítanom egy ilyen jelentéktelen figurának, aki csak az ételünk hozza. Te viselkedsz furán és szemöldököm kérdő aggodalomra vált erre a fura, nyüszítő hangra.
Átölellek, fölötted, melletted, körülötted, igyekszem ott lenni, mint egy bölcső, álomba ringatni a kételyeid. Látod, megint nem jutna eszembe ez a butaság, de te túlságosan figyelsz rám.
-Már nem is emlékszem. Kimostad az agyam és az érzékeim is megteltek veled, az ilyen lényegtelen dolgok nem számítanak. Szóval nem, nem idegesít, hülyeség volt, hogy megjegyeztem, csak fel akartam előtted vágni.
Vallom be félmosollyal, erőfitogtatás, férfi faszság, bocsásd meg, tudod, ott fogtad meg az előbb, látod hová tűnik minden logika miattad.
-Ezt is miattam csinálod?
Eltörölgeted az étkészletet, szórakozottan veszem fel, aztán megtörlöm a hajad, ne legyen vizes, ott hever mellettünk egy törölköző, az enyém, a tiéd, nem tudom. Azért vigyázok, hogy ne csepegjünk a kajákra, félmosollyal, lenyűgözve, hogy csaltál.
-Felesleges túlstresszelni, tudod a szétcsalás szó újabb strigula ezen a szerelem dolgon. Király vagy.
Bekapom a gondosan mártogatott hús falatot, aztán rágva biccentek, készítem neked a saját falatod.
-Legközelebb tényleg kitalálhatunk valami szabadabbat.
Kiválasztok egy bébirépát és néhány génmódosított, apró kukoricát, ami mégis finomnak tűnik, ez lesz a következő falat, amíg a zenét keresed.
Meglepsz. Azt hittem végig kell hallgatnom az én kicsi pónimat. Még emlékszem a kikúrt pegausra.
-Ez jó. Olyan ismerősen klisés, mégis jó. Látod, mondtam, hogy lesznek közös metszéspontjaink.
Kapom be ajkam, hogy lenyaljam róla a fűszert. Már mondanám, hogy így soká fog tartani az evés, találjunk ki valami ésszerű fogyasztást, hogy haladjunk, de kicsit megakaszt a Britney szám. Először, hogy felismerem, utána a szöveg, lerakom az étkészletet és elgondolkodva ráncolom egyébként boldog szemöldököm. Még mosolygott, hogy majd nem tudlak levakarni.
-Figyelj, ez igaz. Hogy mérgező vagyok. Tudom.
Nyelek, elmegy az étvágyam. Nem akarom én is túlagyalni, inkább erőlködöm egy bébirépával.
Neked lesz lelkiismeret furdalásod, mert eszembe juttatad. Nem akarom, de minden, ami reagálni tudnék mérgező lenne, például beszélni róla.
-Tudod, hogy nem vagyok jófiú, igaz? Kiraboltam egy bankot, egy vonatot.
Vállat vonok.
-Nem csak Karami akarta.
Najó, ezt el fogom baszni! Kibaszott Britney miatt? Ne már!






_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Csüt. Szept. 12, 2024 9:57 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Akármennyit tiltakozik a férfiúi méltóságod, beletrafáltam a taxiban, sőt, már Bayville-ben, Morgó vagy és Dulifuli, a kedvenceim, a komor grimaszok maszkok, mély érzéseket, odaadást álcáznak. Lehántom őket. Fedetlenül maradsz, pucéran, feloldva, feloldozva. Szórakozott beleegyezések, derűs horkantások között. A karomban.
Elveszem, zsebre teszem a neszeidet, a simogatásokat. Telhetetlenül gyűjtelek magamba. Áradsz a pergő cseppekkel, nem bírlak mederben tartani. Kifulladok. Ismeretlen lángokat csiholsz. Lélekszaggató borzongásokat, gyomrot perzselő vágyat. Bűvészkedsz, és nem ismerem a trükköt, esélyem sincs kifigyelni, mert nem működik az agyam, megőrjítettél. Élvezlek, intenzívebben, mint valaha bármit. Belezuhanok. Beléd.
Ott vagy elkapni, beborogatni, gyöngéd dédelgetéssel, kacajokkal. Veled rezonálok, kívül-belül. A tincsek, a zavar mögül mosoly reszket rád, te rajzolod az arcomra. Csakúgy ragyogsz, szikrázik a hangod, a nevetésed. Nem is sejted, mennyi mindent jelent, amikor gyönyörűnek nevezlek.
Előcsalogatsz a hajam rejtekéből. Csodálom a pilláidon megülő vizet. Apró, kerek ékkövekkel rakja körbe a szemed.
– Nincs rá más kifejezésem… – dünnyögöm, hiába fura fekve guggolni. A többire vontatottan bólintok. Utánad mozdulok, követem a rezdüléseidet, fokozom a közelséged.
– Akkor rendben. Ha neked is jó volt és majd megtanítasz, akkor oké. – Erdeigyümölcsös, lila zselét oszlatok el rajtad, zsenge habokkal, érintésekkel borítalak, mindenütt. – Persze, ráérünk. Sok-sok időt fogunk még együtt tölteni. – Igaz? A tiédet kutatja a tekintetem megerősítésért, mialatt leöblítem a tusfürdőt.
Ismét érted, tőled bizsereg a szám csücske. Hálásan. Megadtad magad, bevonultál velem ebbe a csupa rózsaszín, émelyítően illatos, gőztől, szerelemtől ködös börtönbe. Madár vagy a kalitkámban, hagytad, hogy a szívembe zárjalak. Nehezen fejezem ki, mennyit számít. Zizegek, a nyakadba puszilok, csüngök rajtad, az összes részleteden. Tapogatlak, próbálok a bőröd alá szivárogni, legördüli a torkodon, beléd süllyedni, mint mi a matracba. Beszippantom a sóhajaid, frissen áradnak a tüdőmben. Élénkebben zubog tőlük a vérem.
– Tudnád? – kérdezek vissza. Tocsog a kéjben, sűrű, ragadós. Méz, amivel magamhoz édesgetnélek.
Elmagyarázod a kedvemért, hogyan működsz, meg is mutatod, a bizonyítékhoz tereled a kezem, én pedig elfúló morajlással a fogaim közé csípek egy kínos vigyort. Tetszik. Tetszik, hogy rossz hatással vagyok rád. A legjobb értelemben. Kölcsönös. Természetes. Boldogság, elégedettség íze van.
Vigyázva foglak a tenyerembe, bársonyosan, feszülve izzol. Meleg párát lehelsz a kulcscsontomra. Tovább fűtesz, parázs pattog az alhasamban. Hamarosan hozzák a rendelést, készülnünk kellene, és fésű kerül a balomba, az engedelmeskedik, frizurát igazgat. A jobbom viszont tovább matat lent, cirógat téged, körbefog, felfedez, barangol le és föl. Érdeklődéssel fülelem, mitől, hol erősödnek a nyögéseid, változik-e a színük.
A kopogás kizökkent. Köntösbe csomagolom a titkainkat, szégyenlősen, ziláltan botladozom utánad, testápolóról hadoválok, mivel megszoktam, zuhany után az jön, és ma éjszaka beépítettelek a rutinomba. A mértékletességnek búcsút intek. Egyikünket sem áltatom azzal, hogy képes leszek megzabolázni magam. Megbeszéltük. Elrontottál.
– Igen – ismerem be. – Tetőtől talpig bekenlek. – Rászorítok az ujjaidra, épp elsuttogom a végét, mire kinyílik az ajtó. Felhevült ábrázattal, mereven bámulok az idős úrra, hogy ne lássam a reakciódat. Aztán túlpörgöm a szitut, szerencsétlenkedésbe torkollik.
Kattan a zár, kicsit kattanok én is, de te fölém hajolsz, kedvesen puhatolózol. Először nyüszítek rá. Összegabalyodó szemöldökökkel vizslatlak, mintha tőled remélnék feleletet arra, miért vagyok ennyire béna.
Visszatelepedsz az ágyra, azt várod, öntsem szavakba. Megrágom a gondolatokat, igyekszem értelmes mondatokká csócsálni őket. Közben leszállítom hozzád a tarsolyomban a fogásokat. Melléd mászom, mielőtt kipakolom.
– Zavart téged, amikor én fizettem a szobát. Félreérthető is volt az egész ott a recepción, és megígértem, hogy legközelebb rád hagyom az ilyesmit, aztán mégis én nyomtam a pincér markába a borravalót. Arra számítottam, idegesít majd. – Elrendezgetem a tálcákat, letörlöm szalvétával az evőeszközt, eléd készítem. – Túlreagáltam. Szokás szerint. – Felkémlelek rád, futólag. Beugrik, hogy nedves a hajam, szóval nekilátok kicsavarni az egyik fürtöt. – A rosszul csinálás meg az ingyenes része… Hát, nem értek az ilyen dolgokhoz. Dunsztom sincs, hogyan viselkedjek egy randin, főleg luxus hotelekben, puccos éttermekben, efféle helyeken. Utoljára egy kaszinóba rittyentettem ki magam, Las Vegasban. Ott is szétcsaltam a kártyajátékokat. – Felvágok egy szelet húst a tányéron, szószba mártom, és odakínálom neked az első falatot. Alá tartom a mancsom, elteleportálni a lecsöppenő mártást. – Tudom – bazsalygok rád –, téged nem izgat, mások mit feltételeznek. Nekem viszont még szoknom kell ezt az egészet.
A zeném sem illik ide. A tiéd biztosan jobban passzolna, úgy képzelem, fehér parókás bácsik komponálták, sok-sok hangszer zendül benne, kölniszagú koncerttermekbe való. Én azokat a dalokat szeretem, amikben énekelnek. Pop számokat, retro slágereket. Kikergetnének az észből.
Pörgetem mobilon az opciókat, keresem a megoldást. Komisz mosollyal bukkanok rá. Csatlakozom a hangszórókra, és elindítom a lejátszási listát. Szivarozó úriemberekre, vörös rúzsos hölgyekre tervezték, tarka koktélokat felszolgáló bárokba. Az én szövegeim, a te eleganciád. Hallgasd csak! Egész tűrhető, ugye? Mit szólsz? Találkozhatunk félúton, nem muszáj folyton elém sietned.
Dúdolgatok, nézelődöm egy darabig, először a szobát pásztázom át, aztán téged tanulmányozlak, a vonásaidat, a gesztusaid, ezerszer lenyűgözőbbek a hivalkodó bútoroknál, rekedten morzsolják el bennem a dallamot. Bekapok egy darab krumplit, megtámaszkodom a térdeden, és az ajkadra kenem a sós, pikáns fűszerezést.
– Ezt megint elbaltáztad, David. – Rád szusszantok egy kuncogást. – Soha többet nem szabadulsz tőlem.
Az énekesnő a háttérben a refrént harsogja:
♪ ♫ With a taste of your lips, I'm on a ride
You're toxic, I'm slippin' under
With a taste of a poison paradise
I'm addicted to you
Don't you know that you're toxic?
And I love what you do
Don't you know that you're toxic? ♫ ♪


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Csüt. Szept. 12, 2024 2:36 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Talán az nyugtat meg benned Winifred Gemma Wilson, hogy te vagy az egyetlen személy a mi valóságunkban, akinek nem akarok a fejébe nézni. Az egyetlen, aki megengedte, kitárta magát, túl őszinte, szinte érinthetetlen és még egy olyan emberről is lehántja a kőréteget, mint én. A sziklák pedig elhagyják az alattuk nehezen lélegző testet. Szabaddá teszel. Elég csak tekintetedbe kulcsolni a sajátom és otthont találok, örökké bolygó és nyugtalan, sokadlagos lélekként képes vagyok egy pillanatra megtorpanni, megélni David Hallert, elfelejteni a többieket, félresöpörni az emberiséget és csak neked létezni a pillanatban. Odaadni tekintetem, rabold, vidd, tartsd fogva, nem verdesek benned kétségbeesetten, hazaértem hozzád.
Elnyíló ajkam fogaid termékeny talaja, rád zizegek egy sóhajt.
-Pontosan így történt, túl szép vagyok, minden emiatt van és orvul elcsábítottalak.
Horkantok nevetősen a teóriába és folytatom csókban ölelésedben, olyan helyen, ahol duplát számít a boldogság. Belül.
Tudod, szerencsés vagyok, hogy hozzád érhetek, leszánkázhat ujjam bőrödön, rajtad hagyhatja lenyomatát, beléd égetheti a simogatások billogait, érzéssé válok, szenvedéllyé, hogy megkóstolhatlak.
Ellophatom gyönyöreid minden legördülő igazgyöngyét, meggazdagszom belőle, elnyelem a vágyad, remegéseid, az összes nekem szóló reakció nagykoncerté válik mellkasomban, fúvósok trombitálják a szerelmet, és most nem érdekel, ha nyálas vagyok, szétkened rajtam, elhagyom benned, elmosod határaimat.
Próbálok mosolyt csempészni a történtek utáni kiszolgáltatott pillanatodba. Beékelni az utolsó remegések közé, megcirógatni minden rendben van odaadással.
Nevetek, bele ebbe az abszurd üvegkalitkába, talán visszhangot ver rajta és beléd issza magát ez is.
-Guggolásnak fogjuk hívni? Csak mert lehet csinálni fekve. Mi a gond vele, ha élvezed, ha nekem is jó?
Rád meredek a széthúzott haj alól, nincs a függöny mögött más egyelőre, csak én pislogok rád néhány zuhanycseppet, ami még elfelejtett legördülni pilláimról.
-Nekem is jó volt és majd megtanítalak. De ahogy mondtad, van mit tapasztalnod és nem akarok mindent rád zúdítani egyszerre. Van időnk, nem?
Hagyom, hogy megmoss, igazából ezt te jobban csinálod és érzem, hogy szükséged van bizonyításra, mert csak adni akarsz, ezt használják ki sokan. A habok aztán mind leteszik a fegyvert, zuhannyal mosod el a szenvedély rajtunk maradt darabkáit és hagyod, hogy kiemeljelek, szeretsz rajtam lenni, szeretem a ragaszkodásod.
Természetesen felizgatsz, amikor puha takaróba huppanunk, kicsit süllyedek, felszökik a sóhajok csordája, máris megbánom, hogy vallomásokkal birizgattam a túltolt lelkiismeret furdalásod.
-Ne, ne értsd félre, tudnám még csinálni. Jesszus Winifred, nem kell, annyi az egész, hogy biológiailag nekünk kicsit várnunk kell, amíg újra harckész állapotba kerülünk, de te rossz hatással vagy rám a legjobb értelemben.
Teszem hozzá gyorsan, mielőtt baromságot kreálnál megint és ha hagyod, letolom kezed az ágyékomra, próbálok magam mögött hagyni minden szégyenlősséget, ha akarod kitapinthatod a lábaim között húzódó keménységet, és ha hozzáérsz, reszketős nyögést nyomok a kulccsontodra. Talán csak egy pillanat, mert közben lesiklik fésűd a hajamon, kopogtatás kergeti szét tekintetem elhomályosító kéjfelleget, szinte derogál kimenni és muszáj eligazítanom magam, pongyolán keresztül ne látszódjon a dudor.
-Ez a terv?
Nevetek fel a testápolóra, követlek, miközben a vén fószer a lábunk bámulja és hagylak kibontakozni, bár kissé meglep a mozdulataidból előrontó frusztráció. Hagyom, hogy letedd a tálcát, szórakoztat, ahogy az öreg majdnem beleveri orrát az ajtóba, aztán kérdőn hajolok föléd.
-Minden rendben? Nekem mérgesebbnek kéne lennem, hogy olyan jelentéktelen dolgokkal zavartak minket, mint a kaja, miközben be akartál kenni… Miért szerinted mit csinálsz benne rosszul?
Huppanok vissza az ágyra, kérdőn, mondd el te, nem akarok beléd nézni, küzdj meg a szavakkal, fogalmazd meg.
-Ingyen? Összezavartál. Persze jó lenne lopni is, ami ingyen van a pilótás képességeid külön érdekelnek, de ezzel itt mi a baj? Együnk az ágyban és…hallgassuk a te zenéd. Kíváncsi vagyok rá.
Nem vallom be, hogy az enyém unalmas, azt hiszem falnak mennél Mozarttól, nem értenéd és Vivaldi se különösebben nyűgözne le. Unalmas vagyok hozzád Winifred, de kompenzáljuk majd…veled.














_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Szer. Szept. 11, 2024 7:40 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Takaró vagy, és akármeddig nyújtózhatok, nem lóg ki, nem fázik semmim. Szenvedélyes tangó után lassú keringőt bugyborékol a víz, puhán huppannak a mellkasomon a légvételeid, a szívdobbanások. Szóval ilyen. A viszonzott, beteljesült szerelem. Ebben nekem volt igazam. Nem mondhatod rá, hogy butaság, nyálas vagy túl komplikált. Összeolvad a tekinteted az enyémmel, látom benne szétmállani a határokat, leomlani a korábbi tiltakozásokat. Kinyílik a végtelen.
Egyetértést, ferde mosolyt csókolsz a számra, a tiédbe karcolom foggal a válaszom, könnyedén, játékosan, mert kezdem kapiskálni, mire vágytál, és nem bánom, elengedtem a komoly fogadalmakat, a giccset, hagyhatjuk a drámát. Kettőnk között könnyed játék lehet minden.
– Jó, úgysem hinnék el. Ha bárki kérdezi, rád fogom. Túl szép vagy, túl szépen bántál velem, elterelte a figyelmem, és te észrevétlenül elcsakliztad a szívem. – Lehunyt szemmel, nyelvvel mesélem tovább, némán. A tenyerem kitapogatja a ritmusod, remegő sóhaj tapasztja a mellkasodra. Nem leszünk összenőve, leszögezted a taxiban, de azt hiszem, ma kicsit rád forrtam, ideragasztott pillanatragasztóval a pillanat, hámozhatsz majd le magadról a randi után.
Kuncogásokban csendül a bizsergés, ahogy a nyakamból kortyolsz, ahogy szoros öleléssel, odafigyeléssel, közelséggel oltod a szomjamat, a bizonytalanságokat. Drága kincsnek érzem magam, úgy hordozol körbe. Nekem bókol az összes képmásod összes rezdülése, és viszonozni akarom, bukfenceket hány, dörömböl rá a vágy a gyomromban, kisülések, szikrák cikáznak tőle a gerincem mentén. Mégis te adsz, megint. Én lopok. Kéjeket, odaadást, bársonyos csókokat, izgató cirógatást, rám nyalt bélyeget.
Siklik rajtad az enyves kezem, tapogat, ahol ér, bárhol, amíg lehet, édes, gyümölcsaromát masszíroz a bőrödbe, aztán csak kapaszkodni bírok, a fürtjeid közé túrva elrablom a nevedet is, örökre ott rezonál a torkomban. Megtalálod a legvédtelenebb, legérzékenyebb pontjaimat, mégsem ellenkezem, bízok benned, az ígéretedben. Jó lesz.
Varázsolsz odalent, kifordítasz magamból, felbolygatod valóságot. Belém ivódsz, a zsigeremig hatolsz. Felrobbantasz belülről.
Elsütött rakétaként, leéget kanócként hullok eléd, lemossa rólam a tüzet a langyos zápor, lecsorog a lefolyón a hamu. Homályosak a gondolataim, vastag pára telepedett rájuk, mint a tükörre. Beletelik néhány zihálásba letörölni. És akkor kifakadok, visszavágót követelek, hiszen igazságtalan így. Nem is érted. Tárgyakat könnyen rakok zsebre, ez viszont más, ki kellene érdemelni, megfizetni. Kiegyenlíteni.
– Élveztem, persze  – nyöszörgöm. Összefogom a hajamat az ábrázatom előtt. Libabőrözöm a csípőmig húzott egyenestől. A tiéd, egytől-egyig hozzád tartoznak az útvonalak rajtam, senki más nem rója őket, bárhol megpihenhetsz. – Azért máskor ne csináld! Ne… guggolj… miattam. – Nincs rá pontosabb szavam, ezért sem művelheted velem. Két kézzel markolom a függönynek használt tincseket. – Nem akarok folyton elvenni tőled. Azt szeretném, hogy neked is jó legyen.
Ezt sem fogod érteni. Talán fel sem tűnt, milyen sokat tettél értem, mennyi mindenben hagytál győzni, hány csatát veszítettél el önként. Ezért ülök itt egyáltalán a barátnődként, randevún.
Amikor nekiállsz mosdatni minket, előmerészkedem a sátramból. Segítek. Automatikusak a mozdulatok, akadozva kattognak a fogaskerekek. Eloszlatom rajtad a tusfürdőt, leáztatom tiszta vízzel. Felemelsz. Ösztönösen csimpaszkodom beléd, kitapasztaltam, hogyan fonjam a derekad köré a lábam, hol a legkényelmesebb megtámaszkodni, neked dönteni a kobakom.
Belesüppedünk a matracba, enyhén eltátott ajkakról csened el a csókot, megbűvölten, bizonytalanul nyúlok fel, mint aki csillagot próbál halászni az égboltról. Eltűrök egy tincset, megsimogatom az arcod, haladok tovább a nyakadon, át a válladra, le a karodon, követem a pillantásommal. A könyököd és a csuklód közötti távot többször megteszem. Bűnbánó, halovány ív vibrál a szám csücskében.
– Oh, nem tudtam…  – Visszaterelem rajtad a mancsom, ezúttal a tarkódon időzik, nem eresztelek, magamra vonlak, emlékeztetőt kérek az ízedből, még egyszer, utoljára, hátha mára ennyi volt. – Ne haragudj. Mohó vagyok. Majd visszafogom magam, jó? Végül is járunk. Lesz legközelebb. Tudok várni.
Törölközőt ejtek rád a magasból, légiesen hullik alá, betakar mindkettőnket. Fehér, patyolat fátyol. Átdörgölöm vele a hajad, közben azon bazsalygok, hogy nem is olyan régen, Bayville-ben, az első közös zuhanyzásunk végén nem hagytad nekem. Fésűt ragadok, átfuttatom a félig száraz frizurádon, óvatosan, véletlenül se akadjon gubancba. A kopogás belerondít a meghittségbe, kénytelen vagyok félbeszakítani az esti rituálét.
– Testápolóval akkor majd később kenlek be – mormolom.
Rád borítom a fürdőből csórt pihe-puha köntöst, és magamra kötöm a párját, kéz a kézben lejtünk ajtót nyitni.
Idősebb pincér tolja be a zsúrkocsit, röviden felmér minket, leszegett állal érdeklődik, megteríthet-e, szükségünk van-e még bármire. Rögtön kínálom felé az ötven dollárost borravalónak. Ekkor felrémlik a jelenet a recepciónál. Bekapcsol a feszkó. Tuti megint félreértenek, te meg berágsz, amiért én fizettem, sőt, kiakadsz, minek fizettem egyáltalán, valószínűleg nem pártolod az ilyesmit, az lenne róla a véleményed, mint apumnak: ez a fickó munkája, kap érte bért, legyen elég.
Kapkodósra veszem a formát, elrántom a bácsitól a tálalót, kvázi hozzávágom a pénzt.
– Köszönjük, nem kell más, nyugodtan mehet! – hadarom, orrára csapva az ajtót.
Rámeredek az ezüst fedélre a tálcán, fel rád, hátra a bejáratra, vissza a kajára.
– Bocsi… Gyakorolnom kell még a randizást. – Beléd karolok, engesztelően dörgölőzöm. – Vagy szervezhetünk más programot. Ami ingyen van. Például a tolvajlás meg az X-Jettel repülés. Az ügyesebben menne. Amúgy hol szeretnél enni? Kint vagy itt? Rakhatunk be hozzá zenét. Mit szoktál hallgatni?
Rád fonódom, erősen préselődöm, és  rugóként feszül a bokám a szökellős késztetéstől, mert szeretlek. Szeretek olyan jövőről ábrándozni, amit megoszthatok veled.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Vas. Szept. 08, 2024 3:05 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Feszengőnek, izzadtságszagúnak képzeltem a randit, egy öltönyben, amit túl szűkre szabtak, nyakkendő igazgatásokkal tarkított, fulladó tömegben, de ez így, Te tökéletes vagy.
Elsimítja az aktus utáni szerelmes jóérzés az örökké körülöttünk hömpölygő vágyakat, úgy tudok nézni rád, hogy hódol és simogat minden pillantásom, rezdülésem feléd, talán lehetséges, őszintének, boldognak lenni melletted.
Ellesni ajkad mosoly rándulásaid, mozgásod ritmusát, a lényed Winifred sajátosságait, lefeküdni mellé egy ágyra, sokáig csak bámulni, csodálni, hogyan szinkronizálnak a fintorok, kenődnek el mozdulatok a bőrödön, játszik az őrült, valahol távol, levedli minden pejoratív jelentéstartalmát.
Élvezem, ahogy dobnak használsz, adom hozzá a nevetés ritmusát, zavarba hozlak, szeretem látni az arcodról felszálló pírt, a rajtvonal előtt megtorpant döbbenetet.
Fogva tartom pillantásod egy szekundumra, aztán levegőt veszek mert te egy vízcseppel játszol, izgatott köröket szánt bőrömön az újra felkerekedő vágy, a karcos gyomromba gyűlő lüktetés.
-Igen.
Nagyon leegyszerűsítve veled más, össze sem lehet hasonlítani, nem egy volt nincs arc a sötétből, valaki eltűnő, jelentéktelen, az te pihéid fel lehet ismerni, az ismerős anyajegyek majd rám köszönnek, sőt nem látja őket senki más.
Feltorlódik szám szegletében egy félmosoly, elrabolom következő csókod, talán épp egy belégzés elől lopok.
-Az igazi sztori, hogy te csábítottál el engem. De igazad van, hülyén hangzik, másoknak nem így meséljük majd.
Gondolom át a dolgot, veled az ölemben, sóhajoddal mellkasomon, beleremegek, mert lélegzel, hozzám érsz, illatot cserélünk, mozdulatot, érintést. Nyögésed lesz az enyém folytatása, bizsergésed bennem tombol tovább, nyakadhoz hajolok vizet inni rólad, megcsap egy leszánkázó, eltévelyedett utas csepp a hajadról, őt is elveszem, hagy csorogjon rajtam tovább, legyek a folytatásod.
Beszívom izgatottságod illatát, a bólogatásaid, saját elmém kéjes összjátékát, a vágyat, amit ott csinálni fogok, nem tűnik el az ajkam szegletébe költözött mosoly.
A tükrök kicsit furcsák, így beleégünk egymás retinájába minden, meztelen másodperccel, aztán otthonosan kezdem érezni magam, mert ennyi Winifred ölel körül, szeretnék elveszni a tükörképed csapdájában, meghajlítani az időt, örökké téged kóstolni.
Erdei gyümölcs illata keveredik az ízeddel, amit szintén gyümölcsnek érzek. Nem érdekel hogyan, milyen vonalban csorog végig rajtam, most csak a neked tartogatott örömszerzés a lényeg, a lefolyó víz üde csiklandozása, apró, érzéki mozdulatok, igyekezet, erőbedobás, nyögéseid mentén tájékozódom. Érzem a felfokozódást, kimondod a nevem, amikor belekarcolom alhasadba, nyelvemmel a kövéd D betűt, aztán a sok végtelenséget, mint egy rituálé, hogy ruhaként adjam rád a szerelmem, felöltöztesselek örömökkel.
-Csss, nyugi, jó lesz csak bízz bennem.
Suttogom alhasadra és  te közben megfürdetsz, csak jobban meredek tőle, szinte fáj, szinte elfolyok a vízzel együtt és a lefolyóban végzem, ahogy kimondod a nevem.
Játszik velünk a víz, ránk permetezi magát, miközben beljebb haladok a téged érintő szenvedélyes meditációban és csak intenzívebb tempóra váltok. Minden irányból, ízed eltölt, nem számít a valóság, erdei gyümölcs vagy és én behunyt szemmel csókollak, kóstollak orgazmusig.
-De élvezted, igaz? Akkor lehet.
Megsimogatsz lábaddal, végigsimítok rajta, mutató és középső ujjam sétatembóban futja le a maratont csípődig. Hát persze, hogy azt hiszed, neked is kell, de látom a félénk nyelés eltévelyedett útját. Lemosom magunk és felhúzlak, ha engeded ölbe veszlek, kiviszlek, elterülök veled az ágyon, föléd tornyosulva, elkobozva egy tétova csókodat.
-Majd legközelebb, elég bevezetőt kaptál, nem kaphatsz meg mindent Winifred, fontos a fokozatosság és elfáradtam. Csak a nők képesek több orgazmusra, bennünket igazából kimerít. Mindjárt hozzák a rendelést.
Visszamegyek törölközőért és pongyolákért azok a szép, fehér puha félék, ha csak el nem tetted és elő nem varázsolod nekem. Kopognak. Hozták is a kaját, kimehetünk érte eggyütt, mint egy pár. Megfogom a kezed, húználak. Hátha a lenti srác az, elirigyli majd az életünk. Most, jelenleg még én is irigylem magunkat.














_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Vas. Szept. 01, 2024 10:44 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Elkókadok, mint egy jóllakott kisbaba, biztonságban, a dédelgetésedben. Tompul a kéj, nem élesít az élvezetekre, bírok másra fókuszálni. Felfogom, mennyire pocsék a hasonlat. Megint agyalok. Valamit átkapcsoltál, mert a szokásos spirál helyett körhintára ülnek a gondolataim, mesebelire, díszesen faragott hintóra, fehér paripákkal. Körülötted keringenek egy zenedoboz csilingelő muzsikájára. Fel-felemeli őket az érzés, hogy szeretjük egymást, hogy ilyen hihetetlenül közel engedsz, hogy közel engedhetlek én is. Talán nem sejted, mert könnyen adtam, de sokat jelent. Rengeteget. Mese, amit nem csupán írok vagy olvasok. Szerepelek benne. Kiröhöghetsz, cukkolhatsz, nem bánom. Akkor is a romantikus hősöm vagy.
Lemásolom a kifejezést az arcodról, beharapom az alsó ajkam, míg ki nem ejted a választ. Utána hagyom, hogy te csócsáld. Őrzöm az államra rajzolt vonalat, az őrülten szó szétfoszló dallamát, az emlékezetembe gravírozom a láthatatlan jelekkel együtt a hasamon. Létezett valaha olyan történet, ahol nem zúgtam beléd?
Picit még a szégyenlőséget, a túlbuzgó vágyakat is élvezem. A reakciód miatt. Hagyod bénán püfölni a mellkasod, bájos a nevetésed, mezei virágok között kóricáló méhecske, zümmög a fülemben. Hagyod bebörtönözni magad velem a pillanatba, rabul ejtjük egymás tekintetét.
Megrántod a vállad. Szívesen cserélnék a róla legördülő vízcseppel, végig akarnék szánkázni a domborulataidon, megülni a völgyekben. Beérem azzal, hogy elmorzsolgatom rajtad.
– Vagyis a szex nem számított. De én igen – vonom le boldogan a következtetést. A nyakadba mormolom, pusziként súrolnak a csücsörítős magánhangzók. – És tévednek? Nem csábítottál el? Akkor mi a sztori? – A felsőtestedbe simogatom a kérdőjelet, a köldököd a pont az alján. Onnan, ahol én ülök, jogosnak látszik a vád, behálóztál, meghódítottál, orvul. Mostanáig észre sem vettem, mennyire.
Magadra húzol, kényelmes rajtad, hozzád simulva. Lehetnék ing, amit rád szabtak, bár asszem hamar elfeslene a varrásom, cérnaszálanként bontanád le csókokkal. Sóhajtva hullok cafatokra. Sosem fogok hozzászokni az érintéseidhez. Mindegyik új. Különleges.
Nyögésekre váltom be a bőrödről lekortyolt párát, begyűjtöm a sajátomért cserébe az elakadó lélegzeteidet, epekedő mozdulatért epekedőbbet.
Rég kiemeltél, sehol a jakuzzi csobogása és hullámai, mégsem száradok. Ott marad a nedvesség, kínos bizonyíték rá, hogy ez már nem egy ártatlan kislány tündérmeséje. Aggódhatnék, rágódhatnék rajta, melletted viszont képtelenség. Kiragadsz magamból. Rám, belém kacagsz, elfoglalod a helyet a kétségek elől. Elektromos feszültségként cikázol az ágaskodó pihék között, átrezonál belém a hangod, reszketve, dobogva válaszol rá a szívem, a tüdőm.
Bólogatok, elduruzsolom a beleegyezésem.
– Biztos. Kedvelem az új dolgokat.
Először a tükörképed raktározom el, a frissen elém táruló részleteket, az összes ellenállhatatlan rezdülést. Mivel van, ami sosem változik, utána lenyúlom mellé az odakészített kellékeket. Idézek neked másik tusfürdőt, sunyi mosollyal. Illatot nem választottál, szóval erdeigyümölcsös leszel, velem együtt. Aztán eldolgozod rajtam a sunyi mosolyt, majdnem elejtem a flakont, olyan elánnal esel nekem. Görcsösen markolom a hátad mögött, kicsordul a zselés, lila folyadék, édesen keveredik el a párában. Elengedem. Halkan koppan, placcsan a lefolyó mellett.
Az egyik kezem habot csihol a gerinced mentén, eloszlatja a fenekeden, a másik a hajadba markol. Kicsalogatod a nevedet a torkomból.
– David…
Imádom az ajkad. Megszédülök, amikor a kulcscsontomnál barangol. Bársonyosan, éhesen. Rátámaszkodom ballal a kiszögellésre a falban, elraktam róla a holmikat, nincs mit lesodorni. Potyogna minden a sikamlós csempén csúszó tenyeremtől. Most csak alélt, buja zajok potyognak a számból, és langyos víz a szemembe. A jobbommal tovább túrom a fürtjeidet, erősebben, ütemesebben, miközben a mellemet kényezteted. Zsibbad az ábrázatom, kiégette az idegeket a forróság. Zsibbadtan kopog a zivatar a szemhéjamon. Egyedül téged érezlek tisztán, élénken. Az enyhe szúrást, feszülést a bimbómban, hívhatnánk fájdalomnak, de túl jól esik.
Ahogy lejjebb haladsz, végképp meginog a valóság. Hűvösen nyomódik a popsim a csempének, kicsit föléd görnyedek, a válladba kapaszkodom. Nyelvvel tetoválsz a hasamra köröket, íveket. Kezd sok lenni. Bele fogok kattanni. Lehet ilyet? Már a te csókjaid csorognak a combomon, sűrűbben, lassabban a víznél, észre fogod venni, felpislákol tőle a zavarom. Tovább kalandozol rajtam, és megriadok.
– David, várj… – Lenyúlok érted, de késő, összerándulnak az ellenkezések, lesüpped a gyomromba a juj, a ne csináld, a nem kell, a kétkedő biztos? Szétszélednek onnan, elkergeti őket a bizsergés, a gyönyör, amit szítasz. Ernyedten hajolok előrébb, egyszerre markolom a peremet és mélyed az ujjbegyem a tincseid közé. Se a fülke, se a koponyád szilárdsága nem elég. Képlékenyen omlik szét a világ. Omlok vele. Csoda, hogy bírja a térdem. Az utolsó, hangos, hosszan rengő nyögésnél adja fel.
Leroskadok eléd. Megrökönyödve, zihálva pislogok rád, hápogok, sokáig tart megnyikkanni.
– Ez nem ér…  – pihegem. Elbújok a mancsom mögé. – Tudod, hogy… tök kezdő vagyok… Nem ér… szájjal… ott… – Előre lendítem a lábam a tiédhez, apró rúgásnak szánom, inkább cirógatásnak sikerül. Elduzzogok pár légvételt, végül kikémlelek rád, felbámulok a vonásaidra, le az öledbe. Nyelek egyet, majd kihúzom magam. Kinyújtott karral satuba foglak kétoldalról, a csuklóm a combodat súrolja.
– Taníts meg engem is! – Lefelé bökök az állammal. – Különben nem fair!
Összeszorítom a fogam. Hiába pörkölődik le a fülem, hiába fogom egyszer a takaró alatt rugkapálózva, szenvedősen visszapörgetni ezt a jelenetet, azért is felzárkózom hozzád! Te nem versenyzel semmivel, mégis ledöntöttél a talpamról. Nekem komoly pirulákat kellene legyőznöm, nem hagyhatom potyára meredezni a husángodat!
Felszisszenek. Az utolsó gondolat még nekem is kerge.
– Hmm? Légyszi? – győzködlek puhábban, és a szegycsontodnak koppantom a homlokom.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Vas. Szept. 01, 2024 4:52 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18
Erősen rezonál bennem ez az általad felfedezett érzés, visszhangra talál minden rezdülésem feléd, pillantásom, óvatos érintésem, talán a kimerült, sóhajtós elégedettség is, vagy ez az intenzív szeretlek bizsergés, amiről el sem hittem, hogy tényleg létezik.
Beleborzongok, ahogy szétkensz rajtam valamit, bármi legyen, megendegem, hogy maszatolj, nézlek, a füled mögé tűrt tincseken túl látlak, figyellek.
Csálén elmosolyodom bizonytalanságodon, végighúzom ujjam az állad aljára csókolt görbületen. Beharapott alsó ajakkal figyellek, húzom az időt, mintha fontolgatnám a választ, végigzogorázok bizonytalanságodon, aztán beharapom alsó ajkad gyümölcsét.
-A legjobb értelemben.
Harapom be sóhajom, ahogy közben végigrajzolsz titkos jelekkel. Kezed után nyúlok, hogy összekulcsoljam ujjaink, játékos mozdulataink is szeressem.
Visszamondjuk az őrület szót, úgy görgetjük ajkunkon, mintha titkos jelszó lenne, kéj és borzongás, elhagytam a logikát, megadtam magam neked és a többiek is megengedték ezt a néhány boldog egyedül pillanatot, amit mégis megosztok veled.
A jelek rajzolását most én folytatom rád, összejárják ujjaim hasfalad, finom, izzitó lenyomatokat hagy rajtad bizsergésem.
Szórakozottan válok bokszzsákoddá, legszívesebben csókot nyomnék minden csapásra, de csak tévelygő nevetéseket kapsz, kis szurkálást, amivel kiborítom zsebedből azt a bűnös bizonyítékot. Ugyanúgy zavarba hozott a termék eltávolítása, de most mintha tovább nyújtanánk a tényét, így már egyre szórakoztatóbb, hogy ott kering valahol, valami belőlünk az örök dimenziódban. Szórakozottan incselkedem, amíg fejem meg nem állapodik tenyeredben, akkor csak nézlek megint, soha nem tudok jóllakni ezzel a pillantással, Veled. Megszűnik az idő, elhalványodnak még emberi késztetéseim is, az éhség, a szex utáni zsibbadás, kérdéseid, a tényleg varázsa.
-Rosszul érezted. De persze egy kívülálló így látja, a többiek is azt hiszik orvul elcsábítottalak. Igazából csak te érdekeltél.
Kissé megrántom vállam, dehát Freddy tudod, hogy a gyógyszerekkel nem is lennék rá képes, mi lett volna olyan fontos benne?
Érzem, ahogy egy ázott, összeállt tincs az ujjaid közt végzi, félre rakod, hogy jobban lássalak. Azt mondod pont így, megrándul szám szegélye és megtartom magunkat, a pillanatban, az örökkében, szédülve a megelégedéstől. Pont így. Átölellek, kicsit szétkenlek magamon, olvadj belém, megcsókolok néhány anyajegyet a válladon.
A tiszta és rendezettig rendben, ott aztán együtt nevetjük ki az OCD-m és kapok csókot nyakba, amire minden zsigerem remegéssel, forró, elbicsaklott nyögéssel felel.
Rád ragasztom, vagy te oltod belém, mindketten folytatást követelünk, légzéseim elnyitott ajkamon beléd fúlnának, mozdulataim téged keresnek, nem kell biztatni a fáradtnak tűnő lábközi harcost, újult erővel rohamra indulna érted.
Mintha nem is figyelnél a kajára, elbújsz, de felfedlek, lecsókolom vágyaid ajkadról és új táncba viszlek. Ezt is élvezni fogod.
Ölemben tartalak, minden porcikádat érzem, simulok hozzád, összes felületemen éreznélek, nyakadba kacagok. Elnevetem azt az előbb össze-vissza csókolt anyajegyet, libabőrt gerjesztve sóhajjal, csókkal.
-Majd meglátod. Kipróbálsz valami újat. Ha nem tetszik majd szólj, bár szerintem szeretni fogod.
Viszlek a fürdőbe, magunkra engedem a lanyos, kissé meleg zuhanyt a hideg tükrök erdejében. Mennyi vágytól bódult Winifred néz vissza rám, beleszédülök, aztán hagyom, hogy kiéld magad, nézelődj, számolj és tusfürdőket lopj, addig is bámulom bájaid.
-Hmm, legyen fürdő.
Legyintek, mert nem fontos, csókot kérek tőled, heveset, mélyet, szenvedéllyel keringőzőt, aztán lekúszok álladra, nyakadon szaladok végig, eleszem kulcsontodon rahadt cseppeket, haladok lejjebb melledig, ennek most szédülve szentelek figyelmet, ujjal, csókkal is körbejárva formáját, egyszer, többször, rásimítva, tenyérbe zárva és csak mohóságom hajt le, lejjebb a hasad kóstolni, az aljára karcolni végtelen jeleket nyelvheggyel és akkor már guggolok, ahogy ígértem, lejjebb ereszkedve előtted, megkóstolni odalenn, azt, amit elraboltam.













_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Csüt. Aug. 29, 2024 3:13 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Szerettem az elejét, a közepét, az egészet, de talán ez a kedvenc részem. Hozzád bújni a végén, miközben még lüktetek tőled. Otthagytad a ritmusod, a te ütemedet dobolja a pulzusom, trombitálják a sűrű, párás légvételek, arra táncolok, rándulok össze belül bágyadt idillben. Visszacsábítanálak csókokkal, simogatásokkal, már azelőtt, hogy eltávolodnál. Megdörzsölöm a kipirosodott foltot, amit a nyakadon hagytam. Az enyém vagy. Megtartalak.
Beleremegek a dédelgetésbe, az ajkad puhaságába, az arckifejezésedbe. Folytatnám. Keringőznék, csónakáznék veled a végtelenbe.
– Jó értelemben új? – tapogatózom megerősítés után, mialatt telefirkálom kacskaringós ábrákkal a mellkasod. Láthatsz sóvárnak. Nem baj. Duruzsolj nekem szépeket, mint szoktál, oszlasd el a bizonytalanságom, akkor is, ha tettetem, és valójában hallani akarom csak, mennyire különleges vagyok neked. Elhinni, hogy tőlem zsúfoltak és zavarosak a gondolataid.
Habzsolom a nevetésed. Habzsollak. Őrülten. Kiszorítod közülünk a vizet, téged iszlak magamba. Bőröm a bőrödre tapad, élénk, boldog hangyaraj masírozik keresztül az összes porcikámon. Beléd nyugszom, tompulnak a mozdulataim. Elcsigázottan visszhangzom:
– Őrülten.
Oldalra billentem a fejem, hogy fogságba ejtsem az apró, csiklandós szusszantást a nyakhajlatomban. Merész vagyok melletted. Mohóbb, követelőzőbb. A hasamra terelem az érintésed, azzal telítődöm. Kinek kell itt vacsora? Bólintok a csirkére is, pedig kotkodál az agyam mélyén a tyúkudvar. Halk és tovább halkul, miután azt mormolod, rólam minden finom lenne. Elkalandozik a fantáziám. Sok lesz hirtelen a nedvesség, a pezsgő habok, a számban összegyűlő nyál, a harmat, amit égő homlokkal kenek el a válladon, és az, amiről nem beszélünk. Rájönnél, milyen illetlennek álmodom a közös fagyizást. Ennek is szól a kloffolás, a szelíd ökölcsapások rád. Magam ellen tiltakozom, mivel szívesen megtöltenék még néhány gumit. Az, hol végzik, csak ürügy zavarban lenni.
– Nem fog! Eldugtam. Örökre – dünnyögöm. Sóhajba, gyomor-bukfencbe fordul a mosolyodtól. Nyögéssé porlad a fogaid között.
Elrugaszkodik a tekintetem a szemöldököd ívéről, csúszdázom a vonásaidon. Visszatartott lélegzettel készülök csobbanni. A tenyerembe fogom az arcod, míg te az enyémet fürkészed. Fogalmam sincs, mit keresel. Szerintem egyedül magadat találod a szememben.
– Tényleg? Azt hittem, előtte is többre tartottad. Úgy tűnt a pavilonban, mintha számítana. Rosszul éreztem? – Kölcsönveszem az értetlen barázdákat, viselem őket kicsit helyetted. Félretűröm egy tincsedet, ahogy akkor te az enyémet, szelíden, odafigyeléssel. Próbálgatom, lehetett-e ostoba, testi szükséglet. Elvigyorodom. – Nekem tökéletes. Pont így. – Megkapaszkodom a derekadban, és bámulok rád, a pilláimon rebben a pont így jelentése. Hogy szeretsz, utána is, nem csupán közben. Hogy fontos neked, mire vágyom. Az én vágyaimra gyúrnál. Adnék még valamit magamból, de mindent megkaptál. Köréd fonódom, ernyedten, túláradt ragaszkodással olvadok rád.
Felprüszkölök. Olyan kedves a kiakadásod, hogy a butaságom is kedvesnek hat tőle. Egyébként tuti megoldanánk rendezetten és tisztán, ha azt kívánnád. Szerencsére belefér neked a kosz meg a rumli, így lenyalhatom a nyakadon végiggördült cseppet.
Zsebre teszem a kacajod, kérnék belőle ráadást. Hímzem magamban a bugyikat érte.
– Oké – lehelem. Ujjam a bordádon citerázik. Rászorítok az oldaladra. Akarlak. Megint. Mindig. Elpattan valami, megszökik a pajzán részem, mert repetát ígérsz, és izzanak a zsigereim, belefeszül a testem. Abban az elkent vízpöttyben összpontosulok a köldököm alatt. Én leszek az első második. Betakarózom a tudattal meg a törölközővel.
Amikor lepakolsz az ágyra, és karikázni kell, fél méternél távolabbról létezni, oxigént szippantani az illatod helyett, akkor leesik, mennyire szétcsúsztam. Legeltetem rajtad a pillantásom. Fülelned sem kellene, üvöltenek a kéjes dolgok a kobakomból, talán elcsíped felvillanni a mindenféle képet, rólad, rólunk. Tizennyolcas karika dukál rájuk. Cenzúra. Nem illenek romantikus mesékbe, nem illenek hozzám. Elkendőzöm őket, szó szerint. Bujkálok, főleg magam elől.
Hamar lerántod a leplet. Elgügyögöm, mi a baj. Túl ügyesen csinálod a csábítást. Megvádollak miatta, és persze, hogy kiröhögsz, kedvem lenne csatlakozni hozzád.  Lebuktam, totálisan ledérré váltam melletted, mindketten tudjuk. Muszáj megbarátkoznom vele. Neked asszem sikerült. Felnyúlok érted, ölbe kaphatsz.
Körbeölellek, kézzel-lábbal, és megtámasztom az államat a válladon.
– Jó – sóhajtom hosszan. – De miért guggolnál? Nem lesz az kényelmetlen?
A fürdőben tetőzik a luxus. Arannyal vonták be az összes fém felületet, az egyik falat végig tükör borítja, megcsodállak benne hátulról, oldalról. Fokozza a rajongásom látni, milyen biztosan, gondoskodóan tartasz. Megszorongatlak érte, olyan közel préselődöm, amennyire csak lehetséges, belecsikordul a fogam. Utána néma ficánkolással lekéretőzöm, meglovasítom a flancos pipereholmikat, sőt, mindent, ami mozdítható. Jó helyen lesz a tarsolyomban, bármikor előveszem.
Körbejárom a teret, behajolok a hatalmas kádba, megszámolom hány helyről bír vizet okádni a gigantikus zuhanyzó – kábé tizenkettő, bár rosszul megy a matek. Még hátmasszírozó cucc is van hozzá, mint a strandokon!
Visszapördülök hozzád az óriás üvegkalitkából. Izgatottan pipiskedem.
– Milyen illatot szeretnél? És tusfürdőt vagy szappant? – ajánlgatom a készleteimet.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Kedd Aug. 27, 2024 6:24 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Finom ujjakkal méred a csodát, végigsimítasz a seben, ami nemrég még semmit sem mondott, nem ígért veled töltött, megismételhetetlen és mégis, remélem gyakori éjszakákat.
Nem számít az ára, a reszketés fölülírja, a gyomromban születő, apró szupernova, mert te körbejársz, követlek tekintettel, kóstolással, beharapom a pillanatokat, ellopod a cseppjeim, megiszol.
Mélyet tüdőzöm közben belőled, kiszagolom mennyire került klórszag természetes illatodba, amellyel immár téged azonosítalak.
Kábult álomból ébredünk, rajtad is látom az élvezet nyomait, de nem merek hinni a női orgazmusban. Büszkeségem egy része kitartóan győzköd, ennyire jó vagyok, de van egy másik, biztosan melletted fejlődött ennyire önállóvá.
Téged látlak abban a néhány szemem előtt szikrázó foltban, amit minden felesleges mozdulat okoz miután elhagyta testem egy adag hormon.
Megújítod a sejtjeim, megint vágyni kezdek rád, pedig most hagytuk abba. Nyúlok érintésed után, elkenem karodon a simításokat, el egy-egy lopott csókkal a sóvár kifejezést. Átköltözik az én arcomra, a végtelen jelévé válik. Még.
-Rászoktál. Annyira jó, hogy élvezted. Pesze, én értek hozzá, de veled más volt, egészen más, nekem is új.
Eddig érzelmek nélkül dugtam, volt, hogy unalomból, igazság szerint azt se sokat, hamar felírták a gyógyszereimet, derogált megmozdulni is. Miért, kinek?
Egy ócska pillanatig elképzelem, hogy labdajátékot játszunk egy mepakolt óvszerrel, aztán megadom magam egy kurta nevetésnek, te pedig elrakod. Őrülten. Azt hiszem nálunk ez a kifejezés minden minőségében igaz. Átölellek, kicsit magamhoz húzlak, legalább egy másodpercig ne ficánkolj, addig is átérzem meztelenséged újra, magamon a dombokat, völgyeket.
-Őrülten
Erősítem meg nyakhajlatodba szusszantva, aztán tenyerem hasfaladra siklik és az enyémben kelnek életre újra a taposó aknák, már amennyire lehetséges, ismét harckész állapotokat érzek két combom közt feszülni.
Összeráncolt szemöldökkel koncentrálok az éhségedre, de saját nyögésem válaszol rá.
Kábultan emlékszem vissza a kagylóra. Elengedem. Nem létezik kagyló.
-Igen, igaz. Legyen csirke, az mindenhogy jó //irl hamarosan kiderül, hogy nem - és ezt még a vacsorakészítés előtt írtam// Nem annyira kedvelem az édességeket se, de hajlandó vagyok újdonságokat kipróbálni, rólad például minden finom lehet.
Ízlelem meg ajkad, amit máris édesnek érzek, vagy azokat a dörrenéseket, amiket eldobolsz mellkasomon, miközben maximálisan kiélvezem a zavart Winifredes hisztit egy zsebedben landoló, maréknyi ondó kapcsán. Vigyorgom, elég szélesen, csak pillants fel, őrülj bele egy kicsit Te is, ha már belédőrülök én.
-Azért adnám, ha egyszer random képen találna valakit.
Húzlak még picit, egyébként tényleg elképzelem, arcom is van hozzá, de jótékonyan eltitkolom a nevét, elég ha engem szórakoztat műsoros, odaképzelt képe és egy leszarom vállrándítás, ez az én örömöm attól a nőtől, akit te is szeretsz. Nem hagyom, hogy kibogozz ebből bármit, sodródom játékosságodban, ahogy vízcseppeket sajtolsz ki hajamból. Most neked ázik mindenem, hagyom, hogy rágj, finoman viszonzom én is, elgondolkodom aztán én hogy szeretem és elhagyom szemöldökfelvonásomból az iróniát.
-Eddig nem számított a szex. Ostoba, testi szükséglettől sosem tartottam többre és igazából nem is csináltam olyan sokszor. Inkább arra gyúrnék, hogy neked jó legyen.
Tanulmányozom az arcod, mintha vonásaid megsúghatnák mitől robbannak endorfinjaid.
A következő fintorom már felölti az iróniát, elég rendesen rándul, ahogy védjegyemmé vált.
-Tiszta és rendezett szex? Winifred, ez nagyon rosszul hangzik.
Minta fóliáznánk az ágyat, össze ne kenjük, pironkodunk a meztelenségen, foltok, levegő nélkül csináljuk, tilos izzadni, mocskos koszréteg. Ha nem tekerednél rám, azt hiszem én tekernélek magam köré, rád pislantok, a kicsavart hajtincs alól, amit nyugodtan ellophatsz magadnak.
-Mi lenne, ha nem tartoznánk kategóriákba, csoportokba? Bár ha szeretnéd… Sokat segítenél, ha beszereznél néhány bugyit a hét napjaival, csak arra figyelj fel ne vedd a szerdát pénteken.
Röhögöm el magam, hátratolok egyet én is a te nedves tincseidből.
-Nem tudom, sosem feküdtem le a lányokkal kétszer. Te vagy az első, akiből repetázom.
Simítok le alhasadra, végighúzok ott egy kövérebb cseppet vízszintesen, hagyom, hogy megtörölgess minket, de nem raklak le, húzlak magammal, sőt emellek, csak mert kérsz rá, egy kicsit fitogtatnom kell az erőmet.
Leraklak az ágyra, kicsit szusszanok, úgy veszek gyorsan, sok levegőt, hogy ne vedd észre, különben is karikázgatsz, csak arra figyelek fel, amikor nekem jut az étlap, megkeresem rajta a csirkét, rendelek fagyipoharat, mintha…kihagytad volna a desszertet. A következő pillanatban eltűnsz egy takaró alatt, meglepetten röhögök fel és már guggolok is hozzád, lerántani a leplet.
-Mi a baj?
Hülyén csücsörödik a szád, megpróbálok nem beléd nézni, nagyot lélegzem. Aztán úgyis kimondod, mindig kimondod, ezért szeretlek.
-El, úgyhogy, amíg hozzák a kaját lezuhanyozunk, te fogsz állni, én guggolok és nem ér visszautasítani, mert választottam már az étlapról
Kaplak ölbe és cipellek, csak a törölköződ hagyjuk magára.













_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Vas. Aug. 25, 2024 12:30 am
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Elszenderítettél. Bolyhos paplan lettél, meleg kakaó, éjjeli lámpa mellett dúdolt altatódal. Pedig tuti nem vágytál semmi hasonlóra, amikor bebotladoztál az életembe, sőt, fintorogtál rajta, mégis hova kerültél, eszedbe sem jutott volna maradni. Most mégis itt vagy. Puhán simogatom az első találkozásunk emlékét a combodon, halovány gyűrődés a makulátlan, csupasz bőrödön, őriz majd minket, ujjbeggyel olvasom ki belőle a történetünk elejét. A nyakadhoz préselem az ajkam, finoman beszívom, lemásolom a pavilonban rám nyomott pecsétet. Lekortyolok a válladról pár cseppet. Utánozlak. Eltanulom a trükkjeidet.
Álmodom. Veled, rólad, miattad. Sodor a kábulat. A tiéd vagyok, visszavonhatatlanul, mert engedted, hogy elraboljalak, és túl mélyen, túl sok nyomot hagytunk egymásban. Őriz majd minket a bizsergés a körmöm alatt, a pulzálás az ölemben, a nyögések meg zihálások kórusa. Folytatják a mesénket.
Felébredek, édes melletted a bódulat utóíze. Igazad volt, felesleges túlgondolni, és különben is, kizárólag jó dolgok tölthetnek el ilyen elégedettséggel. Erről a felhőről nem rántanak le megbánások, kételyek. Lebegek. Sóhajtásokkal idézem vissza a rezdüléseidet, a torkodból morajló, a fülemben szétmálló hangokat, azt, milyen volt összeolvadni veled, valami új teljességet megélni. Cirógatlak, tapogatlak. Muszáj. Azt hiszem, rád függtem. A pirulásod a kábítószerem, a törékeny, őszinte pillanatok, amikben elfelejted, mennyire ágálltál minden emberi ellen. Imádom az összes rezzenésed. Bekeretezem az arcod a kezemmel.
– Tényleg – puszilom az orrod hegyére. – Mármint először csináltam. Nem értek hozzá. De… – Átterjed rám a forróságod, megfest a vörösséged. Ráspolyosan zsizsegem a pattogó habok közé a beismerést, hogy örülhess neki, hiába borzongok bele a kínosságba meg az izgatottságba. – De könnyű lenne rászokni.
Megkaparintom tőled az óvszert. Kibukik egy nevetés a reakciódra, édes az a hé, a panaszkodás. Olyan dulifulis. Vigyor feszíti a számat, szinte belereped a széle a jókedvbe.
– Nem baj. Őrülten is szeretsz – jelentem ki zsibbadó alsó ajakkal, hozzád dörgölőzve. Annyira biztos vagyok benned, hogy biztosabb leszek tőle magamban.
– Oké! Szuper! Kicsit korog a pocakom. – Odahúzom a tenyered, bár épp nem csinálja. Valójában csak tetszik az érintésed, azzal nem laktam jól, repetát követel a gyomrom. Ciki, ugye? – A kagylóból nem kérek. Allergiás vagyok rá. Tényleg, te nem vagy az semmire? Kerülsz más kajákat a házi koszton meg a hagymán kívül?
A légzésed kívülről csiklandoz, a válaszod belülről. Csuklásszerű zaj szökik ki, roskadásikg telik, jut bele zavar, röhögés, rosszallás. Ököllel, erőtlenül püfölöm a mellkasod, mielőtt nekidöntöm a homlokom. Elrejtem az ábrázatom, ne lásd, mennyire rikít.
– Nem fog senkire kipotyogni! – Képzeletben lekopogom, néma imát hadarok mellé. A záporozó plüssökkel, elillanó mamuszokkal kibékülök, de használt kotonokat szórni… Megingatom a fejem, kirázom belőle az ötletet. Hogy lyukadtunk ki ide? Bebarangolja a vonásaidat a tekintetem, a válladon zongorázom, kicsavarom a vizet egy tincsből a füled tövénél. Jaj, igen! A zuhany! És a… a mocskosság…
Először a saját számat nyúzom, aztán ráharapok a tiédre, megcsócsálom dacból, amiért húzod az agyam. Figyeld meg, eltanulom tőled! Bebizonyítom, hogy királyul boldogulok a pajzánságokkal! Már nem is vagyok szűzlány!
– Hát… – Eltűnődöm. – Nekem sokat kell tapasztalnom, még te mondtad, szóval amíg kitalálom, hogyan szeretem, csinálhatjuk úgy, ahogy neked tetszik. – Mély levegő. Megy ez. Nem a saját dumámtól lángol a képem, csupán forró gőzöket ereget a jakuzzi. Aha. A víz hibája. Az is, hogy hirtelen pucérabbnak érzem magam, pedig rég nincs rajtam ruha, ennél tovább nem fokozhatom a meztelenséget. – Te tisztán, rendezetten szeretsz mindent, igaz? Akkor tartozzunk abba a csoportba. A tisztába és rendezettbe.
Feljebb görbül az ajkad, elsatírozom rajta a kaján ívet. Övként foglak körbe a lábammal, átvetem a karom a hátadon, a hajadba markolok, kiszorítom a fürtökből a nedvességet, és feladom.
– Elmúlik a zavarbaesős része? Vagy mindig ilyen? – faggatlak, zavarbaesetten.
Próbálkozom, de még felzaklat a kobakokra hulló, teli gumi képzete, még tagadnám, hogy rögtön reagál a testem a mindenhol beszappanozás gondolatára, az árulkodó a jeleket az alhasamban, a lábam között. Biztosan normális ez?
Megcsap a hideg, fagyos gyöngyökként gördülnek a szélben a vízcseppek, elakadnak a libabőr buckáiban. Idézek egy nagy törölközőt magamra, összezárom mögötted a két végét, bebugyolálom mindkettőnket. Átdörgöllek, míg kilépsz velem a medencéből.
– Lerakhatsz, ha nehéz vagyok.
Lomhán mászom le rólad odabent. Átfutom a fogásokat, bekarikázok kettőt pluszban, fel sem fogom, mit. Eltávolodtál. Visszarángatnálak. Érdekesebb vagy a menünél. Jobban kívánlak ennél a créme brulée cuccnál. Azt sem tudom, hogy ejtik. Ráfókuszálok a betűkre, eltereli a figyelmem a fenekedről, oszlik tőle a köd.
Jesszus. Megkattantam. Lehet egy lány ennyire kanos?
Odanyújtom neked az összefirkált étlapot. Amint átveszed, túlméretezett fürdőponcsót rántok a fejemre a zsebemből, leguggolok, elbújok, akár egy sátorban, úgysem illek a cicomás lakosztályba, a kemping találóbb lenne.
– Inkább… zuhanyozzunk külön, jó? – nyöszörgöm. Ha nekiállunk együtt lemosakodni, tuti neked esem! Téged eszlek meg vacsorára! Lehuppanok a bársonyos szőnyegre, padlóra küld a saját bénaságom, és tök nyomin kémlelek rád a félrecsúszó kapucni alól, előre biggyedt, remegő szájjal. Sírni, kacagni támad kedvem. – Csinálnunk kéne valami mást. Felöltözve. Mert ez már tuti nem normális. Elrontottál. – Elfordulok, a bárszekrényt stírölöm, az nem olyan vonzó, nem gerjeszt fura késztetéseket. Komolyan lehetnél rondább, legalább egy kicsit.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Szer. Aug. 21, 2024 7:01 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Bármilyen xanaxról érdemes lenne lemondani érted. Elég csak ez a tökéletes pillanat, hogy majd belenyúljak, hártyaként húzzam tudatomra, ez fog védeni a hangoktól. Védőfóliám vagy, édes egyedülállóm.
Beszívom levegőd, hogy sajátomként fújjalak ki. Rezegnek érted vágyaim és mind egybecsengő oktávval sóhajtja, neked akarok örömet okozni.
Kicsit feláldozlak, Légió, még David Hallernek lenni sem olyan kielégítő, mint érted mozogni, a te hajad simítani hátra, lopni rólad a klórcseppek aromáját, melyek vegyültek már az ízeddel, kóstollak és még olyan keveset kaptam belőled a végtelenhez képest.
Szeretem azt a kis rezdülést, amit szuasszanásaim pendítenek meg nyakadon, húr vagy, hegedű, úgy játszom majd rajtad, hogy katarikus legyen.
Fenn van az óvszer, még egy utolsót belenyögök szűkösségébe, de már nem bírok sokáig várni, egyre hajt, sürget, elmerülni benned.
Mindig ostobának láttam az alélt tekinteteket, az egymásba fonódó nyáladzást, a kutyákra emlékeztetett, nem volt varázsa. A mi az más, téged nézni nem fáj, beléd bódulni szép. Mintha megszületnének az érzéseim, vagy lecsiszolnák őket sok, bűnös koszréteg után. Te teszel széppé, a szemed mesél, tőled leszek végtelen. Nagy, mély légzéssel szívom be a szerelem megismételhetetlen pillanatát. Téged.
Olyan, mintha nem is először csinálnád, megérzed szilárdságom, engeded, hogy tartsalak, beleborzongok, nyögök karistolásodba, fülem harapásába, részeg bizsergést küld az agy, áramlik szét mindenhová, eljut a legtávolabbi körömágyam csücskébe is, mennyire kívánlak.
Történet lesz, mert az vagy és én rájuk morogtam, érdektelennek tűntek, locsogásnak, de te beszippantottál és most patrjaidra sodródom. Az én álmom, az én mesém leszel, mozgás a mozgásomban, érintés az érintésemben, csók, miközben mozgunk,, az eltűnő gondolatok homályában minden más elhalványodik.
Egyenként élvezem minden sikkantásod, állam megemelem, hogy lecsókolhassam az ajkadról legördülő nyögéseket.
Közben robbannak bennem a rég elnyomott vágyak, az egész ömlesztett, színes tűzijáték lesz, boldog, nyögéstől hangos, hogy te is ellophasd a hangom, Neked adom, érted szól, érted remegek.
Próbálom úgy befejezni, hogy ne legyen undorító, rajzolgatsz, miközben én még kipirultan levegő után kapkodok. A férfi orgazmus nyilvánvaló, egyszerű, de te.
Elképedve nézek rád, mintha titkot mondanál el, a vörösség csak izzik pulzál a képemen, valahol mélyen haragszom rá. Ilyet biztos Tospfield szokott, de én…én menő vagyok!
-Tényleg?
Ha sikerült, akkor tényleg az, menő. Begombolom a szám, ki a zacskót, te úgyis újra rajzolsz.
Csak tovább vörösödöm, mert nagyon nézel, vízben állok át egyik lábamról a másikra és tartalak is, könnyű vagy benne.
-Hé!
Csuklik el a nyögés, amit megint a spontaneitásoddal okozol, mert elveszed, elteszed, valahol ott lebeg majd végtelen zsebed mélyén egy teli koton gumi?
-Őrült vagy. Hagynod kellett volna, hogy kidobjam.
Csóválok fejet hihetetlenkedő félmosollyal, átkarollak, hagyom, hogy a víz megtegye szent feladatát, lemossa rólunk a nyomokat. Bár édesek, ízlesz, kostolnálak még, alsó ajkaddal játszom megint, mielőtt kisóhajtanék egy “igent” az éhesre.
-Neked meg mindenféle édességet? Válasszunk együtt, aztán egy-egy harapást kap mindenki a másik ételéből, mit szólsz?
Kíváncsi vagyok mennyire vagy éhes. Winifredeskedsz, épp hozzád érintem az orrom, a tiédbe szusszan, amikor tovább fűzöl egy felesleges gondolatmenetet. Két másodperc után esik le, hogy nem az.
-Igazából klóros víz után is le kell és ez az. Van, aki szereti mocskosan, attól függ Winifred melyik csoportba tartozol. Talán feleslegesen féltelek a pajzán dolgoktól, eltüntettél egy teli óvszert. Most képzeld el, ha zsebedben valaki fejére esik.
Rosszindulatú mosoly görbül ajkamon.
-Gyere, rendeljük meg és amíg kihozzák, addig megnézzük a burzsuj fürdőszobát. Szeretnélek…mindenhol beszappanozni.
Elindulok veled kifelé a vízből abban a reményben, csüngsz még rajtam egy kicsit, ha nem , hát húzlak, emellek, száraz talajt érünk. Néhány lépés csak a benti rész, mintha még a talaj is miattunk vált volna puhábbá, kellemesebbé.
Az étlapot, ha beleegyeztél a szcenárióba először neked adom oda, avagy én egy másik teljesen eltérő oldalát lapozom fel.












_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Kedd Aug. 20, 2024 9:45 am
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Épp elveszítem a szüzességem. Anyu szerint lányoknál ez különleges alkalom, fontos kit tüntetek ki vele, ilyesmik. De te olyan odaadással cirógatsz, olyan zsigerig hatoló, melengető figyelemmel csüngsz a mozzanataimon, mintha nem elveszítenék, hanem elvennék valamit.
Elkobzom az ajkadról a csókokat, az orrodból a levegőt, pillantásodból a szikrát, bőrödről a vízcseppet. Az enyém a pillanat, a lágy érintések a lábam között, a felbuzgó izgalom. Az enyém vagy a medence szélén ülve, tőlem, értem remegve. Megkaparintom az összes zihálást, a pírt az arcodon.
Megadod magad, még segítesz is. Együtt játszunk, gördül, simul a gumi az összesúrlódó, buzgó ujjaink között. Visszavonsz magadra, közösen merülünk. Elsimítom a felágaskodó szőrszálakat a karodon, aztán haptákba vágják magukat a saját pihéim a nyakamba sóhajtott puszitól. Leszel a zsákmányom. A legértékesebb. És apró harapással kapok a szád után, nyelvvel köszönöm meg. Engedélyt adok én is. Bármire. Mindenre.
Dúdolnak a csobbanások, csilingelnek a pezsgő buborékok.
Szeretlek, eszmélek rá. Követi azt, hogy bízom.
Tisztábban látom magam a szemedben, mint eddig akármilyen tükörben. Látlak téged is. Érezlek, hallak. Ismerlek. Bazsalygok veled, mert most biztosan a frizurádra gondolsz, amit gondosan fésülgetek. Bazsalygok a másodpercnyi habozáson, míg kutatod a beleegyezésem. Bizsergő révületben, halk nevetéssel koppan a homlokom a tiédhez. Végleg, örökre elmosódnak a határok.
Szeretlek.
Fogódzkodót keresek. Hol a kezedben, hol a combodon, hol a tarkódon találom meg. Valahol mindig megkapaszkodhatok benned, nem engedsz el, nem inogsz meg.
Összevissza kóstolgatlak, nyomokat hagyok rajtad. Amikor te a gerincemet simítod végig, én körömmel karistolom a hátad, a nyakadba, fülcimpádba mélyesztem a fogam, beléd fojtom a nyögéseimet, míg a derekamon zongorázol, és mélyebbre hatolsz.
Idegenek, furcsák a torkomon kiszökő hangok, egyedül neked szólnak, elkeveri, feloldja őket a jakuzzi zubogása, a szél süvítése, a morajlásod. Engem pedig elkever, felold a lázas forróság, a szédülés. Kijjebb csusszan a lelkem a testemből, ahogy velem rezdülsz. Bennem ringsz. Erősebben, áthatóbban, lendületesebben. Még. Horgony vagy és a tengerről felrántó tornádó.
A válladra támasztom az állam, az egyik tenyerem a tarkódra siklik, a másik bebarangolja az oldalad, a bordák buckás lankáját, végül a saját hasamon köt ki. Csak. Kíváncsiságból. Érezni akarlak magamban így is.
Gyűlik, tobzódik, a gyomromat, a mellkasomat feszíti, elsodorja a szavakat, szétporladó kilégzésekben, elhaló sikkantásban és megbicsakló kacajban szivárog a felszínre. Határozottabban szorítom magunkra a kezem. Oltalmaz az ölelésed, borzongat a hajborzolás.
Szeretlek.
Összerándulok, rád gabalyodik az összes porcikám. Kioldódnak, felrobbannak az érzések. Ott zizeg az utózengésük, a tenyeremben rezonál, mielőtt újrahúzom a kontúrjaidat, először ujjal, majd csókokkal. Kulcscsontra, arcélre, szájra. Az aggodalmaskodó barázdákra, a szívdobogtató vörösségre.
– Én is – lehelem a kérdőn ívelt szemöldöködnek. A mosolyod vonalát is felitatom az ujjbegyemmel, majd a halántékodon körözöm. Bár én nem kukucskálhatok a gondolataid közé, valami azt súgja, most tele vannak velem. Elégedetten, hálásan bazsalygok. Elhiszem neked, hogy gyönyörűnek találsz.
– Ühüm. – Aléltan bólogatok, hagyom arrébb pakolni magam. Nélküled hűvös, üres az éjszaka, így beljebb ereszkedem a vízbe, a mellkasom elé húzom a térdem. Mustrálom, mit csinálsz. Nagy a koncentráció, gyanús a motoszkálás.
Suttyomban odaevickélek és közelebb hajolok. Leesik, hogy épp a nyomokat tünteted el, felkuncogok rajta. Utánad nyúlok, kifejtem a markodból a rejtegetnivalót. Nem vizsgálom meg közelebbről, ki sem emelem a medencéből, szimplán eltüntetem a valóságból. Bizonyítékként eléd tárom az üres mancsaimat. Különben nem zavarna. Sőt, érdekelne. De biztos okkal bújtatod, és még félig ájultan, a szenvedély délibábjaival kergetőzve is emlékszem: a férfiúi büszkeséget óvni kell, nem hozhatlak zavarba.
Mivel a takarítással végeztünk, visszaúszom az öledbe. A nyakad köré fonom a karom.
– Nem éheztél meg? Rendeljünk neked burzsuj kosztot? Keleti fűszereset, kagylót, hasonlókat. Vagy várj… – Pöppet hátrébb tolom magam, tanácstalan csücsörítéssel fontolgatom a kérdést, végül felteszem hangosan: – Szeretkezés után le kellene zuhanyozni, ugye? Viszont mi végig vízben voltunk. Ilyenkor mi van? Amúgy megnézném a fürdőt. Tuti extra flancos az is!
Butaság, annak fogod tartani. Már nem zavar. Sokat tanulmányoztalak, rengeteget győzködtél, és arra jutottam, örülsz, amiért a buta barátnőd vagyok. Szóval nem aggódom többet, mostantól magabiztosan bombázlak a hülyeségeimmel. Közelebb kerültél, mint valaha bárki más, fizikailag, fejben, és úgy döntöttél, maradsz. Előtted bátran lehetek önmagam. Tényleg elfogadsz. Akkor is, amikor túl sok belőlem. Igaz, David?

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Hétf. Aug. 19, 2024 10:06 am
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Tolvajoddá tettél. Elcsenem minden remegésed, sóhajod, mozdulatod. Pilláid rebbenését, vízcseppeket törlök el fel-felbukkanó anyajegyeiden.
Szeretlek, jut eszembe mindig, amikor részleteket lélegzek be belőled, végigsimítok válladon, csókká növi ki magát ajkam matatása, kopogtatássá, amit öled berkei nyújtanak, oda kérek bebocsátást, hozzád.
Átkarollak. Kikötő leszek a tengereden, sóhajod a hajó, ami az álomországodba szállít. Megengedem, hogy olyan legyen, amilyennek te szeretnék, még akkor is, ha tele van unikornisokkal. Csak annyit kérek majd, ne mind legyen rózsaszín.
Nem az, kiültetsz, mint egy gyereket, képes vagy mozgatni, a zavar délibábját ébreszted fel bennem és kicsattan a forróság arcomon, hogy ott és azzal játszol. Mindig is éreztem, hogy több vagy a plüssöknél. Remegő combokkal, zihálva meredek tekintettel és mással, minden mozdulatodba vágyón rándulva. A gondolatok, a másokéi már nem számítanak, kimosod őket, meggyógyítasz, a vágy és Te átveszed az uralmat. Neked adom, az összes személyiségemnél többet érsz.
Óvatosan felhúzom a védekezés gumieszközét, csak azért élvezem, mert látom a zavarod, azért görgetem, hogy tudd és kreatívkodj vele. Mert mindig mindennel játszol, könnyedén, mintha nem léteznének problémák. Beleakadnak ujjaim a tiédbe, zongorázunk. Aztán felkerül az is. Kissé szorít, mintha elakadna egy kifelé kívánkozó nyögés. De majd kibontod. Kissé sajnálom, hogy csak ezen keresztül foglak érezni, de érezni foglak!
Ahogy kóstolom ajkad megint, orromon landol a tiéd, forró libabőr rohan versenyt bőrömön, hogy odasúgod válaszaim és én sóhajtós csókot nyomhatok nyakadra.
-Neked megengedem, hogy az legyek.
Ajkadról csókolom le a rólam bitorolt pezsgő maradékát, félmosoly jár, hogy a hajam szereted. Annyi közös van bennünk, én is szeretem a hajam.
Tekinteted mélyén még megkeresem a kerek beleegyezést, az egymástól részeg pillantások mögött. Bízol. Ajkam ismét csókra rándul hozzád, hogy beleharaphassak bizalmadba. Óvatosan, gyengéden, mint olyan édességbe, ami elolvad a szájban.
Végigsimítok gerinceden, derekadnál állapodom meg. Kissé remegnek ujjaim a kéjtől, de csak zongorázok. Minden tökéletes lesz, tudom.
Fogjuk egymás kezét, kapaszkodunk, indul a hajó, felvonták a vitorlákat. Sóhajod minden vámot megér, amit érted fizetek, közelséged elpusztítja aggályaim, áttör a falakon, amikkel óva inttelek magamtól, ami miatt az acélosan meredő, nyugtatók nélküli éles énem megkóstol majd…mindenhol.
Óvatos vagyok, vigyázok rád, ugyanakkor elsodor a vágy, az élvezet partjai belőlem is nyögéseket fakasztanak. Lüktetek belül, gyomortájékon, a levegőt is hülyén lopom, mintha semmi sem lenne elég és belőled főleg, elbódít a még, a benned, a Te. Ahogy megharapsz, harapj még, hagy lovagoljam meg minden nyögésed.
Ringunk, végre elindultunk, hol rám nézel, hol magadba, az én szemeim félig lehunyva, hogy mindig lássalak egy kissé. Bár lassan legyőzi logikám és imádatom a sodrás, már magától működik, nincs kormányosa. Lassú ringásból heves szenvedély kerekedik, minden akarlak, minden kellesz buja követelőzése. Nekem vagy, foglak, szeretkezünk, egész súlyod akarom, mindened és a víz könnyűvé tesz, foglak tartalak, élvezek.
Menetelek a beteljesülés felé, rezeg, kiált minden zsigerem, szaggatottak, félrecsuklóak lesznek a légzések, nyögések vágják ketté. Ölellek, hajad simítom hátra, vizes kézzel, de a ritmus nem törik, a tánc tempós, megállíthatatlan szenvedély lesz, ami végül megtorpan a robbanásban. Szinte megsemmisülök. Zihálok, ha vége. Idegeim akarnak még, követelnek, kívánnak, testem gyenge gumiszalag marad egy teli zacskóban.
Kiszárad a szám, vörös vagyok, hirtelen aggódni kezdek, mi lesz ha szétválunk és te nem?
-Akkor te is?
Felvonom szemöldököm, kérdez még, miközben rajzolgatsz. Félszegen elmosolyodom, ismét meg kell köszörülnöm torkom, hogy hangokat formázzak.
-Te is, tudod, hogy az vagy te is. Élvezted, rendesen? Várj, le kell venni valamit.
Jut eszembe lassan leengedni téged és leszedni magamról. Valahová elrejteni, hogy ne lásd, ne tudj róla. Azt akarom, hogy megmaradjak gyönyörűnek szex után. A naturalista részektől meg lehet kímélni, igaz? Egy teli tartály óvszertől, például.












_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Pént. Aug. 09, 2024 5:43 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Azt hiszem, szeretek veled szeretkezni.
Kicsit megőrjít minden mozdulatod. Kellemesen, zsibbasztóan, perzselőn. A vállamat súroló ajkad, a mellkasomhoz tapadó mellkasod, a benne éledő lélegzetek, az, ahogy a nyakamra susognak. Az ujjaid…
Igazad volt. Ezt nem lehet túlagyalni. Elveszed az eszemet. Ösztönösek a rezzenések, még a kérésem is. Viszonzásra talál mind, összefonódnak a nyögések, a cirógatások, nincsen köztük szünet, bizonytalanság. Halmozódnak. Robbanásig izzanak a gyomromban. Rád fókuszál az összes porcikám és idegszálam, az illatodra, a morajlásra a torkodban, a lüktetésre a testedben, a kezedre a lábaim között.
Lehunyom a szemem, fényfoltok villannak a sötétben, kaleidoszkóp. Te varázsoltad. Idegen, hosszú sóhajt masszírozol ki belőlem, letaglóz az érzés. Széthullok, rád omlok. Kell néhány lihegés, mire enged odalent a bódító görcs, a fenekemet, a csípőmet nyaldosó víz, a közelséged újra meg újra felerősíti. Mélyek a rándulások. Talán még a te hasadban is ott dobognak.
Miután felocsúdom, magától árad a folytatás. Felültetni téged a peremre, térdelni előtted, beinni a pucérságod. Játszani vele. Dédelgetni. Kíváncsian, finoman. Most épp nem létezik ennél természetesebb dolog a világon. Megosztani a tökéletes pillanataimat.
Belehabarodom a mosolyodba, a pírba az arcodon. Az enyém. És gyönyörű. Túlzottan élvezem. Értem, miattam remeg a combod, a tenyeremmel tapogatom az összehúzódó izmokat. Elhatározom, hogy megtanullak majd kényeztetni, ezekért a reakciókért. A nyelvem hegyével teszek rá ígéretet. Úgy tűnik, mégis ilyen lány vagyok. Olyan, aki… hát, husángot nyalogat. De csak a tiédet! Mert ennyire szeretsz. Mert szeretlek.
Gumit gördítünk rá, együtt. Az én arcom is lángol, zavar, lelkesedés hevíti, kell, hogy vezess, másképp szétizgulnám, citeráznának az ujjaim. Persze nem számítana. Nem számítanak ezek az apróságok, amikor magadhoz vonsz, csókot forrasztasz az égő ajkaimra, és ilyen elánnal birizgálod a combom, azzal, amit közösen felöltöztettünk.
Először az orrodnak dörgölöm az orrom, majd a füled tövébe fúrom. Nevetve a nyakadra puszilom a választ.
– A legértékesebb zsákmányom.
A hajadba túrok. Bársonyos. A szádra tapadok. Édesen dereng fel a pezsgő zamata. Csupa távoli kifejezés zubog fel, nem illenek hozzám, előtted sosem használtam őket, legfeljebb anyu eldugott regényeiben olvastam. Kívánlak. Akarlak. Kéjesen. Szenvedéllyel. Az összes efféle. És…
– Bízom – mormolom.
Végigsiklik rajtad a kezem, pihekönnyen, előkutatom vele a tiédet. Az ujjaid közé csúznak az ujjaim. Megszorítalak, miközben úszni hív az ölelésed, mentőövként, biztonságban tart a karod. És belém sodor a víz. Eleinte nyugodt tó, alig fodrozódik. Enged lebegni. Kisóhajtani a meglepett bizsergést, a gerincemet ívbe hajlító feszítést, sütkérezni benned. Pár óvatos mozdulat, elharapott hangok, a bőrödet karistoló fogak.
Aztán óceánná dagad a tó, együtt ring a hullámaival a csípőm, evezed a csónakot. Eltávolodik a part. Végtelenre nyúlik a jelen. Hol téged csodállak, és a tekintetedtől szédülök, hol a szeméjam alatt táncoló világosságfoszlányoktól. Kiszökik valami a torkomon, talán a neved, talán értetetlen sikkantás, a zsigereimből szól, jólesőn lüktet a halántékom, ahogy felszakad. Rád fonódom, az egész testem felajzott íj, a hátadat szántja a körmöm, és még a lábujjaim is görcsösen begörbülnek. Hozzád, köréd préselődöm. Csitulnak a mozdulatok, de elég a legparányibb rezdülés, annyival felfokozottabb, élénkebb minden. Nem bírlak elengedni. Rángat még a vágy, biztos tengeribeteg lettem. A habok alá süllyednék, ha nem tartanál a felszínen.
– Szeretek veled szeretkezni – jelentem ki, már azt hiszem nélkül, hangosan. És a csituló ringatózásban rábukkanok pár stabil pontra. Átrajzolom a kulcscsontod vonalát, az ádámcsutkádét, az arcéled, a szemöldököd. Belesüppedek a pillantásodba. – Tényleg gyönyörű vagy – sóhajtom. Feljebb kúszok rajtad egy csókért.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.