Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Deep Water
by Lacey Harries Tegnap 10:08 pm-kor

» Dancin' to the Jailhouse Rock
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:30 pm-kor

» The book thief in action
by Shu Kyoko Tegnap 8:47 pm-kor

» Shadow gave no answer
by Volstagg Tegnap 8:21 pm-kor

» Igénylés
by Cortez Constantine Tegnap 6:42 pm-kor

» Haunted by Me
by Cortez Constantine Tegnap 6:22 pm-kor

» Küldetés teljesítve!
by Bruce Banner Tegnap 1:44 pm-kor

» Mirror stares back hard
by Anna Marie Tegnap 10:12 am-kor

» The one that got away
by Anna Marie Tegnap 9:21 am-kor


The future's lookin'

Szer. Feb. 07, 2024 7:08 pm
RACHEL & BISHOP


Ideje lenne már egy nagyot lépni ebben a témában. Kutatok a neten, terepen, óvatosan kérdezősködöm is bizonyos helyeken és nem csak én teszek így, mégsem akadtunk még igazi nyomra. Olykor már felbosszant, pedig nem vagyok ideges típus. Az én hibám, hogy tovább tudtak fejlődni ezek a mutánsok ellen létrehozott robotok. Ha a Bástya összekanalazására találtunk volna megoldást, akkor nem itt tartanánk. Persze ott van az a modell is, ami Shard jövőjéből szökött ide. Meg a Hydra, ami tutira felszippantotta az egykori Trask alkalmazottakat. Ezen a vonalon is nyomoztam már elég sokat, de jól védik az adataikat. Abban bízom, hogy valaki hibázni fog. Mindig lesz, aki hibázik és kiposztol valamit óvatlanul. Ha rövid ideig van fent és sláger lesz belőle a hírekben, nekem az már elég, hogy tovább szaglásszak.
Most az Orchis egyik embere rakott ki olyan képet egy közösségi oldalra, amin a háttérben látható robotkar erősen emlékeztet engem az MK-II típusra. Nem pont olyan, de hasonló. A cég próbál festeni magáról egy képet, de valójában eléggé titokzatos. Egy-egy tudóst kell lenyomoznom. BitBugnak mindig nagyon gyorsan át szoktam adni az információkat és dr. McCoy-nak is, meg Forge-nak, meg természetesen a Professzornak. Mind azon vannak, hogy sikerüljön leállítani ezeknek a gépeknek a gyártását. Az Orchis pont messze van, Ausztráliában. Őseim földje. Oda csak akkor megyek terepre, ha biztos nyomom van. Miközben átgondolom, hogyan is kellene elindulni ez esetben, hátradőlök a gurulós széken, amiben ücsörgök itt a monitor előtt. Szemeim a plafont nézve futkároznak, miközben szövöm a terveket. A gépterem szinte steril, rideg környezete pont alkalmas a robotok utáni nyomozásra. Könnyen ráhangol a témára.
Érzem, hogy kezdek belezakkanni. Kell egy kis szünet. Egy rövidke mozgás vagy levegőzés szokott segíteni, mikor elakadok. Máshova kell koncentrálni a figyelmemet, hogy utána újult erővel ugorjak neki ennek a projektnek. Megigazítom a pisztolytáskákat és ellenőrzöm a nadrágszárak alá csatolt késeket. Az energiaágyúm mellettem pihen. Más nincs most a teremben, nem tudják lenyúlni. Kurt apró másai, a bamfok jelenthetnének kockázatot, mert játékosnak tűnnek és a fegyveremhez nyúlni nagyon rossz játék lenne. Talán sikerült megértetnem velük, hogy ezt ne csinálják, ha kedves az életük. Nem lőném agyon őket, de úgy mondtam, hogy mégis elhigyjék. Nem sodorhatnak veszélybe itt senkit bohóckodással. Én vagyok a biztonsági vezető, az én felelősségem, hogy rend legyen.
Magamhoz veszem a fegyvert és felállok járkálni egy kicsit.  Az elmúlt napokban hallottam pár nyugtalanító pletykát a birtokról. Az egyik lánynak emlékezetkiesései vannak. A stressz is tud ilyet okozni, de nem lehet félvállról venni. Egy nagy erejű mutáns amnéziával igazi időzített bomba. Én is beszélni fogok vele. Ha kiderítettem, kiről is van szó, mert két különböző nevet is hallottam. Ilyenek ezek a szobák közötti pletykák. Aztán ott vannak az örök bajkeverők, a morlock macsekok. Emberméretű, nagymacskákra jellemző erővel és szokásokkal megáldott barátaink, Tüske és Vadon megrongáltak egy kábelt. Naná, hogy letagadták. A jelekből tudunk kiindulni, mert a kamerát pont az a vezeték kötötte a hálózatra. Annyit mutatott a felvétel, hogy ők ketten beléptek vagy inkább berontottak a terembe és kész, megszakadt. Egyszer kihúzzák a gyufát. Nem véletlenül van ilyen biztonsági rendszer kiépítve. Ha szabotálják, a gyerekek és a többi lakó életét teszik kockára. Szerintük csak ártatlan tréfa, hogy kiengedett karmokkal futkároznak és néha elszakad egy kábel. Nem ez, mert ezt nem ők vágták el, de néha elszakad egy. Ja. Hülye meg én vagyok.
Ránézek a telefonomra. Csak a szokásos. Elsétálok az asztalok között, nagy körben visszakanyarodva a géphez, amin szoktam kutakodni. Némi nyújtózás után visszaülök. Az asztal lábának támasztom a fegyvert úgy, hogy ha valaki ideugrana és megpróbálná elvenni, legyen időm megállítani. Mindig résen kell lenni. Itt nincs minden sarkon támadó, de azért fáradozunk, hogy ne is jöjjön el ilyen világ. Ezért van szükség az állandó készenlétre.
No, lássuk ennek a tudósnak az életrajzát, publikációit, bármit, amit találok. Belemélyedek a témába, de csak annyira, hogy ha érkezne valaki, észrevegyem. Nem úgy, mint a vizesflakonom kiürülését. Újra kéne tölteni. Majd a következő szünetben. Most elkaptam a fonalat.

You say it's over now But this is just the start

✿ Elli




_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.