Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Alone with Freddy

Szomb. Jan. 06, 2024 5:26 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson






Bizalmas barátságba kerülök az üveg szájával, vagy legalábbis mélyebbe, mint itt a társaság nagy részével. Ez persze még mindig kevés hozzá, hogy teljesen fejre álljak, mint egyesek. Van az az ócska klisé, minek iszik, aki nem bírja, de ezt általában másnapokon érdemes bejátszani. Freddy rajongója kicsit korán kopogtatott a pofonért, ahhoz képest nem kapott nagyobbat egy csicskánál. Az meg jót tesz a lelkének.
Hogyne kapnám meg a bunkó jelzőt, fura is lett volna, ha megtapsolnak és még a végén Tényleg megszeretem ezt a társaságot.
Széttárom karom Freddynek, azt hittem eddig is nyilvánvaló volt, hogy nem én vagyok Teréz anya, vagy a télapó. David Bunkó Haller, hahó, még nem vetted észre?

A következő pillanatban, mintha pislogásokkal később lenne, arrébb teleportálnánk egy nyálas, romantikus tinifilm drámába.
Azt csinálhatta velem, mint amikor meglőttek és a képességével együtt csak még szimpatikusabb a lány.
Első körben még nem basztatom Xavierrel, de annó is felírtam magamnak, nem ártana rákérdezni egy-két dologra. Most persze a változatos környezetet nézem és minden gaysége ellenére tetszik a hely. Részletkérdés, hogy kicsit hideg van, gondolom azért hozott ide, hogy felmelegítsem.
Az első döbbenet kissé unott, de szórakozott mosollyal tűnik el arcomról, ahogy körbenézek, aztán két tenyeremmel megtámasztom fejem, úgy nézek rá, kérdőn felvont szemöldökkel.
Hát ez aranyos, amit mond, tényleg. Biztos valami hasonló szöveget nyomott le neki is.
-Igazad van, jó, hogy elhoztál minket, ez a külön, személyes kis party jobban tetszik. Nem fázol?
Hajolok közelebb, bár egy asztal még akad köztünk, mint akadály.
-Ha jól rémlik ő támadt rám és kezdett sértegetni, ahhoz képest el kell ismerned, jó kisfiú voltam. Naa, Freddy nézz magadba, érzed te is, hogy baromi rendes voltam vele, felnyomhattam volna az ádámcsutkáját az orrába, de nem, tőlem ingyen pszichológiai ellátást kapott. Az ő nyelvén ez annyit jelentett, szedd össze magad fiam. De tudom miért vagyunk itt.
Forgatom meg szemem, mint aki lebuktatta.
-Kéred a csókodat
Hajolok át a kikúrt asztalon, mert ez nem lehet akadály többé.






_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 06, 2024 8:48 pm

David & Freddy
Toxic Outfit
Talking in the rain.

Hátrahőkölök ültömben. Eddig azt hittem, büntetésbe hoztam, nem személyes partira. Jaj, a pikulába. Én akkor most lenyúltam egy gyertyafényes randira Davidet? A zsebem válaszként kipufog közénk három meggyújtott teamécsest az asztalra. Utoljára az X-eknél éreztem magam ennyire elárulva.
A lángocskák ringani kezdenek, ahogy David megmoccan. Próbálom visszapörgetni a felvételt. Mit mondott a külön buli után? Ja, igen. Valamit a hideggel kapcsolatban.
Nem hagyhatom megfázni, ha már idecipeltem.
Két vastag, puha takarót idézek a karomra, összehajtogatva, ennél tovább viszont nem jutok velük. Minden agykapacitásomat leköti, hogy dekódoljam David mondatait.
Magához viszonyítva az elején tényleg jól viselkedett. És amennyire összebírtam tenni, valóban Niel kezdte a civakodást. Persze Dave sem volt olyan rendes, mint állította, ez a rész mindkét lábára sántított, sőt, lebénult. Chipset tömött Niel szájába, meg utalgatott rá és Lilire, és… Atya ég. Nem emlékeztem tisztán. Lehet, én éreztem csak annyira durvának, amit lejátszott? Talán olyan pocsékul megy nekem a barátkozás Niellel, hogy amint Liliről meg róla van szó, megbuggyanok?
Összerezzenek. David mikor hajolt ilyen közel?
Már megint a csókoknál tartunk, és ettől kicsit bepánikolok, szóval talpra pattanok. Az asztal fölé dőlő srác így kivételesen alacsonyabban van nálam. Nézem a hátára simuló vékony pólót. Ráterítek egy pokrócot, a fuvallat kioltja az egyik mécsest.
Ácsorgok pár pillanatig, szóra nyitom a számat, majd becsukom. Hallgatom a pavilon tetején lassú ritmusban, bágyadtan kopogó esőt. Én is pont ilyen lassúnak és bágyadtnak érzem magam. A szemem újra meg újra visszatéved David ajkára. A csók az egyetlen, ami elúszkál a gondolataim sodrásában. Ha most nem csinálok valamit, örökre ott fog lebegni.
Nagyot sóhajtók. Megkerülöm az asztalt. El is rakhattam volna, de ez csak akkor jut eszembe, amikor már szépen elrendezgettem a paplanokat magunkon és leültem David mellé a padra.
Felhúzom a lábam, hogy szembe helyezkedjek vele és felágaskodhassak. Aztán megragadom kétoldalról a pokrócot, amit ráraktam, és közelebb húzom őt. Amíg össze nem ér az ajkunk. Utána pár centivel hátrébb tolom magunkat egymástól.
– Tessék, megkaptam a csókomat. Most már beszélhetünk? – kérdezem, félig magamtól. A szemébe meredek, még mindig irtó közelről. Kutatom benne, miről is kell beszélnünk. Nehéz ráakadni a mellkasomon végigömlő forróság meg a hasamban erősödő bizsergés mögött.
Ja, igen. Niel.
– Mi volt az egyáltalán a nappaliban? Valamit biztos csináltál. Niel nem ugrana neked a semmiért. Nem olyan.
A markomba gyűröm a takarója szélét. Lepillantok a kezemre. Vissza Davidre. Megint le a kezemre. Lüktetni kezd a torkom, és azt hiszem, szédülök. Most nem a piától.
Mit műveltem?
Jézusom…
Megcsókoltam.
Nem kellett volna megcsókolnom!
– Bocsánat… – hebegem remegő hangon, tágra nyílt szemmel. Igyekszem kigabalyodni az anyagkupacból, és elhátrálni valahogy.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 2:26 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson




Azért a gyertyafény már túlzás egy kicsit, de ma áldozok egyet a klisék oltárán és még ezt sem bánom.
Sokat sejtető vigyorral, ami majd biztosan ingereli, mert mindketten tudjuk mit jelentenek a gyertyák, megbököm az egyiket. Épp csak megperdül lángja a kanóca körül, így is folyton billegtek, ahogy mozogtam.
Futó pillantással mérem fel a takarókat, ezek szerint hosszú távra tervezett, kicsit sem bánom, elég az ő gondolataival hancúrozni majd, ha esetleg kijózanodok. De senki sem akar egyelőre ilyen csúnya dolgot egy privát bulin. Kár, hogy a többiek nem ütik meg azt a szintet, amikor képtelenül bénán lötyögnek, lenne mit kiröhögni, ergó egyáltalán nem bánom, hogy lemaradok a semmitmondó szarjaikról, még a hűvös levegő is egyfajta bók, nekem.
Gondolatolvasás nélkül is elég nyilvánvaló mit szeretne a számmal, hát levegőt veszek előtte, ha ennyire szeretné ki vagyok én, hogy bármiben korlátozzam?
Megvárom, amíg végez a plédek gondos elhelyezésével, aztán ha magától nem ült volna mellém, én rántom le, hiszen összebújva melegebb.
Az eső jó hangulatot csinál a drámához, valamennyire még merészsége is meglep, ajka közel táncol és nyomot hagy az enyémen.
Elég elsietett, zavart kis piszkot.
-Na ez nem, ez nagyon izzadtságszagú volt és ennél azért jobban csókolok. Gondolj bele milyen emléked lenne róla később.
Vágok egy fintort, de aztán gyorsan kisimítom vonásaim, nehogy elmenjen tőlem a kedve.
Én hajolok ezúttal közelebb és lassan, nyomatékosan érintem meg ajkammal az övét, puhán és vaskosan egyszerre, mint a takaró, amit ránk varázsolt és amivel most körbefonom sajátjaink.
Nekem is jól esik finoman beharapni és kóstolni egyet ajkán, belemélyedni valami gyomor remegtető szenvedéllyel. Milyen nevetséges, tőlem kellene a legkevésbé félteniük, most mégis biztosan készítik a vasvillákat.
-Már beszélhetünk.
Egy darabig nézem, mielőtt elröhögném magam. A kislányok mindig ennyire naivak? A pofák viszont már nem maradnak el, megforgatom szemem, főleg mert a szőke kerül szóba.
-A napnál is világosabb, hogy tetszel neki. Egyszerűen féltékeny lett, az alkohol ráöntött néhány kupicával és meg akarta mutatni milyen nagyfiú. Rossz emberrel kezdett, rossz időben, a srác eléggé kész van pszichésen. De keressen magának saját szakembert, én egy gramm xanaxot nem adok neki!
Húzom fel az orrom, biztos a sok alkohol mondat velem pár őszinte dolgot, vagy csak Freddy, az egyetlen a bandában, aki tudom, hogy tényleg kedvel. Visszakedvelhetem ennyivel, nem?
Amíg ezen agyalok érkezik valami nagyon béna bocsánat és komoly agymunkába kerül rájönni mi a frászért hangzik el.
-Freddy, sokat kell még tapasztalnod. Soha ne kérj bocsánatot egy csókért, én például nem fogok.
Fogom meg takarója szegélyét és rántom kissé visszább.
-Te vagy az egyetlen, aki kedvel ebben a házban.
Jegyzem meg futólag, viszonylag nemtörődöm ábrázattal, mert a legkevésbé sem hat meg. Aki engem nem bír, nyomi, frász fog foglalkozni velük.
-Úgyhogy neked nem kell bocsánatot kérned, szerintem nem tudsz olyat csinálni, amiért kéne.
Undorítóan jó fej vagyok vele, de vannak ilyen napok, ilyen emberek. Én se rühellhetem nullhuszonnégyben a kikúrt emberiség mind a nyolcmilliárd tagját.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 07, 2024 5:27 pm

David & Freddy
Toxic Outfit
Talking in the rain.

Mindegy eredetileg mi volt a célom, a mécsesek megválaszolták a kérdést. Baromira elloptam magamnak egy srácot légyottozni. Ezt nyilván a srác is tudta, azért somolygott annyira.
Szóval itt ülünk kettesben, a térdem David lábához ér, és még érzem a lehelete párás melegét a bőrömön. A hideg, az eső meg a friss levegő ellenére csöppet sem szellőzik a fejem. Sűrű köd, sőt, forró gőz terjeng benne.
Ijedten szorítom össze a számat. David elégedetlenül, morcosan reagál a csókra. Még fintorog is mellé, azt hiszem. Vagy mégsem. Először a félhomály fedi el a vonásait, utána pedig olyan közel kerül hozzám az arca, hogy teljesen esélytelen bármit leolvasni róla.
Lehunyom a szemem.
Puhán, határozottan tapad az ajkamra. Amikor a fogai közé csípi, végigkarcolja a torkomat egy halk nyögés. Szétmállok, elernyedek, feloldódom. Csak azokon a pontokon létezem, ahol Davidhez érek, de ott olyan pezsgő intenzitással, hogy nem akarom elengedni. Inkább a takarót engedem el.
Végigsimítok a nyakán, egy pillanatra az ujjaim közé zárom a fülcimpáját, mialatt tovább csúsztatom a kezem, fel a tarkóján, a dús, selymes fürtök közé. Kitapogatom a rést az ajkai között a nyelvem hegyével.
Mire leválunk egymásról, félig térdelek, félig az ölében ülök, és forrásponton buzog a vér az ereimben.
Nehéz ebből felépülni, visszatévelyegni a valóságba. A pokrócot használom fogódzkodónak, miközben előkotrom a nagyon homályos múltból, hogy mi is történt a nappaliban. Távolinak tűnik az egész. David feleletét is mintha a szél sodorná oda nekem, egészen messziről.
Rakosgatom egymás után a szavakat. Keresem, milyen alakzatban alkotnak értelmes gondolatot.
– Niellel barátok vagyunk. Már megbeszéltük – ráncolom a homlokomat. – Kedvel engem, de nem úgy, mint Lilit. Niel meg köztem nem fér el a féltékenység.
Elbambulok abba az irányba, ahonnan jöttünk. A fák törzsei vastag oszlopokként tartják a mélyszürke esőfelhőket és a közöttük felsejlő, ezüstös holdkiflit. Az oszlopok között ott pislákolnak a ház lámpafényei. Szórakozottan lemérem a hüvelyk- és a mutatóujjam között, milyen picire zsugorodtak az ablakok.
– Biztosan félreértettétek egymást. Sajnálom, ha közöm volt hozzá. Niel tényleg nincs jól. De ilyenkor extra rendesnek és kicsit elnézőnek kell lenni vele, nem belerúgni. Ennyi mindenkinek kijár. Téged is ugyanígy megvédenélek – fordulok vissza David felé.
Ekkor leülepedik bennem a szituáció, tudatosul a fiú közelsége meg az enyhe zsibbadás az ajkamban. Beindulnak a menekülő ösztönök. Párosával teleportál el a gumicsizmám.
David megragadja a pokrócot, és visszahúz. A kezére pislogok. Hosszúak és kecsesek az ujjai. Tényleg nem ér ennyire szépnek lenni.
Megszeppenten kémlelek fel rá. Ízlelgetem, amit a tapasztalatszerzésről mond. Arra, hogy rajtam kívül más nem bírja itthon, csüggedten csücsörítek. Gyorsan elsiklik a megjegyzés felett, nekem viszont pang tőle a lelkem.
Arrébb pakolom a lábait, a sérültre külön figyelek, majd elé kuporodom, és megosztom vele az én takarómat is. Az alatt ölelem át.
Szegényt pár napja meglőtték. Nem találja a helyét nálunk. Lehet, a világban sem. Aztán olyan cudar vagyok vele, hogy leitatom, elrabolom, és bocsánatot kérek a csókért, ami tök egyértelműen közös projekt volt. Ő full rendben van az egésszel. Én reagálom túl.
Talán a smárolás is olyan, mint az X-repcsit vezetni: csak azoknak különleges meg komoly dolog, akik először csinálják.
– Oké. Visszavonom. – Elrejtek egy esetlen vigyort a mellkasába, aztán megtámasztom rajta az állam, hogy felnézzek rá. – Köszi a tapasztalatot. És tényleg kedvellek, de azért ne élj vissza vele! – húzom össze a szemem. Nem tart sokáig a szigor. Hamar leváltja a zavart, elcsigázott mélázás. – Amúgy… akkor mi rendben vagyunk, ugye? És… – mormolom. A szívem már a csontjaimban lüktet, tuti attól rezonál David felsőteste is. – Ha a többi barátom szerint valamit nem kellene megtapasztalnom a sok tapasztalnivaló közül, akkor mehetek hozzád? – A következő kérdést csak olyan halkan merem feltenni, hogy a szél se neszelhesse meg, szóval megfogom a vállát, körbenézek, és a fülébe súgom: – Lehetünk olyan barátok, akik néha csókolóznak? Legközelebb ígérem, nem gyújtok hozzá gyertyát! Semmi romantika meg ilyesmi – fogadkozom.
Anélkül úgyis biztonságosabb, mert akárhogy nézem, David sérült és elveszett. Én pedig azt tanultam, a sérült, elveszett fiúkat szabad ugyan szeretni, beléjük zúgni viszont tilos. Szerintem különben sem maradt nálam szerelem. Mindet elosztogattam.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 20, 2024 5:11 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson






Remélem ez a rövid, bársonyos ízelítő majd prezentálja, milyen egy csók valójában. Ajkam játéka az övén, nyelvem sima érintése és a hergelő folytatás, fetámadó bizsergés cuami, óvatos követelésem, egy játék, amit senki sem akar majd abbahagyni.
Bármennyire tompák is érzékeim a gyógyszerektől-és még ittam is rá, nyögése és kósza érintései nyakamon mind egyszerre lúdbőrzik, mint egy kórus követeli, folytassa, folytassuk.
Így közelebb húzom magamhoz és ujjaim dereka körül keresnek simogatásokat.
Észre sem veszem, mikor került az ölembe, és húztam magamra teljesen, de még beharapom ajkammal az övét és orrom is csatlakozik, mintha ostoba kisállatok lennénk. Hülyeség, egyszerűen csak érik ez a mozdulat is.
Nehéz így a kibaszott szőke gondolata után kapni, de visszarántom magam a valóságba egy elégedetlen sóhajjal. Én nem leszek a pszichológusuk és úgy fest ők sem fogják megbeszélni maguk között. Egyszer majd, talán, ha lesz hozzá affinitásom elégedetten a srác orra alá dörgölöm, hogy elvettem tőle az egyik lányt. Lili nem kedvel, ahogy a többi Niel fan is szívesen látna a házukon kívül, de az a furcsa igazság, mégis a legkényelmesebb szobát kaptam.
Az emberek nevetségesen joviálisak és senki sem mer szemtelen lenni, elvenni, amire valójában vágyik.
Finoman, újra beharapom Freddy ajkát és gonosz dolgot művelek, elengedem a témát.
-Ahogy gondolod.
Kissé elhúzódom, hogy lássam vajon mit méricskél a kérón, amiről most kiderült, hogy egy mogorva fószeré.
-Valószínűleg hamarosan kiraknak majd, a barátaid. Van bennük ez a felesleges felelősségérzet a lábam miatt, ami lassan elmúlik.
Folytatom csevegő hangon és hátrasimítok egy fürtöt az arcából, bármit is nézzen a villán.
-Tudod ez teljesen relatív, szerintem. Ki és miért van jól, vagy rosszul. Nem is miatta hoztál ide, engedjük el a kis popsztárod.
Milyen világ lenne, ahol kedvesen teával kínálnám az embereket? Persze Freddy nagyon rendes, de az ő jóságától nem kavarodik fel a gyomrom, mint például Xavierétől. Cseppet sem mű. Összebújunk a takarója alatt és titokban, rejtve a villa fénylő ablakszemei elől át tudom karolni.
Elégedett kis szájrángásom biztosítja, akárhogyis, de ez a csók nem volt hiba. Ficereg, olyan mint egy izgága hernyó, de én látom benne a pillangót is. Érdeklődve nézem, bámulom, amikor a feje ismét egy vonalba kerül velem és nem vállamban, vagy ölelésemben bujkál.
-Visszaélni vele? Hogy érted?
Érzem az apró remegés hullámokat, hiába van meleg most, hogy szorosan tekeredik rám.
-Miért ne lennénk rendben?
Aztán…elnyílnak ajkaim és életemben kb. másodszor okoznak meglepetést. Az első Karami Jamail volt, aki kegyetlenül meggyilkolta az apám, hogy az elméje elfoglalja a testem és tudatom légiónyi emberré szakadjon más-más képességekkel, erre szedek ugye nagyon kemény nyugtatókat. És most, amikor Winifred Wilson megkérdezi, lennék-e a szeretője. Semmi romantika, csak kemény kefélés. Metaforikusan fogalmazva persze, csúnya szavakat nem mondunk ki hangosan.
Szóval orgonaszóval döng fülemben a himnusz, az ajkam kerekből valami mosoly szerűvé válik, aztán fintorrá fonnyad. Mennyire legyünk őszinték Winifred Wilsonnal?
-Szívesen csókolózok veled, bármikor, olyan ronda helyeken is, mint garázs, vagy Niel Tospfield szobája. De azért nem árt, ha tudsz valamit.
Kezdek el fészkelődni alatta.
-Én akarok a legjobban lefeküdni veled
Súgom a fülébe. Kis hatásszünet, szerintem hallja, ahogy nyelek, vagy látja, ahogy én David “Haller” elvörösödöm.
-De én, ellentétben Tospfielddel, elmentem pszichiáterhez és elég kemény gyógyszerekkel töm. Nem biztos, hogy képes vagyok mindenre, amit szeretnél. Ez…nem lesz baj?
Erőt veszek magamon és a szemébe nézek. Tulajdonképpen most közöltem egy lánnyal, hogy nekem nem áll fel.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Jan. 22, 2024 1:58 pm

David & Freddy
Toxic Outfit
Talking in the rain.

A nagyi sápítozott volna, micsoda ledér, léha nőszemély lett belőlem. Apu viszont azt szajkózta mindig, ha kétségeim támadnak, válasszam a saját boldogságom. És most épp boldogan vagyok ledér meg léha David ölében.
Tetszik, ahogy a karjaiba zár és a derekamat cirógatja. Biztonságos és izgalmas egyszerre. Tetszik, hogy úgy érzem, tetszem neki. És tetszenek a lágy, meleg érintések. Elütnek a durva, hideg szavaktól, amiket az emberek fejéhez szokott vágni. A saját fejében, magáról is biztos így beszél, és ez a kósza gondolat facsar egyet a szívemen.
Miközben hátrafésüli a hajtincsemet, a tenyerébe simítom az arcom. Ott tartom a kezét a sajátommal. Az ujjai közé fűzöm az ujjaimat, és a számhoz húzom a csuklóját. Rányomom az ajkamat, kitapogatom vele a pulzusát, mint egy fogatlan vámpír. Csak utána eresztem el.
– Én szeretném, hogy itt maradj – dünnyögöm. Lemeredek a kettőnk közötti, alig pár centis résre.
A kíváncsi tapogatózások és a futó csókok közé potyautasként ülnek be a mondatok. Leszállítom őket a repülőről. Gyorsan elbúcsúztatom mindet. Röviden helyeslek.
– Jó. Engedjük el.
Muszáj. Niel és köztem nem fér el a féltékenység. David és köztem pedig nem fér el Niel.
A hajszálnyi szakadékot is megpróbálom eltüntetni, hogy biztosra menjek. El akarok veszni a takaró alatt, David ölelésében, felolvadni a testmelegében.
– Hmmm – mélyről, hosszan rezonál a hang, míg kitalálom a választ a kérdésére.
Úgy értettem, nem szeretném, ha túl bunkó lenne, csak mert tudja, eléggé kedvelem ahhoz, hogy elnézzem neki. Pedig igazából… engem egyszer sem bántott. Velem rendes. Nem mindenkivel az, spórol a kedvességgel, de valahol épp azért jelent többet, amit kapok belőle. Morcos, éles nyelvű, viszont néha rám mosolyog és még az éles nyelvével is puhán csókol.
Talán jó lenne, ha visszaélne vele, hogy kedvelem. Talán már most is ezt teszi. Talán szeretnék elég fontos vagy különleges lenni ahhoz, hogy megtegye.
– Meggondoltam magam – jelentem ki. – Visszaélhetsz vele. Akárhogyan is. Megengedem.
Belesóhajtok a zugba a nyaka és a válla között. Rendben vagyunk, és korábban azt mondta, nem tudok olyasmit csinálni, amiért bocsánatot kellene kérnem. Vagyis lehetek őszinte. Őszintén kérhetek meg kérdezhetek. David úgysem szépítene. Mindig ott virít a véleménye a homlokráncai meg a grimaszai között. Mellette nem kell lábujjhegyen botladoznom és azon törni a fejem, mi van köztünk vagy mit gondol rólam.
Most is tök egyértelmű minden. Szívesen csókolózik velem. Bárhol, bármikor. Belefeszül az ábrázatom, annyira extrán bazsalygok.
Bár a következő közlés ugyanilyen nyílt, azon azért kicsit megütközöm. Lefeküdni? Mármint… úgy lefeküdni?
Nincs időm a képemet pörkölő forrósággal, a torkomban rekedt szívemmel, vagy a mellé szorult levegővel foglalkozni. David zavart mocorgása és az ádámcsutkája liftezése sürgetőbb ezeknél.
Nagy O betűből kis o-t formáznak az ajkaim, abból pedig gyorsan egy lefelé ívelő vonalat. Gyűlnének a könnyek a szemembe, de erős vagyok és visszatartom őket.
Sejtettem, hogy valami bántja, azért bánt néha másokat.
De kemény gyógyszerek meg pszichiáter… Ez olyan töréseket jelent, amiket meg sem lehet javítani, csak átmenetileg összeragasztani, nem igaz...?
Lerázom magamról a sajnálkozást és végleg száműzöm az együttérző könnyeket. Azok még senkit nem gyógyítottak meg.
A tenyereim közé zárom az arcát.
– Dehogy lesz baj, David. Semmi olyat nem szeretnék tőled, amire nem vagy képes – mosolygok rá. A Hold jeges fényében is melegbarna a szeme. Akár egy darab tejcsokoládé, amit túl sokáig hagytak a napon.
Ezúttal én tűröm félre a haját, a másik kezemet pedig a mellkasára csúsztatom, a szíve fölé. Bizsergő elégedettséggel tölt el, hogy megtehetem. Hogy ilyen közel enged. Csakúgy. Elvárások meg ígéretek nélkül.
– Egyébként ez… mármint ezek voltak az első csókjaim, és totál szűz vagyok. – Megvonom a vállam. Lássa, mennyire nem számít az ilyesmi. – Halál egyszerű engem lenyűgözni. Bepirulázva is.
Azt hiszem, egész eddig éheztem erre. Vagy legalábbis hasonlóra. Most pedig túl mohón próbálok jóllakni Daviddel. Az ujjaim maguktól elindulnak felfedezni a mellkasa és a bordái domborulatát. Követni kezdem őket a pillantásommal. Tombol valami forró, pezsegő a gyomromban meg lejjebb, miközben azon mélázom, mennyire más, mennyivel… szilárdabb a fiúk teste. David hasánál járok, mire felfogom, hogy valahol az ártatlanságomról szóló szöveg tájékán letelportáltam róla a fölsőjét.
– Jaj. Bocsi – bukik ki belőlem. Leszegett állal sandítok fel rá. – Visszarakjam? – Még mindig tapizom, így elég álszent az ajánlat. – Visszarakom – győzködöm magunkat. Egyelőre üres szavakkal. David pólója, a mécsesekkel ellentétben, nem ugrik elő önként a zsebemből.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 28, 2024 12:55 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson






Őszintén meglep a kiscsaj libidója. Amikor meglőttek még szimpatikus vakaréknak láttam, valakinek, akiben rejtezik fantázia, de valószínűleg hozzáképzelem a javát kislányságához.
Nem szeretem belátni, ha tévedek, mert egyszerűen nem jellemző rám, de hogy ilyen szépen kibomlik és egyre nőiesebbnek látom, még engem is lenyűgöz.
Szinte bánom, sajnálom és felróvom magamnak, hogy a xanax és alkohol összebarátkoztak és természetes szenvedélyem javarésze tompa, elnyomott, gondolatait se hallom. Valószínűleg akkor sem lenne jobb a helyzet, ha semmit nem vettem volna be, zúgó fejjel, többszörös személyiségek elnyomásával sem tudnám odaadóbban viszonozni. Nem tetszik, hogy ez a lány komplexusokat generál bennem, talán ezért teszek meg minden tőlem telhetőt.
Még ajkamon is megáll a mosoly, amikor ennyire erotikus dolgot művel és szeretnék belenézni a fejébe, vajon tudja-e mennyire állna most a cövek, ha egészséges lennék. Még így is beleremegek és éhes tekintetemmel árgusan követem ajkai irányát, nyújtanám a másik kezem is.
-Az is igaz, hogy tőlem nem lehet olyan egyszerűen szabadulni.
Majd én eldöntöm meddig maradok, ha utálat övez, legfeljebb kiröhögöm őket, ahogy eddig, mert nem az oviban vagyunk. Hol hat meg, ha “nem játszanak velem?” Szavaim ajkára sóhajtom és olyan könnyen hajítom ki
a szőkét a képből, hogy remélem odabenn a többiekkel éppen darabokra törik. Egy pillanatra elhiszem, hogy elveszem Freddyt mindenkitől.
Alsó ajkát csókolom, finoman beharapva, ahogy elengedi a popsztár gondolatát. Dicséret, jutalom. Mocorog bennem a tenni akarás, ujjaim vágyakozva lovagolnak derekán. Tekintetem azért keresi, hogy kóstoljon belőle. Finom, érzem az ízét, zsigereimben árad szét a torták jellegzetes habcsókörömével.
Bármi is az, amit megenged, mindennek veszem. Magamhoz húzom, hogy ruháján keresztül is érezzem domborulatait, meg tudjon akadni az ölemben. A csókjaimban. A véleményemben róla, amit most nem szavakkal mondok el.
Olyasmit csinálnék, amit örömnek lehetne nevezni, felkértek szeretőnek, igaz, hogy eszébe sem jutna ilyesmi, ha tudná rólam az igazat. Kínos gondolat. A vallomás is az, ami egészen őszintén távozik belőlem. Hogy AZ akarok lenni, sőt megadni mindent, egyre többet, a csókoknál finomabbat, hogy minden mozdulat majd erotikusabb legyen az előzőeknél. Egy bizonyos pontig. Kissé feljebb tornázom magam és elütök egy goromba tincset az arcomból. Úgy fest nem örül neki, elég nagy baromság azt hinni lelkesen fogadja majd. Vagy, hogy nem lesz ciki nekem. Az a kibaszott popsztár jobban teljesítene. Az én ajkam is lekonyul, követi az övét és szemöldököm bosszankodó ráncba szalad. Ha nagyon akarom talán vissza tudom tartani Karamit és a gondolatokat.
Mire közölném, hogy majd megoldom, arcom tenyerében köt ki és némi döbbenetet kölcsönöznek szavai.
-Ez szörnyen hangzott.
Röhögöm el magam. Nem vagy képes. Na puff, most konyulna gyógyszer nélkül is.
Fogalmam sincs miért akarja lesztalkodni a szívverésem, de engedem neki és próbálok nem olyan nyomorult lenni.
-De megoldom majd.
Mint egy kripli. Mégis mit gondoltam? Lehet ilyet közölni egy lánnyal?
-Komolyan?
A totál szűzre rándul egyet arcizmom, mosolyirányba. Amilyen rámenős nem erre tippeltem volna, de legalább nem fogja rólam azonnal letépni a ruhát. Vagy… Na mindegy.
-Valahogy az embernek elég nagy késztetése van rá, hogy lenyűgözzön. Nem csak drogosan.
Ajkam elnyílik és mit egy rosszul pöfékelő mozdony sóhajt ki kéjeket, ahogy simogat. Minden kábaságom ellenére tetszik és az én ujjaim is kúsznának felsője alá, amikor futólag észreveszem tényleg nincs már póló rajtam.
-Semmi baj, teljesen jó így.
Elengedem a felsőt, van még több, amin jelöltem a hét napjait, bár valahol kínosan kattog hátul a gondolat elég szombat maradt-e szürkében.
-Nem kell, ha akarod megtarthatod. Csak szereznem kell még ilyen napot. Barnában van még, de azt nem szeretem.
Milyen mázli, hogy szűz, elhúzhatom a dolgokat, kérhetek alternatívát a pszichiátertől, sőt ha már gyógyszer a viagrát is feltalálták. Magabiztosan elvigyorodom, ahogy ujjaim felsője alá kúsznak és lassan lefejtik róla a felesleget. A melltartó pántokkal is mindig elbántam. Meg fogom tudni oldani.











_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 30, 2024 5:20 pm

David & Freddy
Dirty Thoughts Outfit
Talking Kissing in the rain.

Kuncogva bólintok. Jó. Az jó, ha nem könnyű tőle szabadulni. Úgysem akartam. Túl kellemes és izgató hozzádörgölőzni. És nem csak hagyja magát, közelebb von, simogat, viszonozza minden rezdülésemet. Soha senkivel nem értettem még ilyen jól szót szavak nélkül.
Kezdem kapiskálni milyen nyers szenvedélyről meg elemi vonzalomról írtak anyu eldugott, félmeztelen bácsis könyvei. Már sejtem, miért estek úgy egymásnak pucéran a szereplők a képregényekben meg videókban, amiket Mate „gamer cuccok” mappájában találtam a gépén.
Azért nem terveztem letépni Davidről a nadrágot. Azt sem bánom, ha az enyém rajtam marad. Igazából annyit sem vártam, mint amit eddig kaptam. És a vallomása valójában többet jelent annál, mi van a gatyájában.
Kár, hogy szörnyen hangzott, amit elsőre kinyögtem rá.
– Igen? – szontyolodom el. – Én csak úgy értettem, nem gond. Mármint tényleg. Ágaskodó pöcök nélkül is tudlak élvezni. – Pislogok párat, ez a mondat sem úgy állt össze, ahogy elképzeltem. Nem is értem, miért vagy hova folytatom. – Lehet, fura, de jobban tetszel, mert elmondtad. Azt hiszem, van valami szexi az őszinteségben. Nem mintha értenék a szexiséghez.
Elkap a csuklás, és visszatér kísérteni a barackpálinka fanyar édessége, szóval nem magyarázok tovább. Visszatartom a levegőt.
– Ühüm. Zéró tapasztalat – ismerem be megint, abban reménykedve, egy amatőr mellett kevésbé görcsöl rajta, mi áll fel meg mi nem. Törékeny anyagból készült a férfiúi önérzet. Óvatosan kell bánni vele.
David az ügyetlenkedésem ellenére le akar nyűgözni, úgyhogy lenyűgöződöm. Álmélkodom, milyen forrón, feszesen puha a mellkasa, hogy mennyi élet van benne, hogy milyen mágikus ennyit és ilyen erősen érezni pár érintéstől. Álmélkodom a kulcscsontján, a kidomborodó íven, a mélyedésben összesűrűsödő árnyékon. A sóhajai sürgető késztetéseket kavarnak fel a gyomromban.
Ahhoz képest, hogy azt mondja, nem kell neki a póló, sokat foglalkozik vele. Mocorog bennem az önzőség, egy makacs kis hang azt követeli, rám figyeljen, semmi másra. Egy élénkebb hang viszont felkacag bennem. Viccesnek találja ezt: az egyik pillanatban vallomást kapni pszichiáterről meg gyógyszerekről, a következőben holmi ruhákon agyalni. Visszacibálom a zsebemből a fölsőjét, megmutatom neki, lássa, biztonságban van, majd leterítem magunk mellé. Szuszogva nevetek. Ettől visszatér a csuklás. Előre dőlök, finoman ráharapok David nyakára. A meglepetése majd elmulasztja. Vagy nekem kellene meglepődnöm?
Beszökik a hideg az anyag alá, ahogy feljebb gyűri a trikómat. Valamelyikünknek sikerül elfojtani a csuklást.
– Várj egy kicsit! – tolom félre a karját. – Zsibbad a lábam.
Oldalra nyúlok, eltüntetem az asztalt. A másik pad messze van, nekem pedig semmi kedvem kimászni a takaró alól, szóval előkapok egy kötelet, az egyik vége a kezemben, a másik az ülésen, így már el tudom táv-suvasztani. Kicsomagolok egy hordozható hősugárzót a helyére, aztán egy matracot. Lehúzom rá magammal Davidet.
Az esőcseppeket permetező szél és a forró levegőt pöfékelő gép egyszerre zúg a fülembe, a lélegzeteink viszont tisztábban csengenek, a vérem hangosabban zubog.
Visszaadom David kezébe a trikóm szélét. Megfordul a fejemben, hogy talán túl lezseren vagyok egy réteggel, idézhetnék magamra egy melltartót, valami csipkéset, de asszem ott tartunk, ahol az ilyesmi tök mindegy, különben meg sötét van, ráadásul egy kis rémület azt szajkózza a kábulat mögül, hogy lassítanom kéne, nem fehérneműt válogatni.
– Nem muszáj ám bármi mást csinálnod. Elég, ha megcsókolsz. – Végigsimítok a kézfején, az alkarján, hosszú, selymes vonalat rajzolok az ujjaimmal a tarkójáig. – Még azt sem muszáj – teszem hozzá. Az ajkamat harapdálom, közben az övét nézem, vagyis megint teljesen egyértelmű, hogy duma az egész. Csókot kérek. Már az sem érdekel, emlékszem-e rá holnap. Holnap? A ma sem létezik. Levetkőztettem Davidről a szürke szombatot, és még sehol sincs se a vasárnap, se a színe. Hétfő talán soha többé nem is lesz.
– Abbahagyhatjuk – suttogom. Félretűröm a haját az útból. – Bármikor mondhatsz nemet. – Hozzásimulok, és feljebb vezetem a kezét az oldalamon a trikó alatt, hogy érezzem a bőrét a bőrömön. – Komolyan – csípem a fogaim közé a fülcimpáját.
Abba kellene hagynia.
Nemet kellene mondani.
Komolyan.
Mert nekem nem fog menni.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 06, 2024 4:16 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson





+16



Az álló pénisz egy kifejezetten kellemetlen mellékterméke valaminek, ami szintén felesleges és elhanyagolható, ha az embernek van elég problémája.
Először is, nem segíthetsz magadon bármikor, bárhol, ha kangörcsöt kapsz, mert jó segget, mellett látsz, ami alapvető ösztönöket indít be nálad.
Legtöbb esetben szimplán idegesítő, ha rád jön. Szex előtt nyilván szükség van rá, olyankor áldoznod kell a józan észből, de minek a vér oda, ahol megőrülsz tőle. Most sokat nem adnék érte, ha hanyagoltam volna a lovaknak járó nyugtató mennyiséget és megmozdulna harmadik lábam, ahogy Freddy helyezkedik rajtam én meg nem riadok vissza a tapogatózástól. Mondjuk a szöveg így is gáz, azon nem lehet segíteni  kedvességgel. Ennyi erővel megsimogathatna, minek neked pöcs?
-Hagyjuk a témát, legközelebbre elintézem, hogy még jobban élvezz.
Harapok rá alsó ajkára, amikor pont nem beszél és húzom sármos (tudom, hogy az) félmosolyra ajkam aktív szegletét, amikor folytatja.
-Van valami szexi a lankadt szerszámban? Jó, persze, tényleg ugorjunk inkább, csak el akartam mondani, nem arról van szó, hogy nem kívánlak, vagy nem örülök ennek most.
A státusz is megtisztelő, nem hiszem, hogy sűrűn visszautasítgatnám. Ugyan, ki akar szerető lenni?
Kicsit felülök vele, amikor csuklik.
-Jól vagy? Innál egy kis vizet? Csinálhatsz magadnak.
Kínálom a saját zsebéből. Mondjuk úgy, hogy én másban vagyok tehetséges, poharat már ő varázsol nekünk.
-Nem baj. Ez is szexi.
Túrok füle mögé egy hajtincset, amikor szintén őszinte, csuklós üzenet érkezik a szüzességéről. Nincs ezzel probléma, minden nő hártyával születik, fiatal is, meg az előbb méltattuk az őszinteséget.
A pólóm levételében és eltűnésében van némi izgalom, egy kis agymunka, de csak mert a vér megint rossz helyen munkálkodik, az kifejezetten tetszik, hogy rácsodálkozik bőröm és testem fedetlen szegmenseire. Ha nem lenne szűz, bizonyára nem hatná meg egy kulccsont.
Azt hiszem túl sokat aggódom a felső miatt, mert látótávolságra varázsolja, így vigyorgom egy sor visszafojtottat, főleg ahogy csukladozva nyakon harap. Eszembe jut, hogy elraboltam egy vámpírt. Gyorsan elhessegetem a dolgot, és viszonzom az ő nyak ívével, amit éledő energiával, puhán végigcsókolok, noha a végét kissé megszívom. Igazából olcsóságból, hogy a popsztárkája észrevegye kit választottak.
Várok egy kicsit, mert zsibbad a lába, történik egy rövid intermezzo, amire pislogok, kötél, pad eltűnik, hősugárzó elő és senki nem fázik többé, vagyis ujjaim, ha engedi folytatják a behatolást pólója alá. Még az is jól jön ki, hogy kopog felettünk az eső, némileg az én testem is áraszt hőt, ahogy próbálom minél szorosabban átkarolni.
-De, azt muszáj. Persze, ha nem akarod, nem tarepolom le a melled. Sok mindent mondanak, hisznek rólam, de erőszaktevő nem vagyok.
Nem csak azért mert fizikailag képtelen lennék rá, de gáz lenne, ha nem olvad belém a csaj tök magától, hanem konkrétan rá kell vennem, úgyhogy csak akkor kezdem el lefejteni a felsőjét és találok rá domborulataira, ha úgy látom, vevő egy kis extra cirógatásra, közben meg csókolom és azt hiszem bátran mondhatom nem úgy, mint egy száraz kifli lent a boltban, hanem mélyen és szenvedélyesen.
-Ugye tudod, hogy nem fogok nemet mondani?
Nyögök fel, annyira jól esik, amit csinál, közben végigsimítok derekán és olyan mélyen az ölembe húzom, hogy bár nem túl érzékletes keménységekben, de fiúságomban még érezhet valamit. Talán ha elég vizet innék… talán állna. Hányás után szintén, de valószínűleg elmenne a kedve a számtól és azt nem akarom. Nem akarok leállni a csókkal, teste simogatávával, hogy lágyan hajába túrok és technikás nyelvjátékkal mesélek neki ezeregy éjszakáról szóló végtelen történeteket, amiket megkaphat, ha a szeretőm lesz. Még ha elég meredek lejtőt is kell bejárnom Érte.










_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 08, 2024 6:43 pm
16 éven aluliaknak nem ajánlott. (Igazából senki se leselkedjen!)



David & Freddy
Dirty Thoughts Outfit
Talking Kissing in the rain.

Elengedjük David micsodáját, ami jó ötlet, mert én nem álltam készen rá, neki meg kikészül tőle a férfiúi méltósága. Furák a pasik. Minek kell ennyit izgulni kókadt-e odalent? Csókot kunyiztam tőle, nem kisbabát. Vagy várjunk… lehet rosszul esik neki ez az egész összebújósdi? A fiúk csak ágaskodó izével élvezik az ilyesmit?
Megneszeli az aggodalmam, és rögtön kioltja.
– Gondolatolvasó vagy – hápogok rá, mielőtt kibukik belőlem a csuklás. Ráharapok az ajkamra, ott, ahol korábban ő kóstolgatta. Elraktározom a félmosolyát, masnit kötök rá a szavaiból, abból, hogy kíván és örül ennek. Örül nekem. Megőrzöm ínséges időkre.
Automatikusan előveszek egy liter ásványvizet, mivel ilyesmire utalgatott, és szerintem csinált velem valamit, amitől világraszóló hülyeségeket lennék hajlandó elkövetni a kedvéért kósza utalások alapján. Szóval sután kortyolok. Nem szeretnék eltávolodni, így viszont jut Davidre az államon lecsorgó vízből. Bizonygatom a szűziességem, miközben lepuszilom a karjáról a cseppeket. A pólóját véletlenül lecsettintem, az majd megszárad magától.
Szexi? Én meg az amatőrségem? Nehéz feldolgozni a hírt, aztán gyöngéden hátra tűri a hajam, és ezzel végleg beteszi a kaput. Olyan szelíd, annyira természetes a mozdulat, mintha értékes és fontos lennék, mintha érdemes volna vigyázni rám. Mintha elhihetném neki, hogy ő engem választana.
Óvatosan pislogok. Nedves a szemem, nem értem mitől, hiszen alig van bennem folyadék. Mégsem könnyezhetek pálinkát!
– Kérsz? – Megkínálom az ásványvízzel, távolinak cseng belülről a kérdés, visszhangosnak, fátyolosnak. – Vagy bármi mást?
Azt hiszem, most akármit odaajándékoznék neki. Kiüríteném érte a zsebem. Annyira szeretnék adni valamit magamból, végül mégis én lopok tőle: érintéseket, sóhajokat, az ujjbegyembe szivárgó testhőt. És ennyi nem elég. Átrendezem a terepet, talán tényleg zsibbadok, azért, vagy ennél is önzőbb okból, hogy puha bárányfelhőkre képzeljem magunkat, és úgy raboljak belőle még többet. Azt játszom, nem létezik alattunk a világ. Elrepülünk a varázsmatracunkon a gondok és az agyam mélyén kongó vészharang felett. David kiszívja a torkomból a lélegzetvételeket, felszisszenek, a hajába markolok. Olyan szorosan kapaszkodunk egymásba, hogy esélyem sincs a valóság talajára zuhanni.
Hát, ha muszáj, nincs mit tenni. Rátapadok a szájára, lenyalom a nyelvéről ezt a borzasztó erőszaktevős szöveget.
– Mindegy miket mondanak meg hisznek… – Olyan közelről meredek a szemébe, hogy visszamered rám a tükörképem. Megszámolhatnám a pilláit. – Igazából nem is tudnak rólad semmit. Még én sem. – Ezen elmerengek, kitapogatom az állkapcsa vonalát, az arcát cirógatom a kisujjammal, a másik kezem a kezét kíséri a trikó alatt. A dereka köré fonom a lábaimat, hogy ne boruljak el, és vigyorogva felemelem a karomat, hadd vetkőztessen, ha akar. Így igazságos. – Én is letapiztam a tiédet – emlékeztetem.
Miért feltételezne bárki rosszat róla? Ezerszer udvariasabban intézi nálam ezt a légyottot. Talán el kellene gondolkodnom. Ezen meg úgy általában sok mindenen. Igen, néha nem ártana gondolkodni. De pont most álljak neki…?
Hátra dőlök, és magammal rántom Davidet, véletlenül se lássak ki a pavilonon túlra, nehogy eszembe jusson bármi, ami nem mi vagyunk, ami nem ez a pillanat.
– Most már tudom – mosolygok fel rá. Eligazgatom rajta a takarót. Éledezik a kapcsolat a fejem meg a többi testrészem között, intenzívebben tudatosul a félpucérságunk, a csípője keménysége a combjaim között, a csupasz bőrömhöz tapadó bőre, a játékos mohóság, amivel csókol.
Mikor a felszínre jövünk egymásból egy szippantásnyi levegőért, kikívánkozik belőlem a beismerés:
– Kezdek józanodni.
Kimondom, és ettől valóságosabbá válik. Egy másodpercre belém hasít a pánik.
Mert talán erre sem állok készen. Talán mindketten kikészültünk, és valamelyikünk csúnyán meg fogja bánni az egészet. Vajon melyik fájna jobban? Ha ő bánná meg vagy ha én?
A karjaimat és a lábaimat is átvetem körülötte, pajzsnak, mentőövnek használom, csimpaszkodom belé, hogy ne vessen ki magából a különös, kellemes bódultság. Cirógatom a hátát, azt úgysem fedeztem még fel. Körberajzolom a lapockáit, vigyázva végighúzom a körmöm a gerince mentén.
Aztán néma nevetés pulzál fel bennem, egészen elernyednek tőle a tagjaim. Leülepedik a szituáció, felderengenek a tények a leheleteink párája mögött. Egy szál pizsinaciban fekszem az erdőben a srác alatt, akit pár napja az utcáról szedtem össze. Mert ő felajánlotta, hogy megcsókol, és úgy tűnik, könnyű préda a szívem. Ha annak nem kell, akinek szántam, kölcsönözhető egy éjszakára másnak.
Sírnom kellene. Kétségbeesni. Minimum zavarba jönni. De elromlott a kapcsolóm.
– Nem hiszem el, hogy ezt csináljuk – szuszogom. Felnyúlok, két kézzel hátra fésülöm a haját az arcából. – Alig ismerlek. – Összepréselem az ajkaimat, mert különben kiszökne rajtuk a kuncogás. Elvette az eszem. Vagy én raktam zsebre? – És még mindig túl szép vagy.






_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 22, 2024 11:30 am



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson





+17



Apró, de nagyon érzékletes félmosollyal reagálok arra, hogy gondolatolvasó lennék. Ha tudná mennyire… De most, mindkettőnk nagy előnyére ez a képességem háttérbe szorul, ha meg hullámlovagolnám gondolatait, odalenn sem uralkodna szélcsend. Az már más kérdés, hogy cserébe az itt lakók 90%-át megfojtanám.
Ügyes kislány, hallgat rám, megtámasztott könyökkel, kissé hátradőlve az ölemben, vele nézem, ahogy iszik. Pillantásom lusta, szórakozott, még azt sem bánom, ha rám kortyol közben, sőt ahogy aztán onnan issza le, így olyan, mint tökéletes jelenet egy izgató filmben. Sokkal több oscart érdemel, mint a szenny, amit bent bámultak. S ha már ő iszik rólam, ajkammal én is felszántom az álláról távozni kívánkozó folyamot.
Egészen gyengéd vagyok, játszom a normális embert, akinek nem üvöltenek hangok a fejében null huszonnégy, és tudja élvezni az ilyen meghitt pillanatokat.
Szinte vallomások kívánkoznak ajkamra, kicsit többek egy sima chill-nél, mégis arra utalnának milyen jó most, egészen hétköznapi, sőt élvezem vele, de elvonja figyelmem néhány, a szemében megcsillanó valami, amit hirtelen nem tudok pusztán a fényjátákra fogni.
-Minden oké, vagy valami baj van?
Ülök fel jobban rálátni a jelenségre.
-Jah, lökheted.
Nem mondok nemet az ásványvízre, mégha tompítja is majd ezt a kellemes, hangok nélküli áhítatot. Iszok belőle, aztán kissé fejet rázok arra, hogy bármi más kéne. Nagyon durva, hogy szinte mondhatnék akármit. Noha szavaink elapadnak egymás csókos élvezetében, egy ringó mámorban, szinte csak ismerkedésben, ami sok jó hajnalt ígér, finom ízek, érintések buja kavalkádjában, amiért kiáltozva ácsingózik minden porcikám.
-Teljesen mindegy
Nyögöm egy csókból kifordulva még, ajkamon érzem csókjának lassan elpárolgó zamatát, ezért újabb után nyúlok. Nem akarok beszélni, főleg, amikor kijelenti a szomorú tényt, nem tud rólam semmit. Ha tudna, nem lennénk most itt. Úgy hagyom, nem érdekel, rejtélyes mosollyal fedem el, mint a ronda, gennyedző sebeket szokták. Inkább érintem, hemperedem vele a pavilon jótékony takarásában. Mindig úgy intéztem, hogy józan pillanataimban nekem legyen a legjobb, még az ilyen jelentéktelen közegekben is, mint Bayville. És most megint nagyon elégedett vagyok magammal, Vele. A változatosság kedvéért csinálok helyet, Neki. Simogatom derekát, melle körül, óvatosan ráfogok és elveszek ennek tökéletes élvezetében, mint egy álomban, amiből egyáltalán nem akarok józanodni, amíg ki nem mondja.
Ha egy lány ilyesmit regél, általában durva folytatás jön, vagy agyalás, semmit a kéznek, mindent az idióta gondolatoknak. Szinte várom a jaj nem szabad trombita szavát, amivel lassan lefújja a jó időt, csak mert józanodik.
Halványan érzékelem, hogy agyalni kezd, ahogy “józanodok” én is, megint egyre több mindent hallok. Elhúzom a szám, halványan valami megbánás félét olvasok ki a fejéből, bizonytalanságot, ijedelmet, de a teste még nem reagál, simogat, így beleülök az ölelésébe, állam vállára helyezem, hogy érezzem mellét mellkasomon. Éppen azt latolgatom, ha most hátradönteném és ajkammal kóstolnám meg, talán elvehetném az eszét még vagy öt percre. Érdekel milyen íze van…
Már várom a mondatot, amit végül benyög, mielőtt nyelvemmel kényeztethetném a bimbóját. Lusta vagyok erőszakosabbnak lenni. Különben is felcsesz, mert megfordul fejében A másik.
-Miért? Mi rossz van ebben az egészben, szerinted? Pontosan ezért jó, nem agyalsz feleslegesen rajtam, egyszerűen élvezed. Azon a másik fiún csak gondolkodsz, nem? Nem jobb néha kikapcsolni?
Valahol haragszom magamra, hogy felhozom az idiótáját, de túl sokáig nem tudok, az önöstorozás kényelmetlen és felesleges.
-Örülök, hogy mindig kimondod, amire gondolsz.
Nevetek fel halkan, hogy mennyire helyesnek tart. Igen, szoktam tükörbe nézni, sokszor. Mindenki más, akinek nem ez az első gondolata rólam és nő, valószínűleg frigid.
Megpróbálom hátradönteni, ha hagyja, mielőtt tényleg elkapja a visszafordíthatatlan megbánás hullám.
Azt akarom, hogy én legyek felette, hogy hajam az arcába hulljon, megcsiklandozza nyakát, ahogy közelebb lendül ajkam a bőréhez, először nyaka tájékán, aztán kissé lejjebb, csókokba, kényeztetésbe meneküljön. Ha nem állít meg, nyelvem kóstolót vesz belőle, ha nekem nem lehet merevedésem, nála akarom elérni és látni, hogyan keményedik meg a melle.










_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 25, 2024 3:37 pm
Surprise!Blindfolded
Mondanám, hogy nehezítette a pályát a futár, de ezzel hazudnék. Egyszerű volt őt megkerülni, hogy aztán oldalt le vágjam az utat a hátsó udvar felé. Abban a pillanatban, hogy nem látott rám, már kapaszkodtam is fel a tetőre. Igyekeztem elvonatkoztatni a közeli beszélgetések hangjától és valami távolabbit megütni, hogy legalább az irányt belőhessem. Azonban elég volt egy kicsit alaposabban körülnézni, hogy kiszúrja a szemem az a rohadt nagy pavilon ott a fák között. Várjunk csak, az most került oda? Annyira abszurdnak tűnt így a semmi - oké, nem semmi, fák vették körbe - közepén egy random pavilon, amit még eddig nem is láttam. De fogalmam sem volt róla, hogy mi fog várni rám, ez pedig jobban aggasztott. Annyira nem is figyeltem arra, hogy mit beszélnek, de teljesen mindent figyelmen kívül hagyni így sem tudtam.
Egy " És még mindig túl szép vagy." meg egy "Nem jobb néha kikapcsolni? Örülök, hogy mindig kimondod, amire gondolsz." már elég volt ahhoz, hogy inkább ösztönözzem magam a közbelépésre. Lehet ezek után rosszarcnak fognak mindketten gondolni, de úgy gondoltam, hogy akármit is követnek most el, annak nem lesz itt a helye és ideje.
Kilőttem egy hálót a közeli fára, majd utána könnyedén szlalomoztam át ágról ágra, amíg nem dobbantottam a pavilon tetején. Nem állt szándékomban ennél jobban megzavarni őket, még jobb rájuk rontani, elvégre én sem szerettem annyira a hirtelen betoppanókat. De szerettem volna éreztetni velük, hogy ideje lenne visszatérniük a többiekhez. A telefonomra sandítottam, ahogy előtúrtam a zsebemből, hogy belőjem mégis mennyi az idő, aztán csak a perem széléhez léptem. Még eléggé csöpörgött az eső ahhoz, hogy további mázt mosson le az arcomról, igaz ennek már akkor búcsút intettem, amikor Milessal kiszálltunk a kocsiból. Tényleg szerettem volna nem kapkodni és most ez a kinti hideg levegő is alaposan kiszellőztette a fejem, hogy magam mögött hagyjam az eddig történteket.
- Rendeltünk pizzát, jó lenne ha ti is csatlakoznátok.
Alone with Freddy 1w8cnm8



_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 25, 2024 5:27 pm

David & Freddy
Toxic Outfit
Talking in the rain.

Megadom magam neki, az érintése melegének, a puha csókoknak, ennek a kótyagos varázslatnak, és már dőlök hátra. Félúton mégis rátámaszkodom a karomra. Megbicsaklik a könyököm.
David rám robbantja a valóságot, belepusztul a pillanatunk a kérdéseibe. A másik fiú említésébe. Kimondanám, mire gondolok, hadd örüljön, de üres a fejem.
Lepörögnek előttem az elmúlt percek, amikor még nem kellett más fiúk miatt aggódni. A buta, meghatott könnyek, a kellemes bizsergés, ahogy leitta az államról a vizet, a kába őrület, amiben nem csak a ruhámat dobtam félre, a lelkemet is képes lettem volna neki levetkőztetni egy éjszakára.
Mérges vagyok. Magamra meg rá is. Nem értem egészen, miért. Nem számít. Hagyom a tehetetlen dühnek, hogy a bódulat helyett az hevítsen belülről, különben megfagynék, beledermednék a pánikba.
A huppanás a tetőn végképp felébreszt. Összerezzenek, ösztönösen idézek magamra egy bő, hosszú ujjú pulóvert, valamit, ami eltakar. A harag és egy ólomnehéz, kellemetlen, megfoghatatlan érzés megóvja a szívem a leállástól. Idegesen kalapál.
Kedvem támad sírni. Csak találgatok, pontosan mitől. A kiszolgáltatottságtól, a csalódástól, az igazságtól.
Kén váratlan bejelentése töri el a mécsest. Nem hüppögök. Lenyelem a hangokat. Némán csordogálnak az idióta, sós cseppek. Eltakarom őket egy napszemüveggel. Most épp kevésbé fáj zakkantnak tűnni, mint sebezhetőnek. Az alkoholra fogom. Meg az ijedtségre. Mindjárt elmúlik.
Eltolom magamtól Davidet. Arrébb kúszom tőle. Kitapogatom a pólóját a leárnyékolt sötétségben, és odanyújtom neki. Adok mellé egy férfi dzsekit. Hideg van.
– Köszi, hogy szóltál, Kén – préselem ki magamból. Tényleg hűvös az idő. Jó mentség a rekedtségemre. – Előrementek, amíg elpakolok? Légyszi? – David felé fordulok, de a kérés mindkettőjüknek szól. Elbújtatja az apró, ártalmatlan hazugságomat.
Eszem ágában sincs visszamenni. Igazából számomra is rejtély, mit akarok. Azt tuti nem, hogy szembe kelljen néznem akár ezzel a fiúval, akár a másikkal. A lakótársaink között, a kivilágított, zsongó nappaliban. Isten ments. Előbb bérelném ki a Danger Roomot reggelig.





_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 12, 2024 6:00 pm



Alone with you

First step forward
--Zene --  feat.  @Winifred Wilson




A lányok mindig elrontják, pedig ez a pillanat messze volt az átlagostól. Valami bizsergős, kevésbé józan, amiről én magam sem hittem, hogy akarom.
Olyan vad, meredek gondolatokkal pumpált, mi van ha Winifred képes lenne megtörni a testi “átkot”
Csak aztán valami elromlik és nem vagyok olyan állapotban, hogy ki tudjam olvasni az elméjéből mi a baj. Különben felállna és pont mert tudnám mire vágyik, én lennék az univerzum szeretője.
Elhúzom a szám, mert semmilyen szinten nem hagy bizonyítani, csak ezt a gyér, messzi kis ígéretet kapom, amit ki tudja mennyire gondol majd komolyan, ha kijózanodik.
Olyan, mint egy titulus, hangzatos, alig jár kötődéssel, vagyis szabad elvenni, mint finom gyümölcsöt az ingyen piacon, mert kóstoló.
Szerető…
Továbbgondolni felesleges, veszélyes ostobaság lenne, hiszen az előtagban is bolond fogalmak csillognak. “szere”
Hát hogyne, Winifred erkölcsét egy falka tinidráma óvja tőlem, odabenn Topsfield már biztos kisírta, nézzen a körmünkre valaki, aki nem fog összeesni a látványomtól.
Lemászom Freddyről és vetek egy szemforgatós fintort Peter Parker blazírt klónjára.
-De még milyen remek lenne! Együtt pizzázni a bandával, folytatni a filmet! Zsebkendőt adni szegény Nielnek.
Közben Winifred elkezd sírni, mintha valami rosszat tettünk volna, vagyis engem majd beállítanak erőszakolónak. A perverz, aki ártatlan lányokat ront meg, ittas, kiszolgáltatott állapotban.
Kén…azt a becenevet!
-Kösz
Közlöm a pókfiúval, bár nálam nincs zsebkendő, én csak felöltözni tudok.
-Hé, semmi baj. Még áll, amit megbeszéltünk! Legalábbis részemről.
Elveszem a pólóm, de a kabátot nem kérem. Nem hordom másét! És különben is, vége a varázsnak, egyedül Winifreddel nem vagyok pöcsfej.
-Nem, menj csak, pizzáz velük, a te barátaid. Én lépek le. Különben is van még dolgom.
Kósza puszit nyomok az arcára, mert a szeretők így szokták, aztán biccentek “Kénnek” A lánynak nem lesz baja mellette. Zsebrevágott kézzel távozom. Csak tíz perccel később veszem észre, hogy tényleg hideg van, de ki nem szarja le üzemmódban hagyom Karaminak, hogy elintézzen pár telefont a titkos számáról, mert most semmi kedvem Davidnek lenni.

//köszi :3 Kénnek a megmentést szintén Very Happy//














_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.