Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Kén(y)es Ügy
by Winifred Wilson Ma 3:23 pm-kor

» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm


The alliance between us - Ellie & Ben

Vas. Ápr. 28, 2024 7:24 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Az egész csetepaté nem tűnik nagyon igazinak. Vagyis inkább tűnik farokméregetésnek, mint igazi életre menő
csatának. Mint amikor a kocsmába összeverekszenek az emberek. Semmi komoly sérülés, csak azért megmutatom ki az erősebb. Abból is tudom, mert egy rossz fordulatnak hála az egyik totálisan bekapja karomat, de nem harap rá igazán.

Egy alakváltó is, csak mint egy vérfarkas simán súlyos sérüléseket tudna okozni, egy keményebb a fajtájából akár le is tudná harapni a karom. De mint egy incselkedő játékra kész kiskutya rám harap, és mikor érzi, hogy ebből baj lesz vissza fogja magát. Belemegyek a játékéba, és én is harcolni kezdek velük. Egyetlen dolog, vagyis valaki aggaszt. Ben. Ugyanis ő hallucinál, és nem biztos, sőt tuti, hogy nem méri fel, hogy ők igazából nem akarnak bántani. Az öklömet össze szorítom, beverek az egyiknek egyet. Ugyanis közben Ben is magához tér, igyekeztek őt lenyugtatni, de még haragosabb lett.
- Ben,ne! - rászólok, és még időben lefogom mielőtt nagyobb kárt tesz bennük. Már páran a durvább csapására vissza is vonultak, valaki át is változott feltette a kezét. Főleg mikor apám neve is elhangzok. Valószínűleg a lényeknél szitokszónak számít.
- Nincs baj, nem akarnak bántani. Nézd.- mutatom a karomat, amin vannak fog bemélyedések piros kis foltja látszódik, de még annyira se karcolt meg, hogy vér bugyogjon belőle.
- Nem akarunk titeket bántani, tényleg. Csak segítsetek őt kijózanítani, mert nem segít ha nem látja tisztán a helyzetet. Jó, és intelligens alakváltókat nem bántunk. Ahogy apám elrendelte.- bár sajnos tudom vannak olyan vadászok, kik ezzel nem értenek egyet, és apám fennhatósága nélkül vadásznak, és gyűjtik a trófeát. Ezekkel semmit nem tudunk tenni. - Ha megakartunk volna ölni titeket, már nem élnétek. És ti se akartok minket bántani,csak békében élni. - diplomáciai beszélőkém úgy tűnik, hogy új szintre emelkedett. Hiába vagyok szörny vadász, de én magam nem vagyok az. Csak arra vadászom, és azokra akik veszélyesek az emberekre. Ők kötve hiszem..
- Legyen így, hiszünk nektek - bólint a fogadós nő, aki előbukkan. Majd hoz egy pohár folyadékot, és nyújtja Ben felé.
- Mi ez? - húzom el tőle, nehogy elvegye.
- Sima víz, a helyi kútból. Innia kell sokat, majd kitisztul lassan a feje.- bólintok , majd szépen leültetem Ben-t és adom neki a vizet.
- Jót tesz. - mosolygok, remélem érti...



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 21, 2024 11:04 pm
Stay With me
The alliance between us
Össze vagyok zavarodva, amin nem segít, hogy javarészt csak azt értem, amit Elsa mond, de amit ezek a valamik karattyolnak, abból egy mukkot sem. De ez éppen elég ahhoz, hogy ne legyek nyugodt. Szót fogadok Ellie-nek és visszaengedem a kést a tokjába, de értelmezni sincs időm a veszekedés tárgyát, mert hirtelen egy hatalmas erő odébb vág. Rendesen bevágom a fejemet is, így amellett, hogy eddig sem nagyon tetszett az, amit látok, most már annyit se látok. Egy egész pillanatra elsötétül minden, de mikor visszatér a „fény”, akkor is csak homályos pacákat látok. Arra gondolva, hogy tényleg jól bevághattam a fejemet, hirtelen oda is kapok, mert fáj. Aztán valami nedveset érzek és a szemeim elé emelve a kezemet csak piros foltot látok. Remek, vérzik a fejem. Miből van ez az épület, acélból?

Már csak a dulakodásra eszmélek fel, a fejem még sajog és kótyagos, de végre ismét azt látom, amit kell. Vagyis remélem, mert most az érdekes szörnyekből hirtelen farkasok lettek és mindnek Elsa-ra fáj a foga. Felnyomom magamat a fal mellett, majd egy dühöngő ordítás kíséretében elindulok rohanva feléjük és a karomon lévő tőrt kirántva kidobom az egyik farkas szemét. Mire az hatalmas jajgatások közepette visszaváltozik emberré és tök pucér. – Ti is kértek egyet?! – Ordítok továbbra is, mintha itt mindenki süket lenne. Elsa mellé lépve felsegítem őt. – Jól vagy? – Ez elég meredek volt. A másik kettő farkas a fogadós mögé húzódik, majd lassacskán ők is visszaváltoznak és szégyenkezve visszahúzódnak. – Ez idáig semmilyen rossz szándék nem vezérelt bennünket, de most megérdemelnétek, hogy rátok küldjük Mr. Bloodstone-t. – Ő aztán rendbe pakolná a fejüket, mi merre, hány méter. Tulajdonképpen nem is tudom mi tart vissza bennünket ebben.
@Elsa Bloodstone 280 szó When I Look At You
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Ápr. 18, 2024 8:28 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Össze vagyok zavarodva, nem igazán értem, hogy mi történik itt. Ők hívtak ide minket, nem? Vagy lehet lenne itt egy másik falu? Félre informáltak volna, vagy mi tévedtünk el? Nem igazán értem, ezt az ellenséges viselkedést. Nagyot nyelek, mert látom a srác retteg, és Ben sincs valami jól. Mi a fenét csináljak? Nem vagyok ennyire tapasztalt, és fogalmam sincs mi lehet ebben a szituban a helyes döntés. Ekkor többen felállnak, és immár fenyegetően tornyosulnak körénk.

- Ben állj le... - feltartom a kezem- Nem akarunk titeket bántani, akármik is vagytok.
- Vadászok vagytok nem? Mi másért jöttetek volna? - előbukkan a nő, aki fogadott minket. Összehúzom a szemem, és leteszem a kezeim.
- Miről beszélsz? Ti hívtatok minket ide, hogy győzzük le a Trollt... megöltük... szép kis hála...
- Igen, a trollt. Most meg itt vagytok. - biccent felénk, ami szintén nem tetszik.
- Vihar van, sebesültek, fáradtak, és éhesek vagyunk. Nem jutottunk volna haza, ezért a vadászatért cserébe kértünk egy szobát, és ételt, semmi több. Azt se tudom mik vagytok, csak annyit, hogy féltek, és biztos nem emberek. - Ben nyöszörög, és magyaráz, nem tudom mit adtak neki, azt se tudom mennyire fogja fel a valóságot.
- Bármit is tettetek vele, jobban jártok, ha segítetek neki, különben tényleg nem lesz béke. - fenyegetőzöm, még szép... Ben szenved, és ha valamifajta méreg, akkor kurvára mérges leszek. Attól tartok nem fogom tudni vissza fogni magam.
- Csak, csak egy gomba fajta, hallucinogén, álmodik, és ébren is van egyszerre... majd elmúlik... - mondja remegő hangon a felszolgáló.
- Thomas a picsába!- előjön egy nagyobb darab ember.
- A ti fajtátok miatt kell rettegnünk!
- Mi van? Azt se tudtuk hogy ti.... - erre arrébb vágja Ben-t, én pedig neki rohanok, viszont átváltozik mind e közbe farkassá, és két másik is...



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 17, 2024 11:14 pm
Stay With me
The alliance between us
Abszolút nem osztom Elsa bizalmát feléjük, valahogy mindig bizalmatlanabb voltam a kelleténél. Ellie egyébként is próbálja mindenkiben meglátni a jóságot, ami rám egyáltalán nem igaz. Sőt, inkább az ellenkezője. Ezért van hát, hogy nem nyugtat meg, hogy rejtőzködve leskelődnek utánunk. Ha nem vezérelné őket rossz szándék, miért bujkálnának?
Miután tálalok rámosolyodok Ellie-re, bár nem őszinte ez a mosoly. Szívem szerint felállnék az asztaltól és hazasétálnék innen akárhány kilométer is legyen. – Jó étvágyat. – Próbálom magamra erőltetni a jó kedvet, de nem igazán megy. Aztán mikor az első falat után látom vélhetően az igazi arcukat a falubelieknek, akkor elönt az izzadság. Szeretném azt hinni, hogy Elsa is látja, de a reakciója egyértelművé teszi, hogy nem. – Nem igazán. Ezek egyértelműen nem emberek. – Suttogom az asztalon áthajolva. Mégis hogy lehetséges? Drog lenne? De rá miért nem hat? Az apja birtokolja a vörös követ, hatalmas ember. De sosem gondoltam volna, hogy ez hatással lehetne Ellie-re is. De máskülönben mi lenne erre a magyarázat? Ugyan azt az ételt kaptuk, ugyanazt ettük.
Köhintek egyet, mikor hatalmas bátorsággal inti felénk a félszolgalót egy „Hé te!” társaságában. Nem valami kedves megfogalmazás afelé, aki lehet az életünkre akar törni, mit ne mondjak. – Biztos jó ötlet...? – Nem tudom végig mondani, mert meg is érkezik a felszolgáló és eláll a szavam. Egyrészt mert láthatóan retteg a jelenlétünkben, másrészt mert őt sem látom különösebben emberinek. Úgyhogy ha azt nézzük még van is mitől félnie a társaságunkban. Akaratlanul is lecsúszik a kezem az asztal alatt a lábszáramon pihenő késre. Kész vagyok kirántani, amennyiben ránk támadna bárki a helyiségben. Próbálok pislogni, mintha ez bármin is segítene, mintha ettől megváltoznának a látási viszonyok és többé nem látnám, amit most látok. Az is kérdést hagy maga mögött, hogy hallucinogént kaptam, vagy ez a tényleges formájuk, amit elrejtenek előlünk? Nem szívesen mondanám ki, hogy én megmondtam, de én megmondtam. Biztos voltam benne, hogy itt valami bűzlik és az nem a lábam a bakancsban.
Az ajtó fele tekintgetek, mintha azt várnám, hogy belép rajta a segítség, de tudom, hogy ez lehetetlen, hiszen nem volt térerőnk, nem tudtunk segítséget hívni. Ez az első éles akcióm és jó lenne ha nem maradnék itt. Nem óhajtom vásárra vinni a bőröm, még ha Elsa-t minden körülmények között meg is védeném. Meg is ölne az apja, ha nem így tennék, azt hiszem.
@Elsa Bloodstone 384 szó When I Look At You
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 16, 2024 9:20 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Figyelnek minket, ez nekem is feltűnt,de nyilván ebbe benne lehet a félelmük is, nem kéne a legrosszabbra gondolnunk.
- Gondolom idegenek vagyunk számukra, megfigyelnek. - igyekszem pozitívan nézni a dolgot. Bár nincs sok tapasztalatom, és eddig mindig velem voltak tapasztaltabb vadászok, akiknek nagyobb rálátásuk volt. Segítséget nem tudunk hívni, így be kell látnom, hogy a szokásos forrófejűségem nem fog segíteni rajtunk. Nem akarom az első éles önálló bevetésünk balul süljön el.

Megkapjuk az ételt, és valami fenségesnek néz ki. Nem valami összecsapott, érdekesség, amitől kicsit féltem. De akkor ezek szerint jól megy a falunak, viszont remélem nem a trollnak a húsát szolgálták fel.
- Hát jó étvágyat, köszönjük. - jóízűen elkezdek falatozni, Ben is neki lát. Majd hirtelen eléggé rémült lesz az ábrázata, illetve elkezd verejtékezni.
- Mi a franc, jól vagy? - kérdezem, de mintha meg se hallana. Teljesen zavartan néz körbe a helyen. Én is körbe nézek, mindenki nyugodtan a helyén, ahogy eddig is. Egy-egy szem kacsingat ránk.
Majd végre nagyjából rám figyel, de egyáltalán nem tetszik.. nincs jól.
- Mire gondolsz? Semmi gyanúsat nem látok. - a kajára nézek, megszagolom, valóban van valami furcsa bukéja, bár ízileg nem éreztem. Mondjuk lehet elnyomta az öntet rajta. Ennyire figyelmetlenek lettünk volna? Bár a korgó gyomrunk is szerintem minden gyanút elnyomott.
- Hé te! - intem magam felé a kiszolgálót. Szinte remegve áll meg előttünk, inkább biztos távolságba Ben-től. - Ráfaragtatok rajtam nem hatnak ezek a szarok... mi a jó eget tettetek a kajánkba, amíg finom vagyok és nőies?? - igyekszem uralkodni magamon, és nem megragadni a grabancánál fogva. Félek, hogy nem tudván kikkel állunk szembe, én húznám a rövidebbet, bár kötve hiszem...



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 15, 2024 10:59 pm
Stay With me
The alliance between us
Felsóhajtok beleegyezően. Na nem mintha hagyna bármi más választást, de ez különösebben nem szokott zavarni. Most szívesebben kelnék még a sötétben is útnak, csak ne kelljen itt éjszakáznunk, de az az igazság, hogy akármennyire is rombolja az egomat, igazat kell adjak Ellie-nek. Jobb ha leülünk a fenekünkre s nem pattogunk. Megfigyelünk és információt gyűjtünk arra az esetre, ha szükségünk lenne később rá. – Igazad van. – Bár nekem annyira nem erősségem ez a fajta mérlegelés, mert én pont az a típus vagyok, aki fejjel szalad a betonfalnak. De ez már csak mellékes történet, azt hiszem. Hiszen ezért van itt Elsa, nem? Hogy helyettem is gondolkozzon. Az viszont mit ne mondjak, cseppet sem nyugtatja le a kedélyeket, hogy térerő sincs ezen az istenverte helyen. – Remek, jó eséllyel segítséget sem fogunk tudni hívni, ha szükségünk lenne rá. – Bár ne legyen így. Ezt már nem teszem hozzá, mert túl ideges vagyok.
Miután végzet a sebkötözéssel kihátrálok a fürdőajtóig, hogy felkapcsoljam a lámpát. Ugyanis az imént láttam odabent egy régi tükröt is. – Mióta lekezeltem a sebedet. – Felkuncogok és mutatok a tükör felé, hogy ő is megcsodálhassa remekművemet. – Nem, én jól vagyok, csak farkas éhes vagyok. – Bár megmondom őszintén, az itteni kosztra annyira nem éhezem. Mégsem ellenkezek, mert Elsa-ban viszont megbízok, sokszor szerintem túlságosan is. Egyszerűen csak bólintok szavaira és követem a kérését. Egy-egy tőr megy a lábszáram rejtett zsebeibe, egy a jobb felkaroméba. A kardom most marad a szobába, mert túl feltűnő lenne.
Követem a folyosón végig Elsa-t, majd a fordulóban hátra pillantok, mert érzek egy tekintetet magamon. Csupán egy „árnyat” látok elsuhanni, de ez sem nyugtat meg. Akárki is volt az, biztos nem jó kedvében tart szemmel bennünket. – Elsa, figyelnek. – Suttogom a fülébe mielőtt belépünk a kocsmáéba. Csend és hullaszag lesz és minden szempár minket pásztáz. Akaratlanul is ráfogok Elsa kezére, mintha nekik akarnék bizonyítani, hogy egy pár vagyunk és számukra semmi több. A fogadós elűzi bennük a kételyt, már amennyire azt engedik neki, így helyet foglalhatunk röpke gyomorgörccsel. Már legalábbis ami engem érint. Választani esélyünk sincsen, mert mintha a gondolatainkba látnának, már mennek is az ételért, bár kötve hiszem, hogy azért, amit valójába enni szeretnénk. Esetemben a nagy semmi. Nem sok idő telik el, maximum negyed óra, mikor megérkezik egy nagy tál étel, majd annak kíséretében két kisebb tányér és evőeszközök. A tálon véleményem szerint vadhús lehet, burgonya ágyon, zöldségekkel. Első ránézésre elég bizalomgerjesztő. Ettől csak jobban beleáll a görcs a gyomromba. Talán csak tévedtem, nem igaz? Talán tényleg csak hálásak nekünk és meg akarják ezzel köszönni. Próbálom elnyomni magamban a vészharangot és ennek apropóján vágok a húsból magamnak és Ellie-nek is. Majd szedek a krumpliból is és a zöldségekből. Van itt felkarikázott paradicsom, saláta és gyalult uborka. Már az első falat után furán érzem magamat, így töltök egy pohár vizet és iszok rá. Mintha csak túl főszeres lenne. Pedig meglepően finom, pont jó a fűszerezése is. El kezdek némileg verejtékezni, amit a gyomorgörcsnek tudok be. Azonban mikor felnézek, nem hiszek a szemeimnek. Hallucinálok? Vagy a semmiből vettek körbe minket szörnyek? Megérintem Elsa karját és anélkül, hogy felé fordulnék, halkan annyit kérdezek. – Te is látod, amit én? – Megőrültem?
@Elsa Bloodstone 526 szó When I Look At You
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 02, 2024 9:44 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Elgondolkodó ábrázatot veszek fel, megannyi lehetőség átsuhan az agyamon, de őszintén szólva kissé fáradt vagyok objektíven gondolkodni. Biztos nem olyan egyszerű a dolog.
- Lehet nem stimmel velük valami, de nem biztos, hogy ártani akarnak nekünk, vagy bárkinek. Egyenlőre mindenképp megfigyeljük őket, ha kell, és bármi gyanúsat látunk, akkor inkább maradunk tovább. - kissé szégyellem, de mindig is vezér típus voltam, még gyerekként is, csak reménykedhetek, hogy nem veszi rossz néven, hogy parancsolgatok.

- Legalábbis szerintem. - teszem hozzá gyorsan. - Egy biztos, amit megtanultam, és fejembe verték:ne menjek fejjel a falnak, és mérlegeljek, figyeljek . - nos ez a jövőre nézve, kissé ironikus.
- Lehet, hogy ők hívtak, ha esetleg lények is, akkor se biztos agresszívek. Gondoltam telefonálok egyet, de nincs térerő. Hátha van vezetékesük, de kötve hiszem a technológiát itt elnézve. - sóhajtok, a zuhanyra csak elnevetem magam, de leginkább kínomba. Nekem is jól esett volna egy jó forró zuhany.
Engedelmesek engem neki, hogy lekezelje a sebemet. Ezt mindig magamnak csináltam, így évezem, hogy valaki gondoskodik rólam. Vagyis, anyám még mikor kicsi voltam még gondoskodott rólam, de apám megparancsolta neki, hogy ne neveljen belőlem nyápicot. Így hamar megtanultam kezelni a fájdalmat, és a sebeimet bekötözni. Részben hálás vagyok neki, másrészt viszont, néha utálom, hogy nem volt gyerekkorom. Mintha tudnám milyennek kéne lennie.
- Köszönöm, de mióta lettem latin? - nézek rá kérdően, majd a homlokára érintem a kezem. - Lehet csak beverted a fejed, vagy megáztál? - heccelem, de a gyomrom erőszakosabb. - Menjünk le, együnk, azért ne fegyvertelenül, rejtsünk el kisebb tőröket. - így is teszünk, majd össze szedjük magunkat, már amennyire lehet ebben a dohos szobában.
Lemegyünk, majd benyitunk a kocsma részre. Nem mondom, hogy világi hangulat van, de azért nyüzsögnek jó páran. A gyerekek is itt vannak, így gondolom ez az egy fogadó a falúban és mindannyian ide járnak, enni, inni.
Mikor belépünk, kissé befagy a hangulat, de a Fogadós nő, gyorsan bemutat minket. Nem valami gyorsan olvadnak fel, de próbálnak vissza zökkenni. Mintha ezzel csak a nő megakarta volna nyugtatni őket.
Ezek szerint, tényleg, valóban van miért félniük? Vagy túl gondoljuk az egészet, és csupán csak szerény falusiak, akik titokban, nyugalomba akarnak élni? Valószínűleg, ahogy a fogadós hölgy is mondta, nem sűrűn járnak ide idegenek. Nem szokták meg, csak vadászokat, akik vadra pályáznak. Gondolom őket is ismerik, mert ugyan azok szálnak meg itt.
Csak akkor térek magamhoz gondolatmenetemből, mikor megkérdezik mit kérek, majd el is tűnik a felszolgáló.
- Úgy hiszem, csak egy étel szerepel ma az étlapon. - nézek aggódva, kissé félek, mit fognak felszolgálni.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 01, 2024 11:35 pm
Stay With me
The alliance between us
Kissé csalódott vagyok, hogy Ellie mindig mindenre gondol, én meg valahogy soha semmire sem. Hogy pasi szokás lenne-e vagy csak ennyire szétszórt vagyok, azt nem tudom. Ha rajtam múlik már a hátizsákot is elhagytuk volna. – Bíztam benne, hogy nem csak én nekem kápráznak a szemeim. Egyébként ez nem volt valami higiénikus döntés. – Még jó, hogy nem hallgattam Elsa-ra és azért elhoztam a kapott elsősegély dobozt is, mert úgy tűnik, mégis csak szükség lesz rá. – Az étellel azért csak óvatosan ezek után. – Kitudja mit raknak bele, hogy megmérgezzenek bennünket. Tudom, erre nincsen garancia, de jobb félni, mint megijedni, Kissé bizonytalan vagyok, mert nem igazán tetszettünk nekik láthatóan. – Én már abban sem vagyok biztos, hogy ők hívtak. – Az elmondottak alapján hozzánk hasonló vadászokkal még csak nem is találkoztak, tehát a létezésünkről sem tudtak. Akkor hogy a fenébe hívtak volna minket, nem igaz? Kissé ideges leszek erre a gondolatra és fel-alá kezdek sétálgatni Elsa mellett. – Őszintén? Egy forró fürdőre számítottam, de az is ugrott szerintem. – Miközben beszélek hozzá a fürdőből hajolok ki. Kopottas csempe, öreg zuhanytálca. Örülhetünk ha langyos víz folyik a rózsából. Kisétálok, pont mikor ledobja magát az ágyra. Sűrűn száll fel a por, fene se tudja hány száz éves lehet. Remélem legalább poloska nincs az ágyban, mert ha éjszaka valami elkezd csipkedni, inkább a padlón alszok. – Ez aztán a higiénia, ha itt nem kapunk el semmilyen fertőzést, nyert ügyünk van. – Megvárom míg leülepszik a por, csak utána nyitom ki a dobozt. Ez sem valami modern, de legalább találok benne gézt, betadint és egy sebgyógyulást elősegítő kenőcsöt. Ezeket biztosan utólag tették bele, mert a többi ezer évesnek tűnik, ha nem többnek. Felitatom a betadint a gézre és finom mozdulatokkal pacsmagolom fel a sebre. Igyekszem inkább nem kenni, mert félek, azzal csak nagyobb fájdalmat okoznék. Lassan hogy hajaz egy félig brazil nőre Elsa, abba hagyom a betadinnal való pepecselést és a nagyobb hámsérüléseket még bekenem az ominózus kenőccsel. Majd felsóhajtok, mikor romba dönti a szebbnél szebb gondolataimat. Bár abban igazat kell adjak neki, hogy ebben a környezetben én sem csinálnám szívesebben. Annyit nem ér meg az egész. – Igazad van, úgyhogy menjünk enni te kis latina szerelmem. – Próbálom kicsit húzni az agyát, meg elterelni a saját figyelmemet arról, hogy a kedves vendégszeretet, annyira nem is biztos, hogy kedves.
@Elsa Bloodstone 386 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 25, 2024 11:32 am
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...

Mikor fel érünk a szobába, mindig csak vigyorgok a helyzet abszurdsága miatt.
- Köszönöm, hercegem, de gondoltam elsősegély készletre. - nevetek, miközben leszedem a hátizsákot, és nemes egyszerűséggel kiborítom a padló a tartalmát. - Dehogy nem. Foszforeszkált a szemem a fényben. Biztos nem ember, de erre több lény is képes. - majd csalódottan megállapítom valóban kihagytam a készletből.

- Franc, pedig többször is átnéztem. - hát ez nem jött össze, most nem nekem lett igazam. - Szerintem menjünk le, együnk, ne adjuk jelét arra, hogy éreztük, hogy más. Előbb meg kell tudnunk mivel van dolgunk. És hogy hányan vannak. - sóhajtok. Kicsi, elmaradott falu. Kissé félek, hogy nagyon belekönyököltünk, tapostunk egy fészekbe. Az viszont nagyon veszélyes. Ez is magyarázatott adna rá, miért rémült meg tőlünk a kölyök...
- Csak azt nem értem miért hívtak volna vadászokat, elvileg hívtak minket... - ez viszont aggodalomra ad okot. De valamiért a lelkesedésem, és a vidám hangulatomat nem tudja letörni.
- Ez marha izgi, asszem a Troll semmiség volt, ahhoz képest ami itt lesz. Számítottál erre? - mintha valami nagyon felpörgetett volna. Kíváncsi vagyok mi van itt, és ha sikerül megoldanunk a dolgokat, pikk-pakk nevet is szerzünk magunkat, sőt: tiszteletet. A vadászok között az a minden.
- Na jó nem bírsz magaddal, mondom jól vagyok. - sóhajtok majd lehuppanok az ágyra, amiből porfelhő száll fel. Elkezdek vadul köhögni, és csak akkor nézek körül. Épp hogy egyben áll a szoba. Régi kis lámpásból jön a világítás.
- Olyan mintha időt utaztuk volna. - hessegetem el az arcom elől a porszemcséket. - Nem tudom mit terveztél az estére, de itt biztos nem fogom csinálni! Szeretem a morbid dolgokat, de itt higiéniai problémák vannak. - sóhajtok fel csalódottan. Majd hagyom lekezeljen az arcomat, és igyekszem lenyugtatni magam, és a lelkesedésem is. Érzem túl pörögtem.




_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 23, 2024 9:34 pm
Stay With me
The alliance between us
Felkacagok Elsa-val, mert teljesen igaza van. Sosem mertem megütni, még akkor sem, mikor még nem alkottunk egy párt. Valahogy belém nevelték, hogy lányokat nem ütünk meg. Ellie pedig, ha akarja, ha nem, lány. Akarom mondani, nő. Akinek mindig forró a csókja és ahogy hozzám ér az egyszerűen szétárad az egész testemben. Imádom ezt az érzést. – Meg kell hagyni, nem voltam rossz. – Voltaképpen igaza van, nagyon is jó voltam, de félek, ha ezt kimondanám, túl egoistának tűnnék. Nem vagyok én olyan félénk, mint amit sokszor kimutatok. Az egészséges önbizalommal én is rendelkezem, sokszor még többel is, de nem szeretnék beképzeltnek tűnni. Talán lenne mire, talán nem, de én nem szeretném kipróbálni. Viszonoznám a csókját, de olyan gyorsan tovább áll, hogy fel se fogom mi történik pontosan. Elkezdek segíteni neki összeszedni a holmijainkat, de akaratlanul és megállapodnak a szemeim a fenekén. Igazán pompásak, csak markolhatnám már. Ezek a gondolatok tartanak sokszor életben, azt hiszem. Egyszerűen vágyok rá, mint egy kis gyerek az első biciklijére. Néha eljátszom a gondolattal, hogy az életünk máshogy alakul, Elsa-nak nem kellene erősnek lennie, én pedig lehetnék a védelmező férfi az életében. Így viszont többnyire ő védelmez engem.
Beérve a faluba a fogadós tábla még engem is lenyűgöz, de már annyira szeretnék egy kicsit bevackolni, kettesben Ellie-vel, hogy csak arra tudok gondolni, hogy legyen szabad szobájuk. A fogadós kérdéseitől a szemeimet forgatom és elismerésem Elsa felé, hogy ennyire higgadtan tudja kezelni, pedig nem csak fáradtak vagyunk, de ő komolyabban meg is sérült. – Szerintem az se segítene. – Suttogom vissza, de közben meg is szólal az asszony. – Köszönjük asszonyom, kérhetünk esetleg egy elsősegély dobozt is? – Ha már Elsa nem, valakinek erre is gondolnia kell. Legnagyobb meglepetésemre, minden szó nélkül húzza ki a fiókból a kötszeres dobozt és pakolja ki a pultra. – Kö..köszönöm. – Hát ez ijesztő, mint aki tudta, mit fogok kérni. Jó, persze, látszik Ellie arcán, de akkor is fura. – Igen, persze, meg lássuk el a sebedet. – Azzal egyik kezembe átfogom a dobozt, másik kezemmel megfogom Elsa kezét s sietősen indulok meg a kulcson lévő szám irányába. Kinyitom az ajtót, majd behúzom Elsa-t és becsukom az ajtót. – Szerinted ezekkel minden rendben? Nagyon furák voltak. – Nincs jó előérzetem.
@Elsa Bloodstone 369 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Márc. 20, 2024 11:15 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Hmm, csak nem némi önbizalmat láttam az imént megcsillanni a szemeiben? Elvigyorodom. De egek, tényleg semmi bajom.
- Tényleg nem szoktál látni engem edzés közben? CSAK TE nem mersz megütni. - nevetek fel, és viszonzom a csókját, ami, mint mindig, most is melegséggel tölt el. Vigyorgok mint azok az átlag tinik a filmekben, amit apám megtiltott hogy nézzek. Örülök, hogy jól van, és sikerült seperc alatt végeznie vele. - Remek csali vagyok, és bármikor használhatsz. Büszke vagyok rád, baromi jó voltál, remélem végre elhiszed.
Kacsintok rá, majd magamhoz húzom még egy csókra. De ideje indulnunk, mert ahogy az sejthető volt eleredt az eső. Össze szedtük gyorsan az csata elején leejtett hátiszákot, felszerelést, majd térerő híjján igyekszünk belőni az útjelzések szerint merre van a falu. Nem egyszerű, de azért némileg szórakoztató rohangálni szakadó esőben.
- Oh, én lovagom! De ne aggódj, tudod, földöntúli reflexek. - nevetek, de azért nem szeretném kedvét szegni a védelmező pasi szereptől. Voltaképp... élvezem, és jól esik.
A nedves talajon persze többször megcsúszunk, de nem esünk el. Kezd már viccesből átmenni, egyáltalán nem viccesre, főleg mikor egy hatalmas nagy dobbon kell szinte lecsúsznunk, mikor meglátjuk végre a kis falu lámpáit.
Úristen, mintha vissza mentünk volna az időben. Pont így képzelem egy a középkort, és a hangulatos falukat. Itt nem haladt az idő. Mély levegőt veszek, majd megtaláljuk a fogadót is, FOGADÓ, nem hotel, vagy panzió. Hát én beszarok. Végül szinte berontunk oda, és Ben egyből a lényegre tér.
- A hegyekben van, északra, ha ellenőrizni akarják. De cudar egy idő van. - folytatom, mert a fogadós láthatólag lefagyott.
- Megölték? Önök, önök vadászok? - kikerekedett szemekkel felmér minket.
- Talált, pont ezt mondjuk. Szóval a veszély elhárítva, viszont szeretnék cserébe az éjszakára egy szobát, ugyanis nagyon durva vihar tombol odakint. - pislogok kedvesen.
Majd hirtelen kijön egy idősebb nő, és ő is jól megnéz minket. Mi ez ? A kukorica gyermekei? Komolyan jobban kezdek félni az itteniektől, mint a trolltól.
- Önök vadászok?
- Komolyan ráírom a homlokomra... - suttogom Ben felé.
- Köszönjük, természetesen jár a szoba. Elnézést kérek, a fiam miatt, ritkán jönnek erre vendégek, leginkább vadászok, vagyis rendes, állátokra vadászó vadászok. - közben felváltja a fiát, és megkapjuk a kulcsokat, illetve aláírjuk a hozzá szükséges regisztrációt.
- Fagadó rész az az ajtó, ételt, és italt szolgálunk fel, természetesen a vendégeink. - hm nem hangzik rosszul. Nagyon kedves, ami azt illeti.. túl kedves...
- Köszönjük, először is szerintem szárítkozzunk meg, aztán a pia, és a kaja. - nézek Benre, csillogó szemekkel.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 19, 2024 11:19 pm
Stay With me
The alliance between us
Tudom, hogy Elsa erősnek akarja láttatni magát, de tényleg elég komolynak néz ki a sebe. Biztos fájhat neki, hiába nem mondja. – A fő attrakció neked köszönhető, hiszen te voltál a csali. – Ez most elég szemétül hangzik, de ez az igazság. Mialatt én leszúrtam, ő volt, aki elvonta a figyelmét, hogy ne tudjon levakarni magáról. Kedvem volna ezt fokozni azzal, hogy heccelem, hogy sokáig volt kiütve, de mivel tudom mennyire maximalista, ezzel nem okoznék neki szép perceket. Ami azt illeti, biztos csalódott lenne, ezt pedig nem szeretném. – Nem tartott szerintem tovább 5 percnél. – Végig mérem magamat, ahogy nekem szegezi a kérdését, de némi karcolásnál többet nem vélek felfedezni. A karomon van egy karmolás nyom, ami annak köszönhető, hogy végig szántotta egy faág, mikor megpróbáltam visszatartani a kardommal. Illetve kisebb horzsolások, amiket lehet akkor szereztem, mikor landoltam a bestia hátáról. – Azt hiszem, minden rendben. – Elmosolyodok, majd a derekára fonom a kezemet és magamhoz húzom. – Szóval rátérhetünk a lényegre. – Nyomok a szájára egy csókot, majd csupán bólintok az ötletére és megfogom a kezét, úgy indulok meg. Elég dimbes-dombos az erdő, úgy óvatosan kell vennünk az akadályokat, ugyanis közben meg is érkezik az eső és pillanatok alatt mocsárrá változtatja a talajt a lábaink alól. – Vigyázz, meg ne csússz. – Fordulok hátra Elsa-ra. Majd vissza és egy nagy rönkbe kapaszkodva gyakorlatilag csúszok lefele az emelkedőn a lábaimmal. Végre kiérünk egy viszonylag egyenesebb részre és már a falu fényeit is megpillantom. Egy kis házikó ki van világítva és egy felirat csalogatja befelé a pihenni vágyó átutazókat. Most mi is valami ilyesféle szerzetek lehetünk, azt hiszem. Belépünk a helységbe, amit már az ajtó csengő is jelez. Lucskosak vagyunk, szét vagyunk ázva és Ellie sebe egyre kevésbé néz ki biztatóan ebben a csapzott stílusban. A biztonság kedvéért csengetek a pultnál, amire egyből meg is jelenik egy asszony, mögötte egy körülbelül velem egy idős férfivel. – Jó estét, szeretnénk egy éjszakára megszállni. A hegyekből jövünk, ahol összetűzésbe keveredtünk a hegyi trollal és győzedelmeskedtünk ellene. – Próbálom mondandómat erősíteni az erőteljes kézmozdulatokkal, amik reflexből törnek rám. Reménykedve benne, hogy nem ijesztem meg annyira egyikünket sem és nem kergetnek el bennünket a hülyeségünkkel együtt.
@Elsa Bloodstone 362 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 19, 2024 10:40 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Amíg Ben a szörnyeteg hátára ugrik, én elölről igyekszem lekötni a figyelmét. A trollok nem éppen intelligens szörnyek, ők inkább az ösztönlények közé tartoznak. Kárt okoznak, és embert ölnek... talán azt se tudják miért, nem tudják, hogy rosszat tesznek. Sajnos kijelenthetem így, hogy nem kár értük. Egész rövidre sikerül a harc, Ben megtalálta a gyenge pontját, és azon keresztül leszúrta a szívét. Előttem esik össze, pont sikerül hátrább ugornom. Csak kikerekedett szemekkel pislogok rá.
Tudom hogy jó, ő a legjobb újonc, amit képtelen elfogadni valamiért, több önbizalma lehetne, és már nem is kéne kételkednie magába.
- Szép volt.- lihegem. - Micsoda? Jah ez? Semmiség, nagyobbat szoktam kapni edzésen. De azért romantikus, hogy aggódsz. - vigyorgok rá. - Egyébként tényleg, nagyon jó voltál. Azt hittem ez egy ideig elfog tartani, kezdtem is aggódni, mikor elvágódtam. - büszke lehet magára, én is az lennék. Azért oda megyek a Trollhoz, és közelebbről is megvizsgálom.
- Hallott, nagyon jó. - sóhajtok. - Hát ez pikk-pakk ment, vagy meddig voltam kiütve? - nézem az eget, ami egyre baljóslatúbb, durva fekete felhők érkeznek. - Te jól vagy ? - oda sétálok hozzá. Bár nagyon jónak tűnt, inkább megkérdezem, nem tudom mekkora ütéseket kapott, felszíni sérüléseket, csak enyhéket látok rajta.
- Lehet tényleg meg kéne látogatnunk a falut. Elmondani a jó hírt, illetve szállást kérni, szerintem perceken belül leszakad az ég, és pihenni se ártana... - ugyanis már egyre sötétebb van, gyülekeznek a felhők. Még jó hogy kivárta a csata végét, jól néz ki esőben harcolni, de nem igazán könnyű...



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 18, 2024 10:56 pm
Stay With me
The alliance between us
Már kitárom a kezeimet, mikor Elsa felém kerüli a hatalmas monstrum ütését, hogy elkapjam, ha kell, de nem szükséges, mert még mielőtt teljesen odaérne hozzám, megáll. Kissé még be is lelkesedek, mikor azt mondja lényegében csak a megfelelő helyre kell szurkodnunk. Azt meg kell mondjam, a távol harc sosem volt az erősségem, ellenben a közelharcban mindig remekeltem és jó kardforgatónak gondolom magamat. Mindenesetre ez most ki is fog derülni. Igyekszem is megsebezni a trollt, ami sikerül is, bár nem sikerül mélyre szúrnom. Fájdalmában meglendíti felénk a kezeit. Én kiugrok előle, mert a támadásnak köszönhetően észlelem ezt a mozdulatát. Azonban Ellie-t eltalálja. Utána iramodnék, hogy meggyőződjek róla, hogy nem vétett halálos csapást, de ekkor újra lecsap, amit a kardom lapított élével védek ki. Egészen egy percig küzd a kardra gyakorolt erőmmel majd feladva húzza vissza hatalmas mancsait. De csupán egy szusszanásnyi időm van, mielőtt újra próbálkozna, így most én támadok. Megszúrom a lábánál, amiért féllábra térdre rogy. A szemem sarkából még látom, hogy Elsa felkel. – Jól vagy? – Kiáltok oda neki közben egy pillanatra sem véve le szemeimet az ellenfélről. Azonban válasz helyett/mellett egy vad üvöltést kapok, amit támadás követ a szörny irányába. Ezek szerint jól, vagy legalábbis nem rosszul. Mialatt a böszörmény Elsa-ra koncentrál és az oroszlán üvöltésére, kihasználom és felugrok a hátára. Megpróbál engem lerázni, majd le is csapni, de sikertelenül. Egy jól irányzott mozdulattal átdöföm a hátát, vele együtt pedig a szívét is. A kardomat teljes egészében szinte elnyeli óriási teste. Nem húzom ki egyből, még várok pár másodpercet, hogy a másik lábával is térdre ereszkedjen. Majd mikor ez megtörténik, egy határozott mozdulattal kirántom a kardot a köves redő közül és elrugaszkodok a hátától. A saras talajnak köszönhetően lábra érkeztemet követően még csúszok néhány centit, amit a földbe szúrt karddal tompítok. – Na most legyen nagy a szád, te istenverte fenevad! – Üvöltök rá, majd megkerülöm és visszasietek Elsa-hoz. – Megvagy? – Érintem meg finoman az arcát közvetlen a felhorzsolódott sebe alatt. – Nem néz ki valami biztatón, ezt biztosan le kéne kezelni. – Kár volna azért a szép arcáért, ha megmaradna ez a ronda seb. Bár ő biztos büszkén viselné, hiszen győzedelmeskedtünk és erre emlékeztetné. – Vége van. – Végre.
@Elsa Bloodstone 364 szó Devil Doesn't Bargain
Ciaran

_________________
If our most precious memories were
really stored away safe and untouched, we wouldn't need souvenirs. What really matters when cherishing memories is not the result, but the love and the determined effort.
Benjamin Warlock
Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 03.
Tartózkodási hely : ◆ New York City
Munka/hobbi : ◆ monster hunter
Ki van a képen? : Dominic Sherwood
Benjamin Warlock
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 17, 2024 11:29 pm
The Hunt
Mikor mindennek tétje van...
Többször voltam terepen, így volt alkalmam megfigyelni a "nagyokat", hogy csinálják. Rendes kiképzést is kaptunk, mi akik hivatásos családból származnak. De az nem azt jelenti, hogy teljes magabiztossággal vetem bele magam. Egyenlőre ez nekem is új, és ijesztő. De Ben-nek nem mutatok ebből semmit, igyekszem biztatni őt. Nem értem, hogy miért nincs önbizalma ennyire. Biztos az apja mondja neki ez a sok marhaságot, és én hiába mondom az ellenkezőjét, valószínűleg ő annak veszi, hogy csak azért mondom, mert a barátnője vagyok. Nos, ez miatt mondom neki, viszonylag kedvesen. Szeretem, törődök vele, és pont ezért vagyok vele őszinte. Eléggé szűkszavú, a három órás utat is végig üvöltettük zenével, nem igazán akart beszélni, már tudom ilyenkor hagynom kell, hogy ő nyisson.
Hátra fordulok, mikor Ben meglát valamit, azonnal összehúzom a szemöldököm...
- Nem vagyok biztos benne, de azt hiszem... - és akkor a szörnyű hang is megérkezik. - Picsába, azt hittem sötétedésig lesz időnk... - morgok magamnak.
Előveszem a puskámat, bele lövök, azonnal kettőt is, de kemény köves páncélja van... Trollal még nem találkoztam, az elméletet tudom, de ugyan éles helyzetbe kinek jut hirtelen eszébe elemezni?
Hát ez egy hegyi troll, gratulálok magunknak.  Egy ütés elől elgurulok, egyenesen Ben mellé igyekszem.
- Tegnap gyorsan azért utánuk olvastam, a kiálló érdes, köves bőr között vannak rések, oda kell szúrnunk. Csak mint edzésen. - kacsintok rá, de ebben a pillanatba akkora ütés kapok az arcomra, hogy repülök pár métert...
Mire feleszmélek, látom Ben-t küzdeni, és marha jól. Nos tanulság: ne éles helyzetbe tanuljunk. Érzem a fél arcom zsibbad, és hogy feljött a bőr, vérzik. Valszeg ezt az ütést egy átlag ember teljes mértékben kómába esett volna, de én se vagyok sajnálatos módon sérthetetlen. Kissé kóvályogva állok fel, az arcomat megtörlöm. Előveszem a két tőrömet.
Kissé felbosszantott a kőagy... Így egy támadó kiáltással, nekirontok. Egy pillanatra elgondolkodtam azon, hogy úgy teszek, mintha nem tudnék még felállni, és Ben intézze el egyedül, hogy meglegyen a teljes sikere... de egyszerűen bosszút kell állnom ezen a mocskon. És bármit mond, nem vagyok sokkal erősebb nála. Nő létemre amúgy is gyengébbeknek kéne lennie az izomzatomnak, csontomnak, így tulajdonképpen egálban vagyunk a képességemnek hála. Csak annyi, hogy egy átlag embernél szívósabb, és jobban gyógyulok. Apámnál van a kő, ő a mindenható, én ugyan úgy meghallhattam volna ettől az ütéstől, és valószínűleg csak szerencsém is volt.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

Benjamin Warlock a Nap Antihősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.