Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


drea abrams

Szer. Jan. 31, 2024 8:36 pm
Drea Abrams


Álnév-
BecenévRiri
Szül. idő2002. 09. 30.
Szül. helyNew York
FoglalkozásEgyetemista
CsoportCivil
PBMadison Bailey

FONTOS INFORMÁCIÓK
Gazdag és boldog családban nőttem fel. Szüleim mindig is szeretetteljes környezetet teremtettek számunkra, és mindig támogatták az álmainkat. Van egy csodálatos húgom és egy kisebb öcsém, akiket nagyon szeretek és akikkel mindig jó időt töltünk együtt.
18 évesen úgy éreztem, itt az ideje, hogy saját útjaimat járjam, így elköltöztem otthonról. Bár a családomtól távol éltem, mindig éreztem a szeretetüket és támogatásukat. Az élet új kihívásokat hozott, de mindig tudtam, hogy otthon egy boldog és szeretetteljes család vár rám.

Az idő múlásával, bár távol voltam fizikailag, még mindig szoros kapcsolatot ápoltam a családommal. Rendszeresen tartottunk kapcsolatot, és ünnepek alkalmával mindig hazatértem, hogy együtt ünnepeljünk. Számomra a család mindig is a legfontosabb volt, és örültem, hogy része lehetek egy olyan családnak, ahol a szeretet és boldogság mindennapos része az életünknek.


KÉPESSÉG
-


ELŐTÖRTÉNET
Ízlés szerint kibontható rész, akár vázlatpontokba is szedheted a karaktered fontosabb pillanatait, sőt, meg is lephetsz minket egy reag példával. Jelentős szempont, hogy az alábbi rész terjedelme minimum 300 szó.
Emme

Vendég
Anonymous
Vendég
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.