Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Kamala Khan aka Ms Marvel

Kedd Jan. 30, 2024 11:15 pm
Kamala Khan


Álnév Ms Marvel, Night Light
BecenévKK
Szül. idő2008. január 30.
Szül. helyAmerika, New Jersey
FoglalkozásDiák (Coles gimiben)
újonc hős,
youtuber és fanfiction író

CsoportHősködő
PBIman Vellani

FONTOS INFORMÁCIÓK

Család:

Apám (Yusuf Khan) és anyám (Muneeba Pakisztánban született és éltek. Szüleim kapcsolata Bon Jovi Slippery When Wet albumával kezdődött. Apámnak és anyámnak volt egy álma és ezt együtt meg is valósították, mert a családom Amerikában költözött és New Jerseyben él. Én már itt születtem, míg bátyám (Aamir) Karacsiban látta meg a világot. Bátyám az elmúlt évben házasodott össze Tyeshaval. Elszaladt az idő. Emlékszem, hogy kisgyerekkoromban Aamirnak volt egy goth korszaka a hozzá tartozó szegcses bőrkarkötőkkel, amit mindig viselt és ezzel szüleinket sokszor kiakasztotta.
Most rajtam a sor, hogy hajmeresztő dolgaimat apa és anya megértse és elfogadja. Háát ja,  igen makacs vagyok és amit eltervezek, szeretem is véghez vinni. Örülnek annak, hogy példaképemet kötvet hősködöm? Haha. (nevet) Nem. (komoly arc)  Nem hinném, mivel aggódnak értem, de  tudom valahol a szívük mélyén büszkék is rám. Igazából most kezdek felnőni és szüleim kezdik elfogadni, hogy inkább egy amerikai muszlim, mint pakisztáni muszlin lányuk van.
Talán máskor szót ejtek Sanaról (nagyimról) és a dédszüleim (Aisha és Hassan) történetéről, de most itt le kell zárnom, mert Brunoval lebeszéltem mára egy videótelefon hívást. Viszlát!



HETI To DO lista
Felhívni Brunot
Felkeresni Katet
Segíteni Nakiának a mecset ügyeit intézni
Pénteki mecset és a cipő tolvaj megtalálása
Sloth baby videóvágás
Kamala, ne felejsd el a HÁZI FELADATot (pff ne már aanya)
Kedvesen zaklatni Carolt az ügyünkkel kapcsolatban
Sanának képeslapot küldeni
Kitakarítani a szobámat
Megvenni a legújabb hősőkről szóló magazinokat
Feltölteni Marvel Kapitány egy hercegnő fanfictet
Edzeni. Vajon tudok zsugorodni, mint a hangya?
Rajzolni
Segíteni egy új tanulónak beilleszkedni.
Válaszolni a főnök üzeneteire.
Jogsi vizsga, mert vezetni tudni kell.
Cassie Lang címét megtudni.
Születésnapi üzenetekre válaszolni.

Jellem:
Nem vagyok tökéletes, bár az lennék, de nem vagyok az. Vajon a szuperhőseink azok? Tökéletesek? Vasember, Amerika Kapitány, Hulk, Thor, Doctor Strange, Marvel kapitány? Eszéményitjük őket, de ők sem mindenhatóak, nekik is vannak hibáik. Tony Stark cége egykor a fegyvereket adott el olyan embereknek, akik kizsákmányolták a szegényebb és ártatlan egyszerű társadalmi réteget. Azért dolgoznak és küzdenek a szuperhőseink, hogy mi egy jobb világban élhessünk, ahol kevesebb rossz és több a jó. Ma tökre filozofikus vibeban vagyok. Mégse tudnak megszüntetni mindet egy csapásra a globális problémákat, mint az éhezés és a kizsákmányolás. Ott van Pokol Konyhájának Fenegyereke, aki szembe szállt a nagy New yorki alvilág több alakjával is, úgy hogy csak bottal hadonászik. Ez az vannak ilyen "szegényemberek hősei" az önbíráskodás példaértékű képviselői, mert ugye az önbiráskodás egy két élű kard elsülhet rosszul is. Ja és itt most nem tudnám meg mondani, mi a jobb az, hogy korlátozzák egy ember hősi tetteinek jogait vagy az hogy szabadon kötötségek nélkül tevékenykedhet, számos törvényt megszegve?  
Sose felejtem el, hogy az erőmmel milyen károkat vagyok képes okozni. Kezdjük az első alkalmat, amikor majdnem súlyosan megsérült Zoe az én hibámból került abba helyzetbe, persze meg is mentettem.  Vagy amikor minaret felől egy kis fiú kiáltásra lettem figyelmes és a kocsi tetejére puffant pár méter magasságból, nem olyan magasról mint amilyen magasan eredetileg volt, de sikerülhetet volna jobban is együtt is megtehettük volna az utat lefelé. Ja nem vagyok profi nem vennének be az elit ligába. Még az utam elején járok. Számos hibát ejthetek és ezt nem tűrik már el az emberek, főleg ha már ismerik a nevedet, akkor hatalmas csorbát ejthetsz  a hírneveden. Vajon kell nekem az emberek megítélésével foglalkoznom? Olyan vagyok, aki foglalkozik vele, pont az a korosztály, aki a közösségi média nélkül nem igazán tudja kifejezni magát és igen is szeretném, ha jó szemmel néznének rám, a hogy a barátságos pókemberre. A csodálatos Kamala. Hmm... Ugye milyen jól hangzik? Amúgy a nevem Kamala csodát jelent. A Marvel is csodát jelent. Össze függnek a dolok és a nevemben ott a sorsom. Nem hiszem, hogy megtörnék, ha becsérelnének és nem adnám fel. Mert az őseimtől kaptam ezt az ajándékot, úgy gondolom nem szabad kárba vesznie egy ilyen képességnek.
Amúgy anyám is egy hős, de rajtam és a családomon kívül nem sokan látják, hogy az. A dédnagymamám is egy névtelen hőse a földnek. Tele van a világ hősökkel. Lehet, hogy te is a mindennapi hősök egyike vagy. De ha még nem vagy, akkor egy nap az lehetsz. Lehet, hogy még te is küzdesz a házi feladatokkal vagy éppen az irodában unottan nézel magad elé és a gondjaidba vagy bele mélyedve, ám hiszek benned, hogy együtt jobb hellyé változtatjuk a világot.
Nem vagyok tökéletes és sosem leszek az. Törekszem arra, hogy minnél jobb legyek: Nem vagyok egy olyan szintű hős, mint a példaképeim, de egyszer az leszek. Tudom, hogy elérem majd az álmaimat és olykor az álmaim is változnak. Egyszer megleszek elégedve önmagammal és talán megélem azt, hogy jobb világgá tettem a barátaimmal együtt az univerzumunk ezt a szegletét.

Mit tanácsolokneked?
Legyenek példaképeid!
Mosolyog, ha megteheted!
Álmodj nagyot! Legyenek céljaid és tegyél meg mindent érte!
Segíts másokon, mert egyszer talán, amikor neked lesz szükséged segítségre ők (vagy más idegenek) fognak rajtad segíteni!

Talán együtt megtaláljuk a boldogságot.


„Akik hisznek és jótetteket cselekszenek, azoknak az Irgalmas szeretetet juttat.”
(Korán, 19:96)


KÉPESSÉG

A lényeget megpróbálom elmondani, de nem biztos, hogy sikerül, mert még én se mindent értek magammal kapcsolatban és az is lehetséges, hogy felfedezek jó dolgokat az erőmmel kapcsolatban.
Tehát kezdjük ott, hogy Aisha dédimamám, hogy is fogamazzam  meg azt, szóval Dzsinn volt, vagyis a közhiedelembe így is nevezték azokat a földön túli és más dimenzióból érkezett emberi fajt, amilyen ő volt ezen felül a Bruno vizsgálata alapján valamilyen genetikai mutációm is van. Később a nagy ágyúk genetikai vizságalat bebizonyították, hogy Embertelen génekkel is rendelkezem szóval egy hybrid ember-dzsinn mutáns vagyok, akinek egykori felmenője a kreek genetikai mutációjának áldozatává vált az ősik időkben. Ez mennyire menő már. Bár biztos nagyon szörnyű lehetet, ez az egész, annak az ősőmnek. Tehát  van bennem mindenféle keveredés és ez adja talán az eszenciámat. Na jó nem biztos.
Az erőmet kemény fénynek nevezem.  Fényalapú erő és meg tudom szilárdítani a fényt Megtudom nagyobbítani a testrészeimet, de azt még nem próbáltam ki hogy esetleg hangya méretűre zsugorodnék. Mennyire menő lenne a hangyával együtt egy küldetésen részt venni.  Számos dologra jó ez kemény fény erő, mert lebegő platformokat tudok készíteni és már majd nem olyan, mintha repülnék. Tudok pajzsokat is létre hozni. Nem tartanak örökké ezek a platformok és pajzsok. Koncentrálnom kell, hogy fennt tudjam tartani ezeket a pajzsokat és platformokat.
Fury aktája szerint gyors regenerálódásom van, amiről nem is tudtam, gyorsabban gyógyulok, mint az átlag ember. Hmm, ez most egy kicsit vakmerőbbé tett. De anyám szerintem szobafogságra ítélne, ha megtudná, hogy ostobaságot csinálok teljesen feleslegesen.

Ezzel nincs vége a képességeimnek, mert hozzám tartozik egy pár kvantum karperec. Na ez, ami előhívta vagy amire reagált az alapból velemszületett képességem. Ez képes téren és időn keredsztül különböző dolgokra. Nagy ereje van és nem mindenki tudja ezt kezelni és láttam így egy-két halált. Dédim Aisha szerezte meg karperec egy felét évtizedekkel ezelőtt és majd pár évvel ezelőtt bátyám esküvője előtt került hozzánk a nagyimtól. A másik fele, ó az nagyon izgalmas történte, hogy került hozzám, mert hirtelen a példaképemmel iiiiigeeen Marvel Kapitánnyal kötött össze ez a karperec. Voltam a felosztás idején Indiában és volt az egy földön túli világ egy bolyógóján és az űrben. Vajon, milyen titkot fedd fel legközelebb a Kvantum karkötőm?

Ha képességnek számít van egy flekenem, akinek Chewie a neve.
Akkor foglaljuk össze, az erőm innen-onnan is származik, folyamatosan fejlődök és fényenergia manipulációra épül.

Megjegyzés: A karkötők egyike, biztonsági okokból nincs nálam és a flerkenemen / "kis cicámon" is korlátozó nyakörv van.  


ELŐTÖRTÉNET
Spoiler VESZÉLY!!!:
Spoiler VESZÉLY!!!:
Emme

Kamala Khan
Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 30.
Tartózkodási hely : New Jersey, USA
Munka/hobbi : Diák, You tube kontent gyártó, Fanfiction író, képregényrajongó, Szuperhősködés...
Ki van a képen? : Imani Vellani
Keresem : Kamala Khan aka Ms Marvel Images?q=tbn:ANd9GcQ-lPfIHOZP_MrFRuSgs-W38EJxh3c6zEIaIcWG1eDr8A&s

Kamala Khan
• doing good for good reasons •

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 02, 2024 7:40 pm
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


Percike
Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Pillanatnyilag itt
Munka/hobbi : Minden perc számításba vétele
Ki van a képen? : Ms. Minutes
Percike
• doing everything in your service •
https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.