Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Küldetés teljesítve!
by Bruce Banner Ma 1:44 pm-kor

» Mirror stares back hard
by Anna Marie Ma 10:12 am-kor

» The one that got away
by Anna Marie Ma 9:21 am-kor

» Whispers in the Dark
by Gwen Stacy Tegnap 10:44 pm-kor

» Dancin' to the Jailhouse Rock
by Kaine Parker Tegnap 10:44 pm-kor

» Through my window
by Gwen Stacy Tegnap 10:38 pm-kor

» Don't threaten Me with a Go(o)d Time
by Illyana Rasputin Tegnap 9:23 pm-kor

» Code Database
by Rosemarie Morozov Tegnap 8:50 pm-kor

» Falu végén kelta kocsma
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:46 pm-kor


Behind the secret wall

Kedd Ápr. 09, 2024 2:00 pm

S x L
I love sugar plum jelly beans
Cukorszilva Tündér ϟ   ∞ SZÓSZÁM ϟ Varászos Büszkefölde
Ha most megtehette volna, akkor lefényképezte volna a lányt és megmutatta volna neki, milyen arcot vág ebben a pillanatban, csak úgy jó szándéka jeléül, meg mert kellett egy friss fotó a lányról és ő gyűjtötte a vicces rajongó-arcú Simonette fényképeket. Volt egy külön drive mappája, csak erre fenntartva. De most nem akarta – nem volt rá elég ideje – elrontani a lány jó kedvét. Túlságosan be volt zsongva és ezt Lachlan akkor is látta volna, hogyha vak lenne, erre megesküszik, bár lehet keres egy vak embert és megkérdezi nem a zsongás-e az, amit kihall a lány hangjából? Na jó, ez vad ötlet volt a részéről. Nem tudta eldönteni, hogy a lánynak vagy a vak embernek volna ez nagyobb sértés.
- Alap. Ha az egyik szülőd tanár, akkor szégyen, ha rossztanuló vagy. Az pedig nem opció, hogy a másik bankár és lefizeti a tanárokat, hogy átengedjenek minden tantárgyból. Ha felhoznám az ötletet megalapoznám a következő három évre a szobafogságot és azt nem akarom. – mondjuk akkor végkép nem tartaná be a szobafogságát, mert kiszökne, sokkal, de sokkal szembetűnőbben és nem érdekelné őt, hogy ki az, akinek ezzel árt, mert magának biztosan nem. Ő szeret élni.
Arra már nem tér ki, hogy mit szerelt rá a motorbiciklijére, van ennél fontosabb dolog is. A meglepetés, amivel remélhetőleg egy darabig el fogja csitítani Hisztis Misst.
- Le kell töltened egy appot hozzá, hogy működjön is, addig szép karkötőként szolgál. – vigyorgott, mert itt volt a csapda vagy legalábbis azt gondolta, hogy nem most akarja majd aktíválni Hisztis Miss a karkötőjét, de ha mégis akkor sem történt volna nagy baj, ő készen állt arra, hogy segítsen neki, noha nagy volt benne a késztetés, hogy a lányt szenvedni lássa egy kicsikét.
- Nyugodtan. – bólint, amikor meghallja a lánytól azok a varázsszavakat, amiket várt is meg nem is. A szíve viszont örült annak, hogy Hisztis Miss már most fel akarja venni, legszívesebben… Nem tett volna semmit. Amilyen hirtelen a szívében elkezdődött érlelődni a cselekvési szándék, addig az esze lebeszélte róla. Végső soron ő fiú, azoknak tudni kell viselkedni, nem pöröghet rá ennyire egy lányra sem, még ha az a barátnője is.
- Segítsek a karkötővel? – úgy volna illendő, ha így tenne és ezt nem azért gondolja így, mert tudja, hogy milyen szenvedős ezzel bíbelődni.
- Lemaradtam pár fontos dologról, amin megígértem, hogy részt veszek, de végül nem tudtam elmenni. Ez csak egy kis kárpótlás. Bár az időt nem fogja visszahozni, amit külön töltöttünk, ez igaz. De így láthatod, hogy fontos vagy nekem. – manipulálja őt, persze, hogy ajándékokkal akarja elhalmozni, hogy észre se vegye azt a sok változást, amit megtapasztalt, legbelül. Más embernek érzi magát, a reflexei viszont még mindig jók. Látja ám, hogy Hisztis Miss mennyire kikészült és teljes a rózsaszín köd nála, elkapja őt és olyan mélyen a szemeibe néz, hogy az már hihetetlen.
- Nyugi Sims, vegyél szépen mély levegőt és fújd ki. – feleslegesen nyugtatgatta és ezt ő is tudta. Ha nem nézett volna a lány szemeibe, akkor nem vette volna észre, az ott megbújó csillogó szemeket sem. Hogy fokozza a lány érzéseit közelebb húzódott hozzá, persze, hogy olyan szándékkal, de áruló Júdáshoz hasonlóan ő is csak Hisztis Miss arcára adott csókot.
- Ha lenyugszol, lehet nem csak az arcodra adok. – suttogta Hisztis Miss fülébe, úgy gondolta ezzel sokkal hatásosabb lesz. Hogy jó vagy rossz irányba hatásos? Nos, az most nem érdekelte őt.
- Mit terveztél mára? Társasjáték? – találgatott Lachlan, bár sejtette, hogy Simonette mindent megfog tenni azért, hogy jól érezzék magukat, ezért döntötte el magában, ha nem muszáj, nem rontja el a lány napját, akármennyire is volt benne egy különös késztetés, hogy most itt rögtön forduljon meg. Ha Simonette benne volt, akkor bemehettek és hagyta, hogy a lány vezesse őt tovább.




_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 24, 2024 4:07 pm
Lachie & Sig


Úristen, mindjárt szélütést kapok! Itt áll előttem, ajándékkal a kezében és határozottan úgy csinál, mintha járnánk. Leblokkolok, ugyanakkor agyam különböző részei nagyon is élénken kattognak és csak kis híja van, hogy görcsös, akaratos jujujujujuujuj-ban törjek ki. De még a fejemben is gáz, úgyhogy visszafogom magam és próbálok nem bőgni.
Igen Simonette, te! Jó, ezt lehetne megint? Még egyszer? Olyan vörös leszek tőle, mint egy nagyon csúf, harsány paradicsom és totál hülyén vigyorgom. Kicsit mozgok, mintha elkezdenék egy hajladozó táncot, aztán leállok, rájövök, hogy suta, nem az a szexi seggrázós, ami bejönne neki.
Ez, amit következőnek mond lehetne búcsúzás is, hogy nem fogja elfelejteni, de most jött és én egyszerűen behúzom a lánynevelde falai közé, nem fog szabadulni! Érzelmi viharokban hánykódom, egy kicsit vihogok. Olyan komolyan és kimérten tud fogalmazni! Mintha legalább húsz lenne, nagyon brutál! Ott tartok, hogy még mindig csak vihogok (visszafogottan) és himbálódzom.
-Ó nem baj, ha bármi elhúzódik, veled nem baj.
Teszem hozzá gyorsan, felőlem beszélhet és állhat itt még, én meg majd nézem. Nekem az is elég. Ez a mentegetőzés mondjuk kínos, abszolút nincs rá szüksége, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy idegesítő vagyok, sőt még a sokkal türelmesebb nőneműeket is idegesítem, mindenkit, aki felnőttebb, a tanáraim kb. az összes falra mászik tőlem, a nevelők, de még jó pár osztálytárs is, azok, akik nem értékelik a férfi szépséget biztosan. Jaaaj Lachieeee…
-Elvárják, hogy mindenből a legjobb legyél? Segítenék tanulni amúgy, de végzős vagy, biztos keményebben tudsz tanulni nálam, én folyton…elkalandozom.
Vallom be tulajdonképpen, hogy egy ostoba csitri vagyok.
-Mit szereltél rá?
Kérdezem kíváncsian, de aztán rátér az ajándékomra és mindent elfelejtek.
-Miii? Komolyan?
Oké, ez sokkal magasabb hangon jött ki, mint képzeltem. Vett nekem egy okos izébigyót és ha rá gondolok világítani fog nála?
-Ajjaj és nem lehet majd kikapcsolni? Csak mert no stressz, de sokszor eszembe jutsz. Egyébként a legklasszabb ajándék, várjunk hisz közös ajándék!
Pördülök meg a tengelyem körül és kezd el hevesen verni a szívem mit jelent ez, mit jelent! Közös karkötő! Járunk! Összeházasodunk! Oké, talán ne ugorjunk ennyire előre. Még mindig, avagy egyre vörösebb vagyok, turkálni kezdek az ajándéktasakban, azonnal fel akarom venni.
-Úgy döntöttem, már most fel akarom venni!
Ha sikerül, kihalászom a csomagolást és tépni kezdem róla, izgatottan, torkomban dobogó szívvel, aztán ha megpillantom a karkötőt teniszlabdányi könnyek gyűlnek a szememben. Ez nem álom? Csak állok, bámulom, kiveszem a dobozból, felcsatolni is képtelen vagyok.
-Csokit…csokit is kapok?
Törlöm meg gyorsan a szemem és megint a földet nézem helyette, mert cukinak nevezett. Ugh, nem látott még zabálni…
-Mi? Még Rowling is?
Oké, itt már totál kiakadok és beleszédülök Lachie karjába, már ha elkap, mert ha nem, pofával a betonon végzem. Egyelőre nem túrok tovább a könyvért, pedig minden idegszálam és végtagom reszket, de muszáj előbb…felfognom mi történik és miért.
-De hát hogyhogy ennyi mindent?
Nyögöm, kezemben a karkötővel, amit szorosan zárok ökölbe és talán vele, ha…elkapott.



Lachie— +Tom Holland — Sexy a motoron
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes
Simonette Murray
Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 16.
Tartózkodási hely : Lánynevelde, New York
Munka/hobbi : Mások idegesítése
Ki van a képen? : Emma Myers
Simonette Murray
• doing good for bad reasons •

Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 09, 2024 4:57 am

S x L
I love sugar plum jelly beans
Cukorszilva Tündér ϟ   ∞ SZÓSZÁM ϟ Varászos Büszkefölde
Látta a lány arcán, hogy mennyire örül neki és ezért azt a részét, ami ezt annyira csöpögősnek és soknak gondolta mélyen elnyomta magában. Odaakarta adni neki az ajándékot. Látni az arcát, amikor belenéz a csomagba és meglátja mit ötölt ki a romantikusabb fele. Már ha volt neki olyanja. Manapság mindenen zúgolódott. Kevés dolog tetszett neki, ami meg igen azt két percre rá meg is unta.
- Igen, Simonette, te. – hagyta jóvá és féloldalas vonalka jelent meg mosoly gyanánt az arcán, amikor a lány hátra pillantott. Lachlan nem tudtam kit keres, amíg meg nem értette, hogy a lány csak önbizalomhiányos lehet és ezért nem hihet az ő szavainak.
- Nagyon kedves gesztus tőled. Nem fogom elfelejteni. – tényleg nem fogja, a fortyogó énje tesz róla, hogy felkerüljön az indokok közé, a lányt miért is kellene elkerülnie. De nem tudja. Ez a kettősség nem tetszik neki persze, jó volna úgy megölelni Hisztis Misst, hogy közben ne akarná az egyik keze meghuzigálni a haját, mint az óvodában.
- Helyes, csak egy pillanat az egész! – kezd felesleges szabadkozásba, de tudja, hogy jól áll neki ez. Másképp nem tudná ilyen jól szédíteni a lányt és vele együtt saját magát is, mert egyszerre akar mindent és semmit. Ha a lába nem vinné előre és a kezét nem nyújtaná előre, akkor itt ragadnának ebben a pillanatban. Szerencsére nem ez történik.
- Mostanában minden nagyon összejött, inkább mondjuk úgy. A suliban nagy a hajrá a végzős év miatt. A szüleimet nem fogom tudni megváltoztatni. A motorom jól van. Képzeld felszereltem rá… - nem fog lelkesen beszámolni arról, hogy mivel állt elő és mivel égeti ki szó szerint azokat, akik mögötte vagy előtte haladnak. Mintha szikrákat húzna maga után az úton.
- Kíváncsi vagyok, hogy mit gondolsz az egyik ajándékról. A társa nézd, már rajtam van. Ha megnyomod a kijelzőjét akkor nálam fog világítani, hogy éppen hiányzom vagy rám gondolsz. – mutatta fel lelkesen a totwoo okos karkötőt, amiből való igaz lett volna nyaklánc változat is, de a karateedzések miatt nem lett volna jó, ha lóg valami a nyakában és a karkötő mégis másabb.
- Minden útmutató le van írva a csomagolásában, de szívesen segítek majd, ha úgy döntesz felveszed. Úgy tudom, hogy a csillagos a Holddal a lányos verzió szóval a Nap az enyém. – nyelvet öltött, mintha tényleg ennyi jelentősége lett volna annak, hogy kié melyik égitest. Hangosan persze nem mondta ki a gondolatait, hogy így olyan, mintha Hisztis Miss volna az ő csillagja. Ez is egy szörnyű becézési forma, amit nem fog egyhamar hangosan kimondani, mert nem pillangók repkednek tőle a gyomrában, hanem éhes kicsi denevérek karmolják.
- A csokoládé csak azért, mert cuki vagy, amikor hozzá jutsz. – magyarázott olyan őszintének tűnő arccal, hogy ha látta volna magát egyszerre szörnyülködött volna és lett volna büszke magára.
- Eszembe jutott, hogy legútóbb Rowling új könyvéről beszéltél. Vagyis nem új, de mondtad, hogy nincs meg neked és arra gondoltam örülnél, ha ez változna. – erőltetett százwattos vigyor, nem emlékezett arra őszintén, hogy a Varázsalmanach nem volt meg Hisztis Missnek vagy a Mézesfalásos, de ő az Almanachot vette meg, abban több oldal volt.
- Tetszik? – kíváncsiskodott, mert nem tudta megállni, hogy ne kérdezzen rá.


_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Simonette Murray a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 03, 2024 5:04 pm
Lachie & Sig


Úgy szúrom ki, mint ahogy álmaimban szoktam látni (már amikor nem Tom Hollanddal kavar) motorbiciklivel valamelyik oldalán-jobb, vagy bal, tök mindegy.
Úristen micsoda látvány, elképzelem hány kilóval lehet több a járgány nála, ő mégis elbírja, ahogy ráül, már csak abba beleborzongok hogyan veti át lábát az ülésen, a kis terpeszt…
Rögtön elvörösödöm és a földet kezdem fixírozni, amíg ide nem ér. Ezernyi szívecske kattog az agyam helyén, azon gondolkodom hány lépés, amíg ideér és hogy elvinne-e egy körre majd valamikor hajnalban, napfelkeltekor, ha nagyon szépen megkérem.
Majdnem lemaradok a fontosról!
-Hogy? Én? Tényleg?
Forgok körbe kissé ziláltan, hátha a hátam mögött feltűnt egy szivárványt okádó kőgólem.
-Ez igazából, hát semmiség. Titkos járat befelé, neked…
Más fiúknak nem csináltam, sőt azt is megválogatom, kinek mutatom meg, de a lányok között is vannak bizalmasaim.
Megborzongok, amikor összeszedem magam és ránézek, bár képtelen vagyok túl hosszú ideig bámulni. Azért a kabátja nem semmi… Meg a haja, kicsit meg kéne igazítani, összekócolta a szél, tett plusz 10 pontot a haj-karizmájára.
Kis fáziskéséssel veszem észre mennyire közel jön, mert épp saját tengelyem körül abuzálom a semmit, mint óvatos és nagyon halk haj-rajongó.
De iszonyat közel jön és vadul repkedni kezd a szívem, ahogy véletlenül az illatát is beszívom. Tekintetem még mindig csapkodó, egy percre megpihen rajta, mint egy lepke a legszebb virágon. Vajon milyen virág lehetne Lachie? Valami…lila. De nem ibolya, az túl snassz. Azt hiszem fantasy virág, olyan vadmotoros férfiakat kábító…
Megállok. Mármint kicsit forogtam zavaromban ide-oda, de még nem jutottam el ahhoz, hogy megöleljem. Ahhoz előbb fel kell támadni elájulás után.
-Oooké, állok, nem hintázok, mint a cövek úgy!
Hú, ez mennyire remek szókapcsolat lenne a soron következő hszemben Eddienek.
Nézem, nézem a biggyedő ajkát és szerintem az agyam elfolyó, rózsaszín hulladék lesz. Semmi mást nem akarok csak ezt az ajkat, mindenestül, mindenhogy. Vagy csak nézni. Aztán leesik. Ajándék? Nekem?
-ÚÚÚ, tényleg? Mert abszolút nem hibáztattalak. Tudom, hogy baromi elfoglalt vagy. Biztos a motorral is sok a karbantartási…kötelezettség, meg a suli, a szüleid. Tényleg, nekem?
Veszem át, ha adja, remegő kézzel és próbálok belepillantani. Úúúristen mi lehet, vörös tanga? Vagy csavarkulcs, hogy segítsek szervizelni a mociját? Muffin recept, enyhe célzás, tanujak meg főzni? És…nem is vagyok a barátnője, vagy igen? Kimondtuk már?
-Kösz, köszönöm, ez nagyon-nagyon figyelmes. Bocs, hogy mindent kétszer mondok, tényleg rég láttalak már, aztán tudod itt a sok besavanyodott muff…muffin között!
Oké, jobb ha kirántom azt a valamit, akkor is ha tanga bugyi! Elég hevesen teszem, repülni fog és ajjaj, el kell majd kapnom.


Lachie— +Tom Holland — Sexy a motoron
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes
Simonette Murray
Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 16.
Tartózkodási hely : Lánynevelde, New York
Munka/hobbi : Mások idegesítése
Ki van a képen? : Emma Myers
Simonette Murray
• doing good for bad reasons •

Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 21, 2024 6:27 pm

S x L
I love sugar plum jelly beans
Cukorszilva Tündér ϟ   ∞ SZÓSZÁM ϟ Varászos Büszkefölde
Fájdalmas képet vág a tükör előtt, már nem tudott kifogásokat gyártani és a szobafogsága is lejárt. Már túl sokáig húzta, csűrte csavarta a dolgokat, hogy a mai találkozót is átpakolják valahová máshová. Mostanában túl sok kifogással jött, edzésekkel, fáradtsággal, leckével, már annyi leckét kéne tudnia kívülről, hogy eddig kétszer is lediplomázott volna jelesre mindenből, ha tényleg erről lett volna szó. De nem erről volt szó. Igaz, néha tényleg edzésen járt, fáradt volt, sok volt a leckéje, volt, amit nem is szeretett és nyűgnek gondolta már. Valami azonban mindig azt súgta neki, hogy ne csüggedjen, szedje már össze magát, mutassa meg nekik ki a tökös csávó, csapjon oda. Szóval önbizalomból nem volt hiánya. Nem, azzal tényleg nem volt semmi gondja. Itt másról volt szó. De nem tudta, hogy ez Hisztis Miss miatt van, vagy azért, mert most szívesebben lenne a haverjaival és videójátékozna. Azonban az is időpocsékolás, pedig régebben szerette, most valahogy máson kattognak a gondolatai, mintha valami megoldást keresne, de nem jött rá mire akar válaszokat kapni a régmúlt meséiben, történeteiben. Szerinte a God of War teszi, amivel elkezdett játszani nem olyan régen megint.
Felsóhajt. Most már teljesen mindegy, nem indulás előtt öt perccel fogja visszamondani a találkozót. Végül is, ma megígérte. Tényleg megígérte, hogy elmegy. Még azt is mondta a telefonba, hogy csak a lány kedvéért teljesen szabaddá tette a napját. Szóval egy csupa csöpögős szöveget letolt, hogy a lány elhiggye tényleg ennyire fontos. Fontos is volt, valamikor. Már maga se tudja eldönteni, mikor változott meg ez. De nem akarja elengedni, hiába zakatol attól az agya, hogy engedje el Hisztis Misst, mindketten jobban fognak járni.
Felveszi a kabátját. Elveszi az ajándékot, amit Hisztisnek szánt, átszól a bejárattól a konyha és a dolgozószoba irányába, hogy elment, majd jön valamikor. A választ nem várva meg, becsukja az ajtót és már fel is ül a robogóra, hogy elvezethessen a városon keresztül a neveldéig. Kanyargós utakon kell átmennie, már most feltúrázodik, hogy több pirost kapott ki, mint zöldet, de ez a gondolata hamar szertefoszlik, amint a megbeszélt helyet kezdi el megközelíteni. Lekapcsolja a motort és szépen tolja maga mellett. Senkit se akar felébreszteni vagy magára vonni a figyelmét. Sötétnek sötét van, de nem elég sötét ahhoz, hogy azt mondhassa mindenki alszik már. Nem alszik senki ilyenkor. Vagyis, senki olyan, aki számít valamit neki. A szíve tudta, hogy Hisztis fontos neki, de az esze, megvolt kattanva. Most is, amit látott éppen! A szíve szépen elhessegette azt a sötétpiros felhőt, ami beárnyékolta volna az arcát és jelzőfény lett volna, hogy itt valami nincs rendben, vegye már észre. Nem akarta észrevenni. Most nem. Már nem. Itt volt.
- Még mindig nem vagy semmi, hogy ilyen trükköket tudsz! – dicsérte meg s, lépett közelebb hozzá, miközben az ajándékot a háta mögé rejtette a bal kezével. Nem érti, pedig eredetileg nem is akarta még maga mellett tartani, így oda a meglepetés. Fránya kéz! Gondolta magában.
- Akármire is készülsz, állj meg egy pillanatra! – jobb kezét nyújtotta Hisztis felé, hogyha ő eddig kibírta és nem üdvözölte Lachlant úgy, ahogy mindig is szokta a nagy lelkesedésével.
- Hoztam neked valamit. Egy kis kárpótlás, amiért mostanában keveset találkoztunk. – lebiggyeszti a száját, tudja nagyon jól, hogy hogyan kell sajnálkozó arcot vágnia, majd, ha lehetősége van rá, akkor át is adja az ajándékos tasakot.

_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •

Simonette Murray a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 20, 2024 8:09 pm
Lachie & Sig



Iszonyatosan sokat várok a mától és ha csak Lachie szexi ábrázatára gondolok sikoltanom kell!
A lányoknak megmondtam, ma is kockáztatni fogom az eltanácsolásomat, mindezt olyan arccal, mint egy hithű Griffendéles.
Mielőtt kiléptem volna a háló ajtaján a rózsaszín pulcsis szerelésemben, még odakiáltottam.
-Ha bezártam egy szobába, megnézhetitek!
Mondjuk kicsit úgy hangzott, mintha valami egzotikus kisállatot készültem volna levadászni, de részletkérdés.
A titkos ajtót már rég előkészítettem, igazából én is azon szökdöstem ki hozzá és ha valaki lefizetett, kínai parfümmel, vagy parókával, simán végigvezettem az általam kreált titkos ajtón.
Legtöbbször persze én használtam. Szoktam egy kis varázslatot csinálni, hogy ne vegyenek észre, ha tilosban járok, ez eddig még mindig működött. Azt hiszem most is menni fog, legalábbis amíg nem gőzölök be Lanchie illatától, vagy látványától. Jobb tenyerem felfelé fordítom, apró kis négyzetet rajzolok rá mutatóujjammal, mintha egy varázsmező védene és halkan suttogni kezdem.
-Sárkányszem és kaméleon kép, a tengernyi ködnek parancsolok! Keverem a ködöt, keverem a fényt, megtöröm körülöttem és mögöttem!
Valóban nem vesz észre senki a titkos rejtekajtóig, pedig két prefekta is elmegy mellettem.
Annyira imádom, hogy nekünk is vannak prefektusaink! Mondjuk hülyeségeket ellenőriznek a rendbontáson felül, például hány centi hosszú a szoknyánk, a fiúkra pedig különösen allergiásak. A lányokkal azon szoktunk vihogni, biztosan mind szűz, pedig már 18 évesek. Én is úgy teszek, mintha ciki lenne szűznek lenni.
Gyorsan ki is verem fejemből a gondolatot, hogy Lachie meg én esetleg eljutunk lassan odáig, bár nekik persze azt mondtam, hogy járunk, még ha nem is teljesen biztos. Lehet, hogy ma felhozom a dolgot. Csak a miheztartás végett. És mesélek a szerepjátékos oldalamról is, bár ezzel kapcsolatban szintén bizonytalanság gyötör. Mit fog szólni hozzá, hogy fiúkarakterekkel kavarnak a fiúkaraktereim? És az egyik rá hasonlít? És hogy szeretném, ha neki Tom Holland pb-je lenne?
Így gondolkodom, szájelhúzogatva varázslatom óvó hatása alatt, miközben lassan megközelítem a titkos rejtekajtót. Előveszem kötőtűből sajátkezűleg csinált varázspálcámat, megkopogtatom a téglákat, úgy, hogy hármat bökök a jobboldalira, aztán várom, hogy átrendeződjenek a darabok és kapu nyíljon meg előttem, melynek túloldalán végre megpillanthatom.

Adat — Adat — Adat
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes
Simonette Murray
Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 16.
Tartózkodási hely : Lánynevelde, New York
Munka/hobbi : Mások idegesítése
Ki van a képen? : Emma Myers
Simonette Murray
• doing good for bad reasons •

Lachlan Smith a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.