Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Simonette Murray

Pént. Feb. 02, 2024 2:11 am
NÉVSimonette Murray

ÁLNÉVSigyn

BECENÉVSims, Hisztis Miss néven van meg Lachie mobiljában nem Miss Hisztis

PBMilly Alcock, Mary Mouser vagy akit választasz.

CSOPORThős, civil

FOGLALKOZÁSABrooklyn Visions Akadémia diákja, mágiahasználó

VILÁGFöld-6969, de más is lehet.

KOR17-18 (ennyinek néz ki, aztán mi az igazság, csak ő tudja)

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Alapokat itt és itt találhatsz róla.
A mitológiában Sigyn a hűség istennője, megtestesítője. Róla kevés információ van és pont ebben rejlik a karakter nyitottsága, mert nem kell mással tisztában lenned, csak azokkal, amiket fentebb linkeltem. De még azokhoz sem ragaszkodom, a mágiahasználós ötletet szerintem nem érdemes elvetni, az egy jó kiinduló pont, talán barátokat is talál.
Hogy miként lett Lachie barátnője azt kitalálhatjuk együtt, annyi biztos, hogy négy éve ismerniük kellene egymást - hogy majd láthassa a fiúban a változást és észrevehesse, valami megváltozott benne, csak még nem jött rá mi az.
Jól lehet, jelenleg úgy tűnik, mintha szerelmi szálat szeretnék nekik, de mostanában a karakterek inkább csak megszokásból vannak a másik mellett, vagyis Lachie biztosan - mert kezdi gyanítani a belső Lokija, hogy kivel van dolga - és ahogy a képregényben is, úgy a sors furcsa fintora, hogy itt is elfognak válni az útjaik, ha a belső Loki öntudatra ébred, de az nem most lesz.
Akit még Sigyn ismerhet, ha nem evilágit hoznál az Volstagg a Föld-616ról, akiről sejtem, hogy örülne egy újabb asgardi ismerősnek. Hogy vele milyen kapcsolatban lennél, jó vagy rossz azt vele kell megbeszélned. Saját ötletekre is nyitott vagyok szóval, ha látsz benne fantáziát és eltudod képzelni őt a karakterednek, akkor ne tartsd magadban. Írj discordon a fura nevű Kristály Lazacos Lencse Elixírnek - nem vicc, bár az lenne és a poén akkor volna még viccesebb ha Lazac Lokit jelentené, de nem xd

Ha azt gondolnád Milly Alcocknak csak Sárkányok házás gifjei vannak akkor: katt és katt ezekre a linkekre.

Plusz infó: A többi karakteremmel ellentétben Lachieval E/3-omban írok, de kérésre a játékainkban áttérhetek az E/1-re, hogyha úgy könnyebben tudnál reagálni az ő reagjaira. Itt pedig az ETmet találod.

—CODING—

_________________
strong
is the new pretty
Lachlan Smith
Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 30.
Tartózkodási hely : Otthon a melegben
Munka/hobbi : végzős diák
Ki van a képen? : Tanner Buchanan
Keresem : Sigyn
Lachlan Smith
• doing good for bad reasons •
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.