Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


New York - Deadpool X Gwen - Legyen szíves nem zaklatni

Vas. Márc. 31, 2024 10:25 pm
to Deadpool
Úgy érzékelem, hogy nagyon is szeret beszélni ez a fickó. Amivel mondjuk nincs is gond, ha tudja, hogy mikor teheti meg azt. Most jelenleg tény nincs fenyegetés, nem akar senki sem megölni minket vagy ilyenek. A fickókkal elbántunk és most csak várakozunk… Csak tudnám, hogy én miért vagyok még mindig itt? Talán mert jó más nem „normális” emberrel találkozni? Otthon sem volt mindennapos dolog, ha összefutottam más szuperhősökkel. Pedig velük lehet igazán beszélni erről az egészről úgy, hogy nem kell vigyáznod arra, hogy mit mondasz el.
Felszökik a szemöldököm a béna poénját hallva. Mellkasom előtt karba font kezekkel állok előtte. Először csak a pacsira nyújtott kezét figyelem, majd egy szemkörzés kíséretében végül lepacsizok vele, bár nem tartottam túl viccesnek a beszólását.
Végig nézek magamon. Eddig senki sem akadt le ennyire a felszerelésemen. Nem értem mi baja lehet vele…
-Nem tudom mi a baj vele. Szerintem kényelmes és nem egy szuperhősön láttam ehhez hasonló göncöt. Nah meg a tied mitől jobb, mint az enyém?-Az övé sem éppen egy bő szabású maskara. De engem nem igazán érdekel ez most. Nekem ez jött be. Könnyedén tudok benne mozogni és még kis helyen is elfér, ami nagyon is fontos szempont.
Igazából nem igen tudok mást mondani neki, ismételgetni magam meg nem igazán szeretem. Megértem, hogy más véleményen van, mint én. Én viszont nem leszek hóhér. Én elfogom a rosszakat és ennyi. A többi már nem az én dolgom. Persze nem örülök annak, ha a bíróság végül úgy dönt, hogy nem kap komolyabb büntetést… De akkor már nem a rossz ember a hibás… Akkor az igazságszolgáltatás nem működik jól. Persze sajnos erre is voltak már példák, de én akkor sem érzem azt, hogy fel lennék hatalmazva arra, hogy bárkinek is kiontsam az életét, vagy olyas valakinek dolgozzak, aki pont úgy véli, hogy ő majd meghozhatja ezeket a döntéseket törvényeket sértve.
-Az emberek világa sose volt teljesen igazságos. Ha minden jól működne, akkor ezek nem rohangásznának szabadon. És gondolj bele sajnos nem csak ebben a városban vannak ilyen fickók, akik ártatlanokat használnak ki.-Nem tudunk mindenki megállítani. Erre kevesen vagyunk mi szuperhősök.
-Azért elég sok mindent elárul rólad az, hogy a látottak alapján ítélsz meg engem.-Kezd kissé zavarni, hogy ennyit beszél az alakomról. Nekem nincs bajom a testemmel, de rohadtul nem azért mászkálok ilyen göncben, hogy magamra vonjam a férfiak tekintetét. Ha szupermodell akartam volna lenni, akkor arra a pályára megyek és hagyom a francba ezt az egész pókos balhét. De nem… Én úgy gondoltam, hogy ha már kaptam egy ilyen képességet, akkor használjam fel jól és segítsek ott ahol tudok… Erre ő tényleg a göncömön rágódik már hosszú percek óta? Így inkább már nem is reagálok többet a további beszólásaira a jelmezem miatt. Ha nem lenne maszk rajtam, akkor most nagyon is láthatná, hogy dühös vagyok rá. Nah az ilyen férfiakkal nem szívesen állok le beszélgetni és legszívesebben itt hagynám a francba… De közben meg mégis csak ott van egy kis kíváncsiság, hogy mégis ki ő.
-Nos ebben különbözünk… Én meg nem pénzért csinálom, amit csinálok.-Sose vártam elismerést, vagy gondoltam azt, hogy hasznot tudnék szerezni a pókképességeimmel. De ő így gondolkozik, én úgy… Kissé félre vonulok mikor megjelenik az autó. Én ehhez nem akarom adni az „arcom”. Nem támogatom az ilye ügyeket, de valahol sajnos mégis igaza van….
A kérdésére először ismét csak megforgatom a szemeimet, még ha nem is látja, majd, felemelem a maszkom a számig.
-Talán így?-Bár nyilván kényelmesebb lenne utcai ruhában, de nem fogom felfedni magam ennyi ember előtt. Ha valami biztonságos helyre vinne, akkor levenném a maszkom.Bár nem ismerem őt és lehet nem kellene bíznom benne, de a hallottak alapján nem úgy vélem, mint aki pont engem akarnak lemészárolni valami erdőben lévő elhagyatott házikóban.
-És mégis merre van az a hely?-Érdeklődöm, miközben próbálom elképzelni, hogy hogyan is akarunk oda eljutni. Elsétálunk az utcán ezekben a göncökben? Azt mondjuk nem pártolnám. Már így is túl sokan fotóztak le a telefonjaikkal.


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 12, 2024 11:09 pm
To: Gwen Stacy
Egy mosolyt még megtoldok felé, mielőtt visszahúznám a maszkomat magamra, tetszik, hogy nem ijedt meg ennyitől. Nem is azért buhogtam neki, hogy megijedjen, de nem is azért, mert bagoly lennék. Mindegy. Egyetértünk abban, hogy igen csúnyán helybenhagyott anno Ajax, de megfizettem neki a tartozást.
- Jó dolog? Rövidtávon jó dolog, de hosszútávon, belegondolni se merek, milyen nem meghalni, ha már elmúltak a szeretteid. De hé! Addig se kell aggódni amiatt, hogy elüt egy kukásautó. - mondgtam meggyőződéssel, elvégre amiatt tényleg nem kell aggódni, ha elóüt egy kamion, letarol egy vonat, rád esik egy repülő vagy ne adj isten, lefejeznek egy régi erőmű hűtőkéményén.
- Tudod, velem már minden szarság megtörtént! Egyszer felrobbantam, leszakadt a kezem és nem kellett visszavarrni, egy szadista, BDSM függő pöcs, kést döfött a fejembe. Egy alkalommal égve száguldottam egy Ferrarival egy vonat tetején, az autó nem égett, csak én. 183 különböző méregre vagyok immunins, megszámoltam! Egy alkalommal ugyanis véresszájú, gazdag gengszerterek fogadtak, hogy ki hal meg előbb a mérgektől! - azt már meg sem merem neki említeni, hogy időutaztam, megöltem magamat, hogy megmenthessem egy másik szuperhős életét, de csak szívjóságból, mert bántam a múltbéli dolgaimat, flörtöltem a Halállal és egy egész rakat szarságot sorolhatnék fel, amit a szerződésem szerint megtehetek és röhögés nélkül, vakon belemondhatok a kamerába, mert jól esik. Egy dolog biztos, ennek a sok baromságnak a felét se próbáljátok ki otthon! A feléig se jutnátok el, mert az elsőbe belehalnátok!

Fogadja a felé nyúktott kezet és maga is bemutatkozik. Póknő? Ne bassz, az első dolgom az lesz, hogy meggyőzzem; a Latex Lady sokkal jobban áll neki. A kezemet a szám elé teszem, mintha a röhögést próbálnám visszafogni.
- Okééééé. Pedig nem úgy nézel ki, főleg ebben a göncben, mint akinek hálóval kell fogdosnia a férfiakat. Érted?! Hálóval. Adj egy pacsit! - azzal tartom is a kezemet, hogy egy iogazi szuperhős pacsi elcsattanjon és kiderüljön, hogy mennyire is érti a viccet. Ez mondjuk egyáltalán nem vicc, tényleg nem kellene hálóval fogdosnia a pasasokat.
- Szóval ez valami taktika, hogy egy számmal kisebb, feszülős ruhát öltesz magadra? - kérdezem tőle és közben úgy nézem a kesztyűs kezemet, mintha azt ellenőrizném, hogy kell-e mennem körmöshöz.
- Persze, ha média viszhangot akarsz kelteni magadnak, jó úton haladsz. De, nem rosszból, engem nem zavar, mellben egy kissé tényleg szűk ez a gönc. Nem érzed úgy, hogy fojtogat ez a ruha? - utalok arra, hogy gondolom nem vett melltartót a szuperhős gönce alá és ez látszik is vagy miattam van ennyire jó hangulatban!

Most jön az a rész, hogy felmérjük, vajon melyikünk a szuőerebb hős. nyilván ő, mert én aztán nem vagyok hős, a módszereim mindig hagytak maguk után, némi kívánnivalót. Nyugodtan bólogatok a szavaira, majd megrázom a fejemet.
- Nézd Selyem, - akasztottam rá az újabb becenevet, mert a Póknő hülyén hangzik, de attól mert nős vagyok, nem fogok szeme takarni azért, mert jó alakja van. - az ilyen pszichopaták, akik mutáns gyerekeket, főleg lányokat rabolnak el és mindenféle elbaszott dolgot művelnek velük, hogy aztán még elbaszottabb hülyéknek passzolják el őket, mint egy kiló húst, szerintem nem érdemelnek tárgyalást. Te nyugodtan beállhatsz az X imádó szektába, hogy elhozzátok a mesebeli igazságot és leültessétek pár évre. De, ha egy menő ügyvéddel kimosdatja magát, mit csináltok? Az áldozatok hozzátartozói és az áldozatok, nem fogják attól jobban érezni magukat, hogy egyetlen pszichopata zsírdisznó, pár évig nem bánt senkit. Attól se, ha lelövöm, ez tény! De a járdapuszi után, már nincs az az ügyvéd, aki kimossa. Legfeljebb a patológus.

- Szupermodell még lehetsz! Én dobom neked a like-ot! - azzal szívecskét küldök neki, az említett szervet formázva két kezemmel. Felemelem egy pillanatra balkezem mutatujját, miközben jobbommal benyúlok az egyik zsebembe és előveszek belőle egy mobilt. Egy kézzel, gyorsan pötyögök és már csippan is a facebookja: "Deadpool likeolja a segged!" Eletszem a telefont és válaszolok a kérdésére.
- Még kis tacskó voltam, amikor már olyan melókat csináltam, amelyekről a szüleid is még csak pislogtak. De ezekről nem beszélhetek. Hős pedig .. na az sohasem voltam, de szuper! Éjjel nappal szuper vagyok! Enyém a legmenőbb képeség, halhatatlan vagyok!

- Látod, mondom én! Ő is kiszúrta, hogy mennyivel kisebb ez a ruha és feszül a seggeden! Valld be, hogy direkt vettél fel kisebb ruhát vaaaagy, kihordtad és nem volt másik. - mondtam, miközben a lesifotósra utaltam. A hangjában megbú gúnyt fel sem veszem, elvégre, csak irigyel, mert én nem fogok meghalni, ellenben ő, ötven év múlva, már Pókaggastány lesz.
- Egy-kettőre rákapsz a Chimichangára, nincs is annál jobb kaja! Bármikor eheted és ihatsz mellé bármit, senki sem fog leszólni érte, hogy mit csinálsz! Abban biztos lehetsz, hogy el tudlak látni pár nagyon jó tanáccsal! Elvégre te magad mondtad, Én vagyok a világ legmenőbb szupere!

Egy kacsintással is megtoldottam volna, de tartok tőle, hogy a maszkom miatt nem fog látszódni. Újra a karórámra pillantottam és megállapítottam, hogy a fuvar késik.
- A picsába, már itt kellene lenniük! - adok hangot elégedettlenségemnek, majd a dagadt hájkupacra pillantok, aki lassan elkezd mozgolódni. Egyértelmű jelét adja annak, hogy magához akar térni, ami nem jó, mert nehezebb a szállítása.
- A rendőrség? Nem PókIca, ők hagyták meglógni az igazságszolgáltatás elől. Mert szarul adták be az ügyet a tárgyalásra! Az utolsó áldozatának a rokonai, bár rohadtul nem örültek, hogy mutáns van a családban, de egy dolgot biztosra vehetsz. Azt még inkább zokon vették, hogy ez a seggarcú megerőszakolta, mielőtte eladta a lány szerveit szuvenírnek! Én nem kiscserkész vagyok, aki cserkészsütiért és becsületszóért gürizik a nyáriszünetben. Nekem ezért a rohadékért, kemény, ropogós dollárral fizettek! Jönnek is! - mutatok a sötétzöld járgányra, ami bekanyarodott a sarkon, majd szépen lassítva megállt mellettünk. Odalépk a kocsihoz, beszélek pár szót az anyósülésen ülő nővel, majd még rámutatok a dagadékra. Selyem hallhatja a beszélgetésünket, szimpla duma arról, hogy még él, ahogy kérték, vihetik a fenébe. Miután betuszkolták a kocsiba, zsebre tettem a dollárokat és visszatérek a Póklányhoz.

- Irány Pete Chimichanga Falodája, messze a legjobb büfé, ha utcai kajáról és Chimichangáról van szó! Te, hogy fogsz enni, ha rajtad lesz ez a hacuka? - teszem fel a kérdést, miközben tárcsázom Dopindert, hogy jöjjön értünk.



Wade Winston Wilson
Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 05.
Munka/hobbi : Zsoldos
Ki van a képen? : Ryan Reynolds
Wade Winston Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 12, 2024 8:14 pm
to Deadpool
Őszintén érdeklődve hallgatom a kis monológját, miközben azért fél szemmel a két földön heverőre figyelek, nah meg az ajtóra. Nem szeretném megismételni a korábbi hibámat. Szóval ha jól értem ez valalaki művelte vele, akit már megölt és valami sereget akart magának toborozni?... Kissé bonyolultnak hangzik, de van egy olyan ézésem, hogy csak én tekertem meg túlságosan a fejemben.
Mikor felemeli a maszkját és megpróbál megijeszteni csak hátrébb húzom a fejem és úgy figyelem őt. Oké talán egy kis undor is megjelenik az arcomon, de nem igazán sikerült megijesztenie engem.
-Hát veled aztán tényleg jól elbántak. De legalább halhatatlan vagy. Az azért mégis csak jó dolog nem?-Persze biztosan megvan ennek is a hátránya azon túl, hogy hát... A bőre nem éppen a legszebb, de ha jól emlékszem azt mondta van egy felesége, vagy menyasszonya... Mindegy is... az a lényeg, hogy van barátnője.
-Deadpool. Érdekes név.-Azzal el is fogadom  felém nyújtott kezet.
-Gw....Vagyis Póknő... Tudom ez elég hülyén hangzik, de a Pókember már foglalt....-Majd sikerült a valódi nevemet elárulni neki. Már rég nem kellett az inkognitómat használni, így kicsit elszoktam ettől a szuperhősködéstől, bár szerintem ezt sem nevezném most annak. A dagadt fickón kívül senki sem volt bajban... És nos mint kiderült ő sincs, csak rosszkor érkeztem.
Nem tudok vele egyetérteni. Megértem az érveléseit. Igen nem érdemelnek meg könyörületet, de ez nem a mi jogunk eldönteni. Nem szabad az ő szintjükre lesüllyedni. Sóhajtok egyet. Vajon érdemes belefognom, vagy egy makacs szuperhős, aki úgy sem hallgat a szépszóra?
-Értem, amit mondasz... De milyen jogon döntjük mi el, hogy ki mit érdemel? Ez a rendőrség, a bíró feladata, nem a miénk... Nah meg, ha úgy bánunk velük, mint az áldozataikkal, akkor mi sem vagyunk jobbak.-Rántom meg a vállam. Persze, én csak megosztom a véleményemet, ettől függetlenül nem várom el, hogy megváltozzon, vagy a jövőben hasonlóan járjon el, mint én. Az ő lelkén fog száradni a gyilkolás, nem az enyémen.
-Én sosem tartottam magam szuperhősnek...-Jegyzem meg csak úgy mellékesen. Otthon már nem is nagyon számítok annak, miután engem vádolnak gyilossággal.
-De te mióta űzöd ezt a munkát?-Talán nem éppen itt mindenki szeme láttára kellene megbeszélnünk a világ nagy problémáit, főleg, hogy az emberek, főleg a mai világban, imádnak mindent lefényképezni, vagy videóra venni.
Hirtelen mozdulattal lendítem meg a karom hátra, hogy a mögöttem lévő lesifotós kezéből a pókfonalam segítségével kirángassam a fényképezőgépet.
-Ezt ne!-Nézek hátra a fickóra, aki kicsit meg is ijed és valami bocsánatfélét motyog az orra alatt, én meg csak visszafordulok a piros rucis fickó felé. Abban igaza van, hogy gáz, amiért nem kapcsoltam időben a fegyveres fickóra, de mentségemre szóljon, tényleg rég nem vettem fel ezt a rucit.
-Nem tudom mi az a Chimichanga, de legyen... Kíváncsi vagyok, hogy te a világ legjobb szuperhőse milyen tanácsokkal tudsz ellátni.-Igen, van egy kis gyúny a hangomban, de már nagyon is érdekel, hogy mik azok a tanácsok, amikkel jobbá tud tenni engem.
-És mégis kiknek adod le? Gondolom a rendőrség jön érte és nem valami újabb maffia vezér vagy hasonló...-Mert az aztán a szép szuperhős tett... Jah vagy nem.



Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 27, 2024 9:33 am
To: Gwen Stacy
Szavaira, hogy neki nem szókséges, hogy piros ruhát húzzon, csak némán bólintok. rendben, szóval, részéről nem szükséges, nincs is ezzel semmi baj. De az a sok, erőteljes fehér szín. Persze, hamar meg is magyarázza, hogy ő csak így ilyenbe öltözik. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy Haloweenről rajta maradt a halott menyasszony jelmez. Hűűűű. Tudom már, hogy ki ez, de hagyom, hogy átpörögjön az agyamon a pisztolygolyó nyomában a gondolat, hogy amikor látom, hogy összecsomagolja a fickót, újra nekifuthassak.
"Feltámadásom" pillanatában, elég alaposan meglepődik, hallod, ezen mondjuk nem lepődök meg, amikor Francissel birkóztam a laborban én is meglepődtem, amikor másnap magamhoz tértem és tökre nem haltam meg.
– Mit hogyan? Jah, ez? - kérdőn mutatok a fejemen a bemeneti nyílásra és megvonom a vállamat. – Volt szerencsém, egyszer túl sokáig élvezni egy BDSM fanatikus, pöcs vendégszeretetét. Radikális nézeteket vallott a téren, hogy miképpen kellene az emberiség fejlődését elősegítenie. Kisegítettem egy golyóval a fejébe. Bumm! Sokmindenben nem értettünk egyet. Különösebben abban, hogy miképpen toborozzon alanyokat a projektjéhez. - újabb kérdés érkezik a részéről, hogy mégis mi vagyok én. Most komolyan, hogyan lehet ilyet kérdezni, hogy mi vagyok. egyenesen felé fordulok, kezemmel megragadom a maszkom alját és felhúzom annyira, hogy pontosan látható legyen számára, hogy mennyire elcseszett képem van. Ezen őpofa alapján le nem követi, hogy ki vagyok / voltam a mutánsá alakulásom előtt. Még egy játékos közbeszúrással is megtoldom arcom megmutatását.
– Buuuuh! - hallatszik tőlem, mint amikor a gyerekek próbálják megijeszteni egymást, azzal a különbséggel, hogy az én pofámm azzal a képességgel kombinálva, hogy egy halálos sebből éppen most keltem föl, eléggé rémisztől. Remélem nem pisili össze magát.

Visszahúztam a maszkomat az arcomra, elvégre nem kell, hogy megszaporodjanak az árvaházi lakók azzal, hogy ak örnyéken szambázó terhes anyák szívbajt kapnak.
– A nevem Deadpool. Örvendek a szerencsének Latex Lady. - mutatkoztam be és még a kezemet is felé nyújtottam, hogy jelezzem felé, egyáltalán nem haragszom rá, hogy az előbb miatta lőttek le. Végig nézek a fazonon, aki becsomagolt a hálótáskába, egyre jobban kezdem azt hinni, hogy ez a nő valami oltárnál elhagyott menyasszony, aki így akarja megkötöüzni a pasikat, hogy azok soha többé ne akarják elhagyni.
– Nem mondom, hogy nem hatékony, de minek ez a cécó, amikor könnyebben is meg lehet oldani? Különben is, ezek a rohadékok nem érdemelnek emberi bánásmódot, elvégre az áldozataik sem kaptak tőlük se könyörületet, sem pedig emberi bánásmódot. Megmondanád, hogy mégis, egy ilyen seggarcú, dagadék miért érdemel jobb bánásmódot, ha őt magát fikarcnyit sem érdekelte, hogy a szerencsétlen áldozatai mit éreznek? Nézd Kincsem, fiatal vagy még, a szuperhős pályád elején, hallgass az öregre, aki nem először halt meg. Ezek a szemetek nem érdemelnek olyan bánásmódot, amilyet mondjuk egy zsebes vagy besurranó. Ezt a túlméretezett hájganéjt, magam lőném agyon, de azért fizettek, hogy élve szedjem össze.

– Látod, most ismerted be, hogy kezdő szuperhős vagy. Rád fér egy alapos tréning, ha az öreg Deadpool a dumájával elvonja a figyelmedet annyira, hogy nem veszed észre a fegyveres támadót. - a Ben Ten Omnitrix-es órámra pillantok, majd vissza a pizsamás csajra.
– Nézd Lady, öt perc és itt a fuvar ezért a patkányért. Mit szólnál hozzá, ha egy tucat Chimichanga és némi üdítő mellett, elbeszélgetnénk a szuperhős lét nagy kérdéseiről?- tettem fel a kérdést és a lábammal az oldalára fordítottam a dagadékot. Ki volt ütve.



Wade Winston Wilson
Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 05.
Munka/hobbi : Zsoldos
Ki van a képen? : Ryan Reynolds
Wade Winston Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 25, 2024 1:50 pm
To DEADPOOL
A tervem sikerül, a fickó a földre kerül, aminek valahol legbelül örülök, de a reakciója meglep engem, amit ő annyira nem is láthatja.
-Latex Lady?-Mondom suttogva és próbálom felfogni, hogy mégis mi ütött ebbe az emberbe, ha egyáltalán az. Lehet túlságosan beverte a fejét esés közben? Ez most valami kandi kamera?
-Nekem nem szükséges, hogy piros legyen.-Rántom meg a vállam. Persze nem azt mondom, hogy sebezhetetlen vagyok. Szoktam sérüléseket szerezni, de akkor általában a ruha is elszakad, így aztán teljesen mindegy milyen színű az.
-Hogy mi? Fúj nem!... Rohadtul nem ismerkedni akarok. Emberek sikoltoznak, egy jelmezes fickó egy földön heverőt rugdos. Te mégis mit gondolnál ebből?-Vázolom fel nagy vonalakban azt a képet, amit én láttam. Szerintem rajtam kívül más is azt gondolná, hogy nem éppen a földön heverő nagydarab fickó az, aki rosszat tett. Annyira elvonja a figyelmemet a jelmezes fickó szövegelése, hogy még én is későn észlelem a fickót a pisztollyal. Egy pillanatra le is fagyok, mikor a csak úgy lelövik a bolond fickót. Baszki.. Nem ezt akartam. A francba. Egy újabb sikítás, majd már a pisztolyos férfi velem kezd el foglalkozni.
-Oké haver én nem akarok semmi rosszat.-Emelem fel a kezeimet próbálva kis időt nyerni magamnak, míg kitalálom, hogy hogyan is oldjam meg ezt a helyzetet, amit igazából magamnak köszönhetek. Felemeli a fegyverét én meg egy könnyed mozdulattal vetem ki ismét a hálómat a villanyoszlopra, hogy végül annak a tetején landoljak. És innen kezdődik meg a táncunk. Egy-két pofont én is kapok, de végül a fegyveres pasast sikerül megállítanom és pókfonálba tekernem.
A levegőt kapkodna állok meg felette. A képemen ott csücsül a mosoly, ami róla nem mondható el. Nem értem, hogy hogyan szidalmaz engem, de végül a száját is befogom a pókhálómmal. Rég nem volt ilyen „harcban” részem. Érzem is, hogy jobban kifáradtam, mint anno.
-Jézus!-Kiáltom el magam, mikor mögülem a bolond piros ruhás megszólal.
-Mi a franc? Te meg… Hogyan?-Neki halottnak kéne lennie. Erre beszél és mozog… Ez nem lehet hallucináció.
-Mégis mi vagy te?-Mert ezek után megkérdőjelezem, hogy ember lenne. Még mi pókok sem vagyunk hallhatatlanok. Már megint csak értetlenkedve pislogok rá. Próbálom felfogni az agyammal a történteket. Lelőtték, fejbe lőtték. Azt senki sem képes túlélni… De ő mégis… És tovább nyomja a dumáját.
Gwen ideje lenne felébredni!
-Mégis honnan kellett volna tudnom?... Én nem szoktam a földön fekvőbe belerúgni akármi is legyen a bűne annak. Én így oldom meg…-Mutatok a hálóba tekert fickót, aki mozdulni sem tud. A hangomból érezhető, hogy én is feszült vagyok kissé.
-És ha nem vontad volna el a figyelmem az idióta dumáddal előbb kapom el, minthogy lelő téged.-Na jó ez csak ostoba kifogás. Legközelebb nem szabad hagynom, hogy bármi is elterelje a figyelmem. Most szerencsém volt, mert őt lőtték le előbb, de ha engem… Én nem tudnék így feléledni.
-
Helena

Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 18, 2024 8:09 pm
Miután a Disney sorozatból kiöregedett Garcia őrmestert fejberúgtam, tényleg nem lett volna semmi egyéb dolgom, csak megvárni a megbízó furgonját, betuszkolni a rohadék, hájas nagy seggét és felmarkolni a pénzt az egész balhéért. Azonban mint az életben általában, most sem ment minden különösebben rendben, valaminek közbe kellett jönnie, illetve, jelen esetünkben, valakinek. A maszkom miatt egyáltalán nem látszik az arcomra kiült meglepetés, amikor valami rátekeredik a lábamra, majd egy erős rántást követően elvágódok, mint az ólajtó.
- Azta paszta .. - szalad ki a számon, majd előbb a lábamra nézek, aztán a hang forrására, aki erkölcsrendészeti kiselőadást akar tartani nekem, miközben ő kezdemélnyezett kéretlen BDSM kapcsolatot. Újra a lábaimat összekötő valamire, majd a különös jelmezbe bújt, szemmelláthatóan nő felé pillantok. Végül a jobb könyökömön támaszkodva, államat megtámasztom a jobb tenyeremen és kényelmes elheveredve nézek egyenesen rá. Mondjuk a heverésen kívül, jelen szituban úgysem tudnék mást.
- Latex Lady, azért neked is van egy BDSM szerelésed, látom fehéret is vettél magadra. Én tudod, miért hordok pirosat? Hát, hogy ne lássák, ha összevérzem, ebből kiindulva ... - nem fejezem be a mondatot. Ehelyett újra a lábamra tekeredett valamit nézem, majd ismét a nőre pillantok.
- Ahh, mindig ez a nevelés kérdése, hogy mit tanítottak és mit nem. Most mit fogsz tenni, megbüntetsz? Egy földön fekvőt? Szóval Domina a szentem. Eskü most nem érek rá! De legközelebb felhívlak, ha úgy adódik.

- Nézd Latex Lady, a helyzet az, hogy felső ligás balhéba ütöd bele azt a kis fitos orrod. Ami más körülmények között nem zavarna, de az a helyzet, hogy jelenleg egy meló kellős közepén vagyok. Rosszul kezded az ismerkedést, elhiszem, hogy a szexi seggem, a szerkóm és a dagadó izmaim kíváncsiságot ébresztenek benned, de ez rossz módja az ismerkedésnek. Mellesleg nős vagyok, szóval javallanám. - nem tudom befejezni a mondatot, ugyanis ahonnan korábban kirugdaltam Garcia Lajcsit, egy újabb mókus mászik elő és a sombrerója alól egy kiskaliberű pisztolyt húz elő és mivel én voltam az, aki a főnökét kirángatta az utcára, zokszó nélkül rámlő. Én meg tekintve, hogy a lábaimat megkötöző Latex Heroineval beszélek, rohadtul nem látom, hogy éppen lelőnek.

S elterülök, mint egy döglött bálna a Sahara homokpadjain. Taktikai megfontolás, hogy halottnak tettetem magamat, először is, a lövés tényleg bárki számára halálos lett volna, nekem köszönöm szépen, csak fájdalmas. Hagyom Latex Ladyt, kibontakozni a szituációban, aztán majd meglepek mindenkit, hogy én amúgy élek. A dagadt tetű úgyis héderel még egy darabig a betonon fekve. Szóval hagyom, hogy a mókus rendezze le a Latex Ladyt vagy fordítva, amikor hallom, hogy eljutottak a vita végkifejletére, egyszerűen felülök.
- Fúhh, baszod, ez rohadtul fel tud mérgesíteni. - körbe nézek. - Feltámadtam! Bűnök megbocsátva! Most pedig, ha lehetséges, ne öless meg mégegyszer, mert unalmas egy nap többször meghalni. - valószínű kellően lefagy ahhoz, hogy végre feltápászkodhassak a földről.
- Ez egy tetves leánykereskedő. - mondom, miközben a dagadt rohadékra mutatok. - Téged nem tanított meg senki szuperhősködni? Helyette megöleted az emebreket? Elég hamar nyugdíjazni fognak és ezen az sem segít, hogy dominának öltözöl. - toldom meg és leporolom a ruhámat, ha hagy felállni, elvégre biztos lesokkolódott.
Wade Winston Wilson
Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 05.
Munka/hobbi : Zsoldos
Ki van a képen? : Ryan Reynolds
Wade Winston Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 18, 2024 2:45 pm
To DEADPOOL
Sokszor elmélkedtem azon, hogy mi lett volna ha. Ha nem engem csíp meg az a pók, ha az én világomban is Peter lett volna a szuperhős, a Pókember... Néha szívesen átadnám másoknak a képességeimet, de közben meg néha hiányzik, hogy én legyek a Póknő. Néha csak úgy belebújok a jelmezembe és az épületek között "száguldozom", majd megállok egy épület tetején és csak figyelem  várost. Igyekszem nem sokat beleszólni az itteni helyzetekbe, hisz nem akarom még jobban bekavarni ebbe a világba. Már az is elég, hogy a Betépett Pillangók miattam kerültek kereszttűzbe. Nem szívesen hagynám ott őket, de közben mégis úgy érzem talán az lenne a legjobb megoldás.
De ma mégsem tudom megállni a magamnak tett fogadalmat. Hallom a sikoltozásokat, lassan állok fel a párkányról, majd lereszkedem az épület tetejéről, hogy megbújva figyelhessem az eseményeket. Nem ismerem a pirosba öltözött fickót, kissé fura is, hogy egy gonosz miért is takarja az arcát. Nem ehhez szoktam. Nem tudom ki a kövér pasas, akit így megaláz, de cseppet sem tetszik a szituáció, így nem állok meg, hogy végül közbe ne szóljak. Elsőként csak a hálómat vetem kis a fura fickóra. Így kihasználva a meglepetés erejét először a lábait célzom meg, majd egy határozott mozdulattal rántom meg a pókfonalat bízva abban, hogy ezzel ő is a földre kényszerül. Csak ez után bújok elő és mutatom meg magam neki és sajnos a jelenlévőknek is.
-Nem tanították meg neked, hogy nem illik a földön fekvőbe belerúgni? Milyen bátor tett egy védtelen arcon rúgni. Most biztos büszke vagy magadra.-Mondom kissé gúnyos hangnemmel, miközben őt figyelem, majd a nagy darab fickóra pillantok. Úgy tűnik az elvesztette az eszmletét. Talán jobb lenne hívni egy mentőt... De a sok kíváncsiskodó inkább csak minket videóznak.
-Emberek... Hívjanak már egy mentőt!-Förmedek rájuk.
-
Helena

Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 13, 2024 10:44 am
Látjátok ti is, azt a szexi, azúrkék latexba öltözött csajt, akivel verekszem? Nem? Nos, ezen különösebben nem lepúődöm meg, ugyanis nekem mindig, valamiért a nagy, ronda, rosszindulatú pasik jutnak. A mostani melómra is Juan Sanchez Garcia, elhízott, százhúsz kilós genyláda jutott. Meglepő ügyfelem akadt, akinek a nevét nem árulhatom el. - Tulajdonképpen, csak lusta volt az ügynököm kitalálni a nevét. Szörnyű fickó. - Ez a rohadék fiatal, mutáns lányokat akart és rabolt is el, hogy aztán betegesen perverz, idióta genyládák fizessenek neki, a még betegebb és perverzebb szarságaikért. Történetesen lebukott, bíróság elé citálták, de valaki, valami szarvashibát követett el és most eljárás hiba okán, szabadon kószál. Én már csak azért is elvállaltam, hogy elhapopoljam a melót, valami szintén vörösbe öltözött fazon elől. Kész téboly, hogy ebben a városban mennyi, magát szuperhősnek tituláló alak szaporodott el. Én vagyok az egyetlen, aki, mint valami modern vaják, pénzért szedi össze az összeszedni valót? Itt nem a szifiliszre gondoltam, hiába röhögsz, de mindegy is.

Juan Sanchez Garcia Zorro Iaz Vedo Tököm Tudja Ez A Név Miért Jó, elég jól elbújt, de ahhoz kevésbé, hogy ne találjam meg, némi utánajárás után. Bebunkerelte magát, valami illegálisan működő pincébe, ami egy éppen csak működőképes, fedőintézmény, egy olasz étterem alatt rejlik. Nem kis izgalom kerekedett, amikor beléptem az étterembe, volt aki sikoltva szaladt el és olyan is, aki autogrammot akart kérni. Mi baja lehet ezeknek a városlakóknak? Szóval le kellett verekednem magamat a pincében működő rejtekhelyére, hogy aztán felverekedhessem magamat az étterembe. Lehetséges, hogy útközben leadtam egy pár lövést? Eskü nem én voltam! Az a faszi öltönyben, EMO-s hentesnek képzelte magát! Totál megborul ez a város éjszakánként, amikor elszabadulnak ezek az ámokfutók. A lényeg az, hogy újabb illegális bűntanya felszámolva, Zorró pedig a felügyeletem alatt, éppen kifelé tart, hogy egy furgon hamarosan felvehesse én pedig felmarkolhassam a jól megérdemelt jussomat.
- Jussát várja a Deadpool .. - énekeltem örömömben, miután kivágtam az étterem ablakán az utcára a dagadt rohadékot. A hatalmas csörömpölés közben, utcára penderült szarzsák, elterült a járdán, próbált négykézlába állni, hogy feltápázkodhasson.
- Az utolsó másodpercekben járunk, amikor Deadpool kirúgásra készül! Nekiszalad - nekiszaladok - és rúg! Micsoda találat! - a dagadt rohadék elterül a járdán, olybá tűnik, hogy elég volt neki a rúgás a fejére, hogy megvárjuk a hamarost befutó furgont.

Ennél jobban nem is sikeredhetett volna ez a meló, könnyedén összeszedtem a Zodiákust. Awwwh, milyen jó lesz végre hazacammogni és elterülni az ágyban.
Wade Winston Wilson
Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2024. Feb. 05.
Munka/hobbi : Zsoldos
Ki van a képen? : Ryan Reynolds
Wade Winston Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.