Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Kén(y)es Ügy
by Winifred Wilson Ma 3:23 pm-kor

» Metallic taste
by Elsa Bloodstone Ma 1:47 pm-kor

» Vörös találkozó
by Shu Kyoko Ma 1:08 pm-kor

» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm


Basic date with a psycho

Kedd Ápr. 30, 2024 4:18 pm
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Meghat, hogy próbálkozol, sőt, bevallod. Nekem. Értem. Belelágyul a szívem, melegen olvad szét, lomhábban dobban. Mégis, melletted egy picit mindig gonoszabb vagyok, talán mert másból ritkán értesz. Szóval visszapasszolom az etikett tankönyvből csórt válaszodat:
– Kösz, ez nagyon kedves tőled.
Na? Ugye milyen erőltetett? Inkább dúlj-fúlj! Arról volt szó, engem megtisztelsz az őszinteséggel.
Bocsánatkérő pillantásokkal engesztelnélek, hízelgek, mint egy csínytetten ért kiskutya. Szájon is nyalnálak. Ja, tök gáz, ne kérdezd, random tör rám, amikor beszívod az ajkadat. Amúgy zavarba jönnék magamtól, ha nem koncentrálnék ennyire rád. Ficeregsz, tagadod a herótot, fontosnak nevezel. Mocorogsz, szellőztetsz, hármaspontokba fullad a mondanivalód. Kényelmetlenül érzed magad? Pedig a taxi utastere pont egy kevésbé forgalmas hely.
– Rosszul vagy? – mormolom. Megsimogatom a sérült lábad, és elengedem, direkt figyelek, hogy a másikon támaszkodjak meg a kanyarban. Biztos fáj a lövés nyoma. Bocsi.
A kezem a nyakad és a vállad között barangol, finom szorításokkal masszíroz. Elemezlek, fejtegetlek, de lehet, túl kacifántosak hozzám a rímjeid, elvontak a hasonlataid, és eleve fejjel lefelé tartom a verseskötetet.
– Nem muszáj. – Közelebb dőlsz. Eloszlatod a kétségeimet, telepátiát sem használsz hozzá. Mosolyogva megbököm az orrommal az orrod hegyét. – Ahogy neked kényelmesebb. Egyébként szívesen vendégül látlak a fejemben, amíg te sem zársz ki a tiédből.
Kimondva világos: persze, kedvelsz, különben nem törnéd magad. Bár azt nem vágom, az ablaknyitásnak mi köze hozzá. A többi kristálytiszta. Nem idegesítelek, semmi közöm a gyógyszerekhez, és igyekszel önmagad lenni. A tenyeredhez dörgölöm az arcom, nyomok bele egy puszit. Somolygok a szemöldökráncolásodon meg a horkantáson. Most ne nézzetek ide a fickós virtusoddal! Megint lelepleznélek magad előtt. Túlaggódod, David. Mást talán nem szoktál, a randinkat meg minket viszont határozottan túlaggódsz. Pedig megegyeztünk, kipróbáljuk a te verziódat, kevesebb tündérporral meg drámával, több csókkal és nyitottsággal.
– Ne rágjon be! – duruzsolom a füledbe. Az ügyetlenséged előbb fog meghódítani, mint a férfiúi büszkeséged.
Csiklandozzák a nyakam a légvételeid. Lúdbőrözve birizgálom a tincseidet, puhák, bársonyosak. Forró remegések gerjednek a gyomromban, akár egy kitörni készülő vulkán. Ott rezonálnak a hangomban, gejzír vonja be a szavakat.
– Asszem az X-jet. Elhoztam magammal, amikor leléptem a suliból. Azt épp tudom vezetni, mehetünk majd vele nevezetességeket meglovasítani. Tuti, elférnének nálam, csak eddig nem mertem kísérletezni. Szemezek a Szabadságszoborral meg a piramisokkal is. A meglovasításról jut eszembe! Képzeld, tartok egy pegazust a zsebemben! Sir Maximusnak hívják – büszkélkedem.
Először Caldi ígérte nekem oda az Eiffel tornyot, és Niel nélkül sosem szereztem volna szárnyas paripát. De ők nincsenek itt. Ígérni, mesékben kalandozni könnyű. A valóság nehezebb, csúnyább. Te a valóságot is vállaltad a kedvemért, és valamivel viszonozni fogom. Kezdjük mondjuk azzal, hogy félreteszem a többieket. Ne tolongjanak az agyamban mások, hisz szabad belépést adtam neked, és nem kedveled a tömeget.
– Miért lenne ironikus? Az előbb mondtad, csak az élők keringenek. A hullák halál unalmasak. Ha nem akarsz unatkozni, tök logikus életeket menteni.
Befészkelem magam a karod alá, elpihenek a mellkasodon, a térdeden zongorázom. Kiélvezem a közelséged, mélyebbre hatol már a bőrömnél, elhiszem, hogy lehetünk többek részeg éjszakáknál, összegyűrt lepedőknél. Ügyetlenkedtünk egy kapcsolatot.
– Tudtak róla. Apu éveken keresztül sofőrködött nekik. Igazából élvezte. Anyu viszont sokat panaszkodott, gyakran veszekedtek, szerinte folyton kereste a bajt, túl megfontolatlanul viselkedett, ilyesmi. De csehül álltunk, és kellett a pénz, szóval szemet hunyt. – Hátrébb billentem a fejem, felvigyorgok rád. Illik hozzám a rablás. Micsoda bók! – Aha. Tuti eladta. Nem műgyűjtő típus. Én viszont elhoztam sunyiban egy másikat. Napernyős néni meg kalapos kisfiú álldogál rajta a réten. Szeretnéd megnézni? Érdekelnek a festmények?
Dübörög tőled a mellkasom. Ott tartalak a csókban, repetázom. Puha az ajkad, túl jól esik kóstolni belőle. Aztán nevetésbe torkollik a buzgalmam. Ilyen hízelgő képet dédelgetsz rólunk? Az önbizalomhiányos kislány, meg a felfuvalkodott, arrogáns őrült, mi? Megigazítod hozzá a frizurádat, és muszáj ismét kacagnom. Rajtad, rajtunk, ezen a rejtélyen.
– Á, tök érthető. Ha te lennék, az összes tükröződő felületben magamat nézegetném – állítom meggyőződéssel. Hozzáfűznék valamit az önértékelésemről, ám begurul velünk a hintó a kastélyhoz, és csupán elnyújtott ú marad a kommentből. Az öledbe hajolok, onnan jobban látni.
Filmekből koppintott vár, bájosan kacskaringó út, művészien nyesett bokrok, tűzijátékot idéző kivilágítás. Megkísérlem hercegnőnek képzelni magam, egy röpke pillanatra, aztán elengedem. A hercegnők nem azon pörögnének, vajon mennyi mindent csaklizhatnak el innen. Kristálypoharat, flancos bútort…
Megelőzöl a szökőkúttal.
– Igen! – vágom rá. – Szuvenír. Visszafelé elcsenjük. Mutatok majd egy trükköt.
Grimaszba rándul a képem az arab terroristádtól, de kikászálódom utánad, és integetek a sofőrnek, mielőtt reagálnék.
– Üzenem Kakaminak, hogy ne gerjedjen Jan bára – dünnyögöm diszkréten. – Különben sem lenne az esete. Immunis a telepatákra.
Kisimítom a gyűrődéseket a szoknyámon, a mozdulattal jelképesen félresöpröm a bűnözőinket. Gebedjenek meg, senki sem hívta őket erre a vacsorára! Egyedül neked szól a boldog mosoly. Felpipiskedem, szorosan átölellek.
– Köszi. Örülök, hogy elhoztál. – Lehelek egy puszit a szádra, majd indulásra készen beléd karolok. – Máskor nem muszáj, ugye tudod? Szívesebben mennék veled olyan helyekre, ahol jól érzed magad. Ki kellene találni, hozzánk mi passzol. Szerintem a luxus étterem más álomrandija, nem? Például valamelyik főhősé anyum romantikus regényeiből – töprengek el látványosan. – Bár ők elég kevés időt pazaroltak evésre a pasijukkal. –  Bámulom a monumentális épület díszes ablakait, és mélyet szippantok a levegőből, enyhe virágillat, a kút vizének klóros bukéja hatja át. – Amúgy itt alszunk?
Három lépéssel később tudatosul bennem a  kérdésem.
Mintha azt firtatnám, le fogunk-e feküdni egymással.
Várjunk. Ezt firtatom?
Megtorpanok, az arcomhoz nyomom a ruha ujjának hűvös anyagát. Vizslatlak, meglepetten, pedig én nyögtem be. És sosincs vége egy random elszólással, csúszom lefelé, borul a dominó.
Igazából kíváncsi vagyok, milyen. Egyszer úgyis kipróbálnám. Akkor meg lehetne ma, veled. Vagy mégsem. Túl ledérnek fogsz tartani, könnyen adom magam meg ilyesmik, és biztosan léteznek erre szabályok, amiket nem ismerek, tuti előírják, hogy csak X idő után szabad, aztán a pavilonban sem vártunk sokat, igaz, ott ráfoghattam a piára, te is berúgtál, józanon feltűnőbb az amatőrségem, és…
– Hova tervezel vinni a vacsi után? Haza vagy szobára? – zárom rövidre a spirált. Lángolok a zavartól, kibicsaklik a hangom, de hősiesen kiszabadítom magunkat a fejemből. – Nem beugratós kérdés. Nincs rá rossz válasz. Csak jobb most tisztázni, különben túlgondolom. Már elkezdtem. – Összepréselem az ajkamat, a szemem sarkából fürkészlek, közben tipegek előre az oldaladon. Kevésbé tűnik kínosnak sétálva csevegni erről, mint egyhelyben strázsálva.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 28, 2024 5:57 pm



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





Rám fagy a megrökönyödés, annyira random vagy. Megnézed, hogy nincs-e lázam? Először, ráadásul nem esik le, miért, túl sok mindenre koncentrálok egyszerre, fáziskésés, szusszanás, kiömlő gondolatok más fejéből, mély belégzés és aztán visszatekerem a művi mondatot. Azt hiszed beteg vagyok, mi? Elfintorodom mennyire könnyű elcseszni az ártatlan szituációkat.
-Észrevetted, hogy szeretnék jó lenni ezen a randin? Neked.
Bámulok a szemedbe és te vizslatsz, visszabambulok rád, tűnődve, mint ahogy két átlagember próbálhatja kitalálni a másik gondolatait. Az emberek élveznek nem tudni, biztos te is szeretsz találgatni, legalábbis, amíg nem közlöd megint, tök másképp gondolkodsz, mint az átlag. Ráadásul közel jössz, úgy, hogy már nem véd xanax tőled és a ráncokat azonnal eltünteti spontaneitásod varázsa. Ajkamon apró pára távozik, aztán beszívom az alsót óvatosan, hátha ez megállít bizonyos biológiai folyamatokat és kevésbé foglak kívánni. Ez előtt a szarpöcsű taxis előtt semmi kedvem felizgulni.
-Nem, nem kapok. Nem hívtalak volna el, ha herótot kapnék. Mondtam, hogy fontos…lettél.
Nyögöm szemlesütve, mert ebben még mindig nagyon rossz vagyok és túl közel vagy. Belekapaszkodom a vallomásodba izgalmas, de biztonságos helyekről, lassan és darabosan biccentek.
-Nem is kell. Egyedül lenned.
Lehet, hogy folytatnám, sosem derül ki, elragadtatod magad, aztán ilyet csinálsz, belém szorul egy nyelés, a levegő cseszik rám és te még bámulsz az ölembe, mintha ellenőriznél.
-Ez most…
Gyorsan megigazítom a zakóm és pózt váltok, másképp kell ülnöm, élesebben vesz kanyart ez a  fasz is. Kibámulok az ablakon és hagyok magamnak fél másodpercet átgondolni. Nehezen megy, összetett szavakat, sőt mondatokat használni, kicsit letekerem az ablakot, a hűvös majd segít, éppen beszélgetünk és te biztos nem akarsz még... Nagy levegő!
-Hát igen, a kevésbé forgalmas helyeket.
Pillantok rád vissza, ha elég levegő bejutott, visszanyomom az ablakot, nem szeretném, hogy megfázz.
Emelkedik szemöldököm, csak óvatosan, mert te annyira más vagy, hajlamos vagyok megfeledkezni róla. Ha van valami szociológiai törvényszerűség te biztosan megcáfolod.
-Ha szeretnéd olvashatok, de azt hittem zavar. Szűretlenül is kedvellek. Azért vagyunk itt, azért nyitottam ablakot, azért viszlek vacsorázni, nyilvános helyre, emberek közé, én.
Nyomatékosítom egy közelebb hajolással, újra ott vannak közöttünk a ráncok. Nagy levegőt veszek, megrázom a fejem, könnyebb így, bár fogalmam sincs meddig mehetek el.
-Hé, te nem idegesítesz, semmi közöd a gyógyszerekhez. Illetve most nem vettem be, hogy teljesen…önmagam legyek. Mármint így nehezebb, de megoldom.
Simítok az arcodra, bár pont most mondtad, jó ez így, ne is lássak beléd. Kissé összeráncolom a szemöldököm, megint, szóval lopjuk egymás gesztusait, máris?
-Miért mit hittél, nem én vagyok? Akkor eddig kurva jól csinálom ezt a randi dolgot.
Horkantok fel, egészen az ügyetlenkedős gondolatáig, amin felhúzom az orrom, főleg, hogy az előbb mondtam mekkora király vagyok.
-De, berágott.
Közlöm savanyúan és egyelőre kizárom, mert egészségesebbnek tűnik, férfiúi büszkeségemnek biztos. Gondolom megenyhítesz a hajborzolással, mert mégsem utállak nagyon. Talán azért is, mert senki másnak nem jutna eszébe lenyúlni az Eiffel tornyot.
-Ha szeretnél, elmehetünk, bár az Eiffel torony bánná, élvezném a kiakadást, hogy nincs már. Mi volt a legnagyobb dolog, amit eddig loptál?
Feloldódsz és ennek örülök, ahogy belém karolsz az már Winifredes, félszegen rád mosolygom, nevetésbe fullad, mert befejezeted a mondatot, orrom eldugom a nyakhajlatodba. Ellopom az illatod. Tolvaj vagyok én is.
-Látod, ezt kellene hallania anyámnak. Teljesen igazad van. Gondoltam a boncmesterre, de a sebészet valahogy jobban érdekel, a keringés akkor izgalmas, ha még működik, egy halottal nem sok mindent lehet csinálni. De különben igazad van, ironikus, hogy pont én fogok életeket menteni.  
Megváltozol, végre semmi sem kínos, a gyomorremegés is szirupos, de nem zárom ki, ma lehet minden buzisabb. Eleve le kellett nyelnem, hogy veled más vagyok.
-Nahát!
Lehellem rád kíváncsian, Karami biztos jóban lenne vele, fenébe, meg fogja jegyezni. Fél pillantást küldök a sofőr felé, összerezzen, felgyorsít, most már túl akar lenni rajtunk. Szorosabban húzlak magamhoz, hallgatom, ahogy mesélsz, búg közben a hangod, forrón működnek a szerveid. Ajkam fejeden pihen, elszívom belőle a kimondott szavakat.
-A szüleid mit szóltak a bácsikád Pantereihez? Ahá, szóval megéri jóban lenni a dögökkel, mi? Ez a rablás nagyon illik hozzád Winifred. Eladta Jean bácsi? A festményt?
Látod, figyelek, érdekel a történeted, Jean bácsi, a kép, Wales és az a hülye állat, ami megmentett.
Megcsókollak, amikor bizonytalankodsz és jó mély levegőt veszek egy normális válaszhoz.
-Számomra is rejtély, de nem, nem annyira. Inkább csak az önbizalomhiányod bosszant, de senki sem tökéletes. Tudom, hogy én meg felfuvalkodott vagyok és arrogáns. Ha a fejembe látnál biztos zavarna mennyit foglalkozom a hajammal.
Mosolygom rád és ha már itt tartunk meg is igazítom. Hálistennek behajtunk a parkolóba, azt hiszem a sofőr kezdett kiborulni, nem is tudom a boncolás, vagy Jean bácsi kavarta-e fel jobban. Egy kastélyszerű helyhez érkezünk, valójában szállóként is funkcionál, de van egy nívós, drága szórakozó része, ami nem itt alvók számára is elérhető. Már maga az előkert is az ócska disney filmek hangulatát idézi, vagyis neked biztosan tetszeni fog. Kackiásra vágott rózsa és rododendron bokrok, fehér kavicsos, parádés járda, kanyargós kis ösvény, szökőkút a kastély előtt, kék, arany fényárban úszik, egyenletesen bong benne a magasra lövellő, ízléses ívben eső víz. Reneszánsz, talán mint a festményed.
-Ha akarod, ellophatod a kutat. Lenne saját szökőkutunk.
Karami feszesen megmoccan bennem, fenébe, túlságosan érdekli Jean bácsi. Feszültebben nyeldekelni kezdek. Mielőtt kiszállnánk Winifred fülébe súgom.
-Az arab terroristám ráizgult a nagybátyádra, ha kérdeznék róla, miatta van. De ne aggódj, nem fogok Karamivá változni és nem hagyom neki, hogy felkeresse.
Muszáj hangosan kimondanom, erősebbnek érzem magam, ha beszélek. Ha mozgok. Lustán kiszállok, kinyitom az ajtót, magamhoz képest nem is annyira lomha. Igazi pénzt adok a sofőrnek, pedig be akartam csapni. Bár azért elfog a késztetés, hogy megsúgjam, lője főbe magát, mégsem…ma nem, ma jó fiú vagyok. Melletted.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 28, 2024 4:36 pm
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Hátrahőkölök, felkenődöm az ülésre.
Kösz, ez nagyon kedves tőled?
Művi, erőltetett a mondat, nem illik hozzád. Mintha más adná a szádba. A homlokodra tapasztom a tenyerem, ösztönösen, idiótán, pedig a személyiségváltás tuti nem jár lázzal, és más tüneteket kellene csekkolnom. Hunyorogva, az ajkamat csócsálva méricskéllek. Pikulába. Azt hiszem, nem tudnék olyat kérdezni tőled, amire egyedül mi ketten ismerjük a választ. Ez is a te hibád! Mert folyton rejtőzködsz, csupa szemforgatás meg csípős komment vagy, aztán tippelgethetem, a randi ment-e az agyadra vagy valamelyik potyautasod!
Visszakecmergek hozzád. Próbállak tisztázni magamban. Miért bámulsz ilyen áthatóan? Mitől morogsz és ráncolod a homlokod? Észrevenném a jeleket, ha tényleg nem te játszanál a tincseimmel? Elakad a légvételed, kicsit gyanús. Az is különös, hogy pont most szünteted be az agykurkászást.
Megtámaszkodom a térdedben, magam alá hajtogatom a lábam, és feléd fordulok, hátha előbb tetten érlek.
Hogy értem a hozzád címzést, és ez most rossz-e?
Kérdeznél ilyet? Hiszen hallottad, milyen, amikor téged szólongatnak a gondolataim. Az volt rossz. Neked. Hasogatott tőlem a fejed, idegesített a csöpögésem.
– Mint múltkor – felelem tömören. – És nem. Nem akarom, hogy herótot kapj tőlem.
Mindenségit. Ki kellett volna találnunk egy jelszót. Most honnan fogok meggyőződni róla, valamelyik utálatos másik fűz-e éppen? Vajon lapul benned olyan őrült, aki arra használná a szabadságát, hogy vacsorázni visz egy picsogó kislányt? Valószínűleg nem, ugye? Várj… és te? Vagy ennyire zakkant? Lehet az egész valami komplex terv, csak kevés az eszem megfejteni?
Barázdákba gyűlnek a talányok a szemöldökeim között. Nincs kapacitásom mérlegelni. Maguktól sorjáznak elő a szavak.
– Ezen pont nem töprengtem eddig. Az izgalmas, de biztonságos helyeket? Igazából, nagyjából egyre megy, hol vagyok. Inkább az számít, kivel. Nem szeretek egyedül lenni. – A másik kezemmel is megragadlak, combközépen találok fogást. Lemeredek az ujjaimra. Remélem, nem épp a golyód hegét nyúzom. A biztonság kedvéért feljebb csúsztatom a mancsom. – És te? A magányos zugokat, ahol nem zavarnak?
Picit megfeszülök a karodban. Belemeredek a szemedbe, most végtelen árok; nem csupán belesüllyedek, zuhanok. Kergén rebben a pillantásom az ajkadra. Előbb érzem meg a leheletedet a bőrömön, mint hogy hallanám a hangodat.
Megint ez a kérdés. Mit tudom én, mi rossz és mi nem! – vágnám rá legszívesebben, de túl dulifulis lenne, davidesebb, mint amilyennek te tűnsz éppen.
Eltorlaszolja a torkomat a szívem. Végre átpréselek valamit mellette, miután arrébb húzódsz.
– Nem sértetted meg – vonok vállat. Túl sok gesztust vettem át tőled. – Kicsit tetszett, hogy szüretlenül is kedveltél. Hiába vagyok sok. – Újabb béna vállrándítás. Ezzel töltöm ki a rést, közbeszúrom egy őszintébb vallomás és a kínosabb kussolás helyett. Vajon te is ilyesmire szoktad használni? Durva, mennyi minden belefér, nem? Elbírja a totál értelmetlen csalódottságomat, a kellemetlen felismerést, hogy meg vagyok kattanva, és élveztem nyitott könyv lenni.
Tessék… Megint neked habogok. Tényleg abbahagyhatnám.
– De jó lesz így! – táncolok vissza, feszült mosollyal. David érdekében. Másképp beleszédülne a butaságaimba, kénytelen lenne begyógyszerezni magát. Nem ér ennyit az az olvasójegy.
Szorosabbra fonom az ujjainkat, oldalra billentem a kobakom, bazsalygok az apró mélyedésen, amit a fogával vés az ajkába. Ezt meg ő másolta le rólam.
A logika inog, a zsigereim viszont azt sugallják, téves riasztás volt a korábbi. David még mindig David. Csak… ügyetlenkedik? Akkora csavar és újdonság tőle, hogy nevetősen vigyorgok rajta. Mivel nem kóborol a fejemben, a férfiúi büszkesége sem rághat be érte.
Két kézzel simítok a hajába, elrendezem az összekuszált fürtöket, közben elraktározom, amit mesél. A csókokkal nem spórol, de az efféle részletekkel sóher, szóval megbecsülök minden morzsát.
– Hűha. Sok helyen jártál. Én még nem voltam Franciaországban. Szerencséjük, mert különben lenyúltam volna az Eiffel tornyot. – Végzek a frizurájával, így belékarolok, visszakapaszkodom a kezébe. – Nem tudnálak elképzelni nagykövetként. – Felkémlelek. Igazából menne, nem nehéz öltönyt meg fapofát fantáziálni rá, csak aztán… – Túl sokat fintorogsz. Nem túl diplomatikus.
A hallgatag páciensekre némán tátogok, majdnem kibukik egy kacaj. Talán illene kiakadnom, empatikusabb orvost nevelni belőle vagy mi a rák, de nagykövet volt az anyukája, neki sem sikerült, én meg szimpla zsebtolvaj vagyok. Minek vesződjek? Ha a prédikáció hatna, nem lennének börtönök, és rég kigyógyultam volna a kleptomániámból az X-eknél.
– Lehetnél boncmester. Velük a műtét után sem akarnak csevegni.
Párnának használom a vállát. Közelebb érzem most magamhoz, mint amikor félpucéran ültem az ölében, és szeretném, elárulni neki, mennyit jelent ez. Kimondani túl gelly lenne neki, tűnődni rajta már nem elég. Ezért belepakolom egy csókba, és a nyakára pecsételem.
Kiszúrom a kelletlen pillantását a sofőr irányába. Fennhangon felelek.
– Walesben. Anyum Szerbiából való. A nagybátyám vezeti az ottani maffiát. – Komiszan pillogok Davidre, átölelem a derekát, és ismét lehunyom a szemem. Halkabban, bensőségesebben folytatom. – Apum sofőrként dolgozott. Szerettem vele furikázni. Egyszer találtunk az út mellett egy sérült kiskutyát. Akkoriban naaagyon pirinyó lakásban éltünk – pár centis távolsággal illusztrálom az ujjaim között – , hiába ápolgattuk a blökit, anyu nem engedte megtartani. Valami gazdag családnál kötött ki. Aztán évekkel később, sulis koromban volt a Pink Panther bandával egy munkánk. Ja, ők is Jan bácsihoz tartoznak – magyarázom, el ne veszítse a fonalat. – Ilyen internacionális rablófélék. Szóval, betörtünk egy baromi flancos házba, a riasztót megoldottuk, azzal nem volt gond, de a nappaliban ránk rontott egy óriási kutya. – Kitárt karral elmutogatom neki, mekkora. – A mellkasomig ért! Az egyik bácsi pisztolyt rántott rá. Tagbaszakadt fickók voltak, mégis mind betojtak. A blöki meg acsarkodott, nézte, kit támadjon meg. Közelebb sétáltam hozzá, hogy majd megoldom a képességemmel, mielőtt lepuffantják. Akkor hirtelen elhallgatott. Megszaglászta a cipőm orrát, és farokcsóválva hanyatt vágta magát előttem. Felismertem a foltot a hasán! Őt mentettük meg évekkel korábban. Utána kicsit elkezdtem hinni a sorsban, a végzetben vagy valami hasonlóban. – David nincs oda Arrowért, se Lockyért, és asszem, a sors meg a végzet sem jó barátai, ezért nagyon óvatosan suttogom el a végét. – A festményt azért lenyúltuk – teszem hozzá, az őszinteség jegyében.
Kicsit félve lesem a reakcióját, elvérzett-e a lyukon át, amit a hasába dumáltam.
– Bocsi. Bazi kényelmetlen lehetett a fejemben. – Együttérzően megpaskolom az alkarját. – Még visszafordulhatunk – bökök hüvelykujjal a hátsó szélvédőre.
Szerintem nem gondolta át. Egy mentális áramszünet megmagyarázná nála a randit. Más aligha. Annyi minden frusztrálja az emberekben, és belém kábé az összesből dupla adagot pumpáltak. Nem létezik, hogy pont velem akarjon együtt lenni.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 28, 2024 12:52 pm



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





Nem akarok rajtad kattogni, hogy te minek nem örülsz, én az a fickó vagyok, aki remekül össze tud hozni egy randit, akkor is, ha nem ért hozzá és még sosem csinálta.
Jól fogod érezni magad, nem hagyom elrontani, francokat fertőzöl meg azzal a hülyeséggel, hogy kínosan mederben akarunk tartani egy ilyen egyszerű eseményt. Csak nehéz…nem néznem a fejedbe, rohadtul segítene most egy cigi, de utánaolvastam, a nők nem szeretnek hamutállal csókolózni.
Azért egy xanax itt lapul a zsebemben, sőt, már kitaláltam cseppfolyósított, vénába adagolható verzióját, ami azonnal véráramomba kerülne, de tuti megijednél mi a szarral lövöm magam és gáz lenne magyarázgatni ez csak nyugtató önmagam ellen. Piszok gáz vagyok, ezért próbálom odatenni magam, de lehet, hogy a hallgatás neked kínos csend lesz, a koncentrációm valami olyasmi, nem találok jó témát, mogorvább és hidegebb vagyok, mint amikor hagytam magam elragadtatni… Aztán az is lehet minden rendben van és te élvezed a nagyobb csendeket is, elvégre kocsit akarsz lopni nekem, mintha…nem tudnék én is magamnak. És ennek jól kellene esnie, meghatnia, félszeg vigyor helyett egy teljeset varázsolnia, még ha nem is akarom, hogy fáradj.  
-Kösz, ez nagyon kedves tőled.
Nem tetszik, hogy sablonválaszt adok, de azt hiszem minden más modortalan volna és elvenné a kedved, nem akarom elvenni, ilyen puszikat kívánom még magamnak, szoros közelséget nekünk, taxiban összesimulást, forró levegőt, bizsergő ajkat, követelő zsigereket, gyomorban szaltókat, mint most, melletted. Feléd fordulok, neked szentelem figyelmem ahelyett hogy a taxis agyának ismétlődő kliséit nézném, a meccset, ami döntetlen lett, amire fogadott volna. Az elsuhanó, értelmetlen gondolatfoszlányokat. A tiéd nem akarom látni, csak szemed lecsukódó ívét követem, éhes tekintetem ott függ ajkadon, mint egy béna légtornász, aki nem bírja már magát sokáig tartani. Mélyről jövő kérdő morgást kapsz, összeráncolt szemöldököt, egészen önmagam vagyok ezzel a nagyon mogorva kifejezéssel. Megakad a kényeztetésem, beléd gabalyodik, nem látlak, hirtelen zavarni kezd, nagy levegőt kell vennem, hogy minden a régiben maradjon.
-Hmm hogy érted, hogy nem címzed hozzám? Ez most rossz?
Nem értem, nem értelek, ha nem látok beléd.
-Szóval még nincs
Kanyarodok vissza a témához, amit elindítottam, próbálom kizárni saját elmémből a féltékeny felhorkantást, Niel Topsfielddal talán lehet.
-Milyen helyeket kedvelsz? Város, nyüzsgés, vagy inkább a természet?
Fürkészlek, közben átölellek, szinte ajkadra fogok beszélni.
-Tényleg? Hogyhogy? Nem szokták szeretni, ha olvasom bennük, megsértem a magánszférát. A Tiéd nem akarom. Vagy ez rossz?
Nézek rád értetlenül, kissé megremegve. Gyorsan abbahagyom, amint észlelem, picit távolabb húzódom, hogy egészben lássam az arcod. Baszott rossz vagyok ebben, mimikából olvasni, figyelem ajkad hogyan, mit ejt ki. Megfogom a kezet, átkulcsolom ujjaid az enyémmel, kissé beharapom az ajkam. Francért kell ennyire izgulnod, rám ragasztod. Vagy…totál magamtól lennék béna?
-Persze.
Nyugtázom rögtön, hogy kérdezz, olyasmit, amire nem is akarok válaszolni, amire kell, mert egy randin az emberek megismerik egymást. Én is ezt próbálom, nem tudom feltűnt-e, vagy hogy a miértekre baromi nehéz mit mondani.
-Én is kérdezhetek? Közben Jeruzsálemben születtem, de sokat utaztunk. Angliában, Franciaországban is éltünk, anyám nagykövet, nekem is annak kellett volna lennem, de…
Vállat vonok. Baromság lenne azt mondani, segíteni szeretnék az embereken, ki nem állhatom az embereket.
-Érdekel a szervezet működése belülről, ez nem filozófia, minden ember egyformán ürít. És nem akarom mások dumáját hallgatni, a műtőasztalon csendben vannak.
Kurva romantikus vagyok. Na ja, ha tippeltem volna, pont itt szúrom el, beszéddel.
-Te hol nőttél fel, hogy ennyire nincs kedvenc helyed? Van olyan gyerekkori élményed, amit elmesélnél?
Még pont van rá idő, lassabban hajt a taxi, tudom, hogy hallgatja mit dumálunk. Kíváncsi fasz.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 28, 2024 7:49 am
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Falat húzol mogorva grimaszokból, hanyag vállvonásokból, horkantásokból, ráépíted arra a rendbenre. Mindig ezt csinálod. Védekezel. Én pedig megtanultam a leckét, múltkor összeomlottál, mert kilazítottam a téglákat, ezúttal nem nyúlok hozzájuk. Hagylak elbújni a grimaszok, vállvonások és horkantások mögé.
Bólintok. Nem értesz a drámákhoz, tilos görcsölni, túltolni. Elengedem magam. Lemegyek a kedvedért chillbe, fényesen mosolygok, felveszem az ütemet, amit diktálsz.
Hiába keresnélek sebezhető, összekönnyezett vallomásokban, potyára kutatnám magunkat nagyszabású ígéretekben és álomképekben. Végül mohó simogatásokban, hirtelen csókokban találok csak ránk. Végül részeg szeretők maradunk egy szenvedéllyel bélelt pillanatban. Nem szabad túlgondolni vagy túlérezni.
A kocsiban megerősítesz, a gyengédséged felidézi a moziestet. Becsiccsentek tőle, reszketősen kuncogok a csóktól a nyakhajlatomban, a cirógatástól a kezemen. Még nem fejtettem meg a kapcsolatunkat, behatárolatlanul, korlátolt fogalmak nélkül nehéz. Pont annyira bonyolult, amennyire egyszerű. Máshoz szoktam. A többéves, egyoldalú évődés és a forgószélszerű plátói rajongás jobban passzoltak hozzám. De azt mondtad, sokat kell tapasztalnom. A tapasztalatok pedig megváltoztatják az embert. Szóval rád bízom magam. Akkor is, ha csupán pár éjszakára kellek, ha később úgy döntesz, mégsem akarsz.
Erre vágysz, nem? Rám, drámázás, aggodalmaskodás nélkül. A jelenben. Szőnyeg alá söpört jövővel.
Lágyan ível feljebb a szám csücske. Motort fogok lopni neked. Vagányabbat, drágábbat négy gitárnál. És mivel béna tini sorozatnak tartasz minket Niellel, mivel kiismertelek annyira, hogy megjósoljam a kedvetlen fintort, ezért nem hozom őt fel.
– Vigyél! – puszilom a halántékodra a választ lelkesen, megtoldom a féligazsággal: – Csakúgy. Szeretnék adni neked valamit.
Bizsergés jár át, ahogy a tincseimet birizgálod, a fejbőrömből indul, forró hullámot vet a homlokom mögött, megtölti a mellkasom, felerősíti a szívdobbanásaimat, sűrűbb tőle a levegő, amit kifújok az orromon. Lehunyom a szemem.
Hümmögök a szép helyre, eltűnődnék a kedvencemen, de a teljes nevemen szólítasz, aztán elnézést kérsz érte. Muszáj kikémlelnem, felszínre evickélni a hajborzolásból.
Belemeredek a szemedbe, sötétbarna, erdőtalaj zuhé után. Beissza a tekintetemet, bokáig süllyedek benne, nem bírok mozdulni.
Winifred Gemma Wilson. Szimpla varázsige. Nem te szórod rám először, és kicsit utálom, hogy működik. Butaság az érintéseidnél mélyebb érzelmeket vagy jelentést képzelni mögé. Nem kajtatok illúziók után.
– Semmi gond. – Az arcomra vonom a tenyered, a csuklódhoz préselem az ajkamat. – Eddig is szabadon gondoltam mindenfélére. De akkor nem címzem hozzád. – Eleresztem a kezedet. A kezét. – Nincs kedvenc helyem. Még. – Vagy már. Személyekhez kötődőm, rajtuk keresztül eresztenek gyökeret a tárgyak és a terek. Most viszont épp híján vagyok a személyeknek.
Közelebb simulok Davidhez, halkan pusmogok, ne neszelje meg a taxis:
– A képességed miatt tényleg ne izgulj. Valahol örültem neki.
A telepátiája hitette el velem, hogy ismer. Amiatt feltételeztem azt, hogy bízhatok az ítéletében, tényleg rám van szüksége. Persze, nem kíváncsi folyton az agymenéseimre, ma például tartja a távolságot, sejtettem. Viszont ezek szerint máskor sem puhatolózott.
Vajon kiderített rólam bármit? Mennyire értett meg? Mikor lett sok belőlem?
Mindegy. Jobb ez így. Könnyebben leszek az a Winifred, akit kedvel, ha közben kizárja Freddy kislányos, hisztis hülyeségeit.
Különben elég röhejes enciklopédiája vagyok önmagamnak, nem érdemes betűről-betűre áttanulmányozni, elég a fejezetcímeket böngészni.
Bátortalanabbul viszonzom a közeledését. Fura, tudom. Pont akkor bizonytalanodom el és kérdőjelezek meg mindent, amikor biztosít róla, hogy tiszteletben tartja a magánszférám, egyedül hagy a fejemben. Hiába, ezt teszi velem az egyedüllét: kibillent a meggyőződéseimből.
A kezem megremeg, az eszem katyvasz. Szavakkal, óvatosan nyúlok Davidért, mielőtt végleg félresiklom.
– Kérdezhetek rólad? Olyasmiket, miért pont orvosnak tanulsz vagy hol nőttél fel.
Egy randin valószínűleg egyértelmű az ilyesmi. Nálunk nem. Nálunk zavartan tapogatózom. Minek ágyazunk meg a gyertyafényes vacsorával? Összegyűrt lepedőknek? Valami többnek? A kéznek meg a szemnek kábé bármit lehet, de a szívnek? Kíváncsiskodhatok vagy ez már túlmutat rajtunk? Talán drámázás, aggodalmaskodás és kíváncsiskodás nélkül kellek.
Biggyesztek egy csókot a végére, lásd… lássa, nem izgulom túl. Sután játszom a játékát, amíg be nem avat a szabályokba. Utána ügyesebben próbálkozom majd.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 27, 2024 10:02 am



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"







Hamar megbékélsz, de nem tudom mennyire a külsőm és sármom győz meg róla, a mélyebb bariton, amit mogorvaságom táplál most, hogy emberszerűbb akarok lenni a közeledben.
De mintha megpróbálnál lezárni és tényleg nem értem, így hogy logikailag sem látlak olyan tisztán, mintha olvasnék benned. A lányos konspirációk, érzelmek, ahogy neveznénk őket mindig túl magasak voltak, morgován figyelem viszakozásod, egy bonyolult egyenlet fölött görnyedek.
-Rendben.
Horkantok rá egy okét végül és próbálok az előttünk álló számomra valamennyire kényelmetlen és ismeretlen eseményre koncentrálni.
Ugyanolyan egykedvűen rántok vállat a felnőtt drámákra is. Szeretném elhinni, hogy nem veszek részt bennük.
-Azokhoz sem értek.
Ne reménykedj, hogy túlságosan beleállok. Bár a múltkor sikerült kizökkentened. Azért örülnék, ha megyőzhetném magam, nem csak a lelkivilágom tudod felforgatni, miért nem lehet valami egyszerűen csak jó?
-Csak kicsit engedd el magad. Nem kell rágörcsölnöd mennyire akarod.
Az, hogy előre megbeszéled magaddal mennyire jó lesz, nem garancia és félszeg egy “mégse” után annál nagyobbat csalódnál, csalódnék.
Örülök, hogy úgy tűnk kizárod kétségeid, amikor apró, elektromos kisülések és a vonzalom leküzdhetetlen gravitációja, újra megkóstoltat velem. Érintéseink lágy násztáncában nem léteznek hamis gondolatok, a gyomorremegés mindig igazat mond.
Autóban úgy ülünk egymás mellett, ahogy kell, gyengéden fogom a kezed, párosdit játszom és nem próbálom fejtegetni mennyire nem illik ez hozzám, mert beléd futottam és ezáltal már ellentmondtam önmagamnak. Csak legyen most jó, öleljelek át, nyomjak apró csókot nyakhajlatodba, amikor megszólalsz, simítsak végig kezeden, amivel kapaszkodsz belém.
Ajkam széle megrándul, örülök, hogy Karamit éppen el tudom nyomni, kegyetlenül kihasználna. Ő a kocsibuzi, én csak nyelek, mert nehéz erre nem azonnal igent mondani. De közel bújok hozzád, mert fogalmad sincs róla, de erőt adsz ellene.
-Tudok igen, de nem kell kocsit hoznod nekem. Én inkább motorral járok. Egyszer elvigyelek motorozni? Hogy jött ez egyébként?
Nézek rád és hagyom, hogy megrajzolj, követem ajkammal finom, bizsergő érintéseid. Hajaddal játszom, ha hagyod, akkor a nyakadnál túrom össze. Nem hiszem, hogy olyan lány vagy, aki bánja.
-Nem megyünk messze, de nagyon szép a hely. Van kedvenc helyed Winifred Gemma Wilson? Elnézést, egyszer meghallottam ezt a szót a fejedben. De most például nem olvaslak, csak, hogy tudd, gondolhatsz bármire, szabadon.
Nem teszem hozzá milyen kibaszott nehéz gyógyszer nélkül kizárni téged, az idióta taxist, a város zsivaját, Karamit, a többieket, akik mind lesben állnak, hogy általam éljenek és sötétté, árnyékossá teszik a legszebb pillanatokat. Mennyire nyálas legszebbnek nevezni egy étterembe taxiást, vagy úgy érni egy nőhöz, hogy többet akarok az egyetlen éjszakáknál, de ez van. Nyálas vagyok melletted. Még akkor is, amikor befordulunk egy utcába és már tényleg majdnem odaérünk, néhány mondatot majd elcsókolok itt is, mielőtt kiszállnánk, kellenek a taxis emlékhez.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 24, 2024 5:46 pm
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Megint a szemed forgatod. A nagyim imádott volna neked prédikálni arról, hogy ha sokat csinálod, ki fog esni a helyéről. Fintorgott volna rád, miközben kioktat, micsoda ráncokat vés majd a fintorgás a csinos pofidra. Különben tetszettél volna neki. Szinte hallom: jókiállású, fess fiatalember ez, Gemma. Emlékeztet öregapádra fénykorában. Minden helyes pasi rá emlékeztette.
Visszazökkenek hozzád a jelenbe. Meglep, mennyire készségesen adsz igazat nekem, milyen hamar átengeded a győzelmet. Nehéz így haragudni.
– Kicsit. De már elmúlt – ismerem be. Tetszik, hogy a csúnya, kényelmetlen dolgokat sem takargatjuk. Nehéz belőni, mi vezetett ide: egy kertvárosi zsákutcából, kilyuggatott combbal összeszedni téged, részeg légyottot tartani veled az erdőben, vagy hidegzuhany alá pakolni és kimérni a Xanax adagodat? Mindegy. Döcögött az út. Kirázta belőlünk a hazugságokat, lehetünk egymás előtt rondán őszinték.
– Megszabadulni? Én? Tőled? – Magamra mutatok, rád. Kacagok egy nyúlfarknyit. – Hülyéskedsz, ugye? Én hoztalak haza a zsebemben! Aztán visszacipeltelek, miután szökni próbáltál. Pont azért, mert jelent valamit. Mert jelentesz valamit.
Aranyos. Cifrákat lódítasz önmagadról. Lepattog rólad a tinidráma, nem nyüglődsz érzelmekkel, mégis lekörmölted azt a vallomást, összemostad az utóiratot, és szükséged van a megerősítésre. Valójában örülnél, ha kapaszkodnék, igaz?
Nem fürkészed a gondolataimat, annyi fix, máskülönben lagymatag szemöldökvonogatásnál erősebbet kapnék erre. Kiforgatom a szavaidat, felforgattam a világodat, szégyelljem magam, hagyhatnálak kicsit tettetni.
– Jó, oké, kinövöm, de a felnőtt drámák mitől jobbak? – billentem oldalra a fejem. – Nem fogom rád hagyni a piszkos munkát, a takarítást vagy ilyesmi. Hozzászokom az érzelmi hullámvasúthoz. Utána kevesebbet liftezik majd a gyomrom.
Talán legközelebb alábbhagy a zsibongás, nyugodtabban vonlak majd magamhoz, mintha mi sem volna természetesebb. Igen, majd legközelebb. Egyelőre elektromos töltések szikráznak az ujjbegyeimben, amint a hajadba túrok, még ott remeg pipiskedés közben a bokámban az izgalom, és elakad egy légvétel a nyelvem hegyén, megül a leheleted forró párájában az ajkamon.
Pillogok rád bágyadtan, lebazsalygok az összefont kezeinkre, megszorítom őket. Szélesedik a vigyorom.
Követlek. Azt ígéred, nagyon romantikus helyre viszel, és ez felér egy varázslattal, hiszen rólad van szó. Dulifuli Dave sosem rendezne nyálas randit csakúgy akárkinek. Értem viszont megteszed. Amikor kettesben maradunk, fellazulnak az ellentmondásaid, megkopik az ellenállásod, bókolsz, puhán csókolsz, előre engedsz, azt érezteted, különleges vagyok. Olyan érzés ez, amibe gyerekjáték belezúgni.
Melléd kucorodom, kitapogatom a tenyered, hozzásimítom az enyémhez. Elpilledek a testmelegedtől, akár egy nehéz paplan alatt.
Rendben leszünk. Mások féltenének tőled, ítélkező, aggodalmas pillantásokkal szórnának, ha ismernék a titkaid, de én sem vagyok jó. Belőlem sem neveltek hőst az X-ek. A tökéletességet különben is csak megjátszani lehet. Valahol, valamikor mindenki belebotlik a saját árnyékába.
Rendben leszünk. Nem kell jónak vagy tökéletesnek lenned. Nekem elég, hogy felvállalod magad meg a vágyaidat. Hogy biztosra vehetem, mit akarsz. Nincsenek félreértések, elhallgatások, talányok. Nem kell, azon görcsölnöm, hol, hogyan, mennyire érhetek hozzád, mielőtt átszakítom a kapcsolatunk vékony hártyáját. És tudom, ha kiábrándulnál, ha mást választanál, közölnéd velem. Nem hagynál tipródni. Ugye?
Szóval rendben leszek. Melletted.
A válladnak dőlök. Figyelem a tükörképed az ablaküvegben.
– Tudsz vezetni? – kérdezlek. Tölcsért formálok a füled köré, úgy suttogom bele a folytatást, ne jusson el a sofőrhöz: – Lopjak neked egy menő kocsit? Van már pár a zsebemben.
Jó lenne rendezni a számlát. Kiegyensúlyozni valahogy azt a gitár-gyűjteményt.
Közelről vizsgálom a vonásaidat, igazságtalanul szépek. Érintések, késztetések érnek bennem tőlük. Kisurran az ajkaim között egy szusszantás, ahogy emlékeztetem magam: veled szabad. Félretűrök egy tincset, puszit nyomok a halántékodra, majd finoman átrajzolom az ujjaimmal az állkapcsod vonalát. Visszahelyezkedem a helyemre. Elmélázom.
Nevetségesen könnyű engem elcsábítani. Lehet, meghódítani sem lesz nehezebb.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 21, 2024 5:10 pm



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"






Szinte törvényszerű, hogy a randi, Vele valamilyen lelkizéssel induljon és lényem egyik része (a sok közül) röhög a másikon, mert minden bizonnyal Winifred a drámázásaival együtt kell. Nem fogom fejtegetni, miért, valahol kíváncsi sem vagyok rá, főleg gyógyszertelen, józan állapotban, amikor még a magam számára is nehezen elviselhető vagyok. Lenyelem a köztünk támadó feszült levegőt, legalább valamennyit belőle, kényelmetlen ilyen atmoszférában előadni magam.
-Jó
Reagálok szemforgatva Niel Topsfield biztonságára. Mindhármunknak az lesz a legjobb, ha ignorálom a szőke fiú létezését. Bár megintcsak remek kérdés, mit keresek én egy szerelmi háromszögben? Talán mert okos, nem csak szép, kalandor lelkű, tiszta, ritka párosítás vagy Winifred és fogalmad sincs lényed egyediségéről. Túl sokszor beletrafálsz. Összehúzott szemöldökkel, kicsit beharapott alsó ajakkal nézlek fürkészve, aztán bólintok hozzá. Ha Niel Topsfield megtudta volna, hogy nem vagyok százas, már kifüstölt volna ebből a röhejesen luxus odúból és akkor bántom… ígéretek ide, vagy oda.
-Rendben, megnyerted a kört. Ugye nem haragudtál meg?
Fürkészlek, az arckifejezésed durcás, bár a folytatásra gyorsan rábólintok, ez teljesen jellemző Topsfiledra és el tudom képzelni a béna romantikus jelenetetek.
-Miért szeretnél ennyire megszabadulni tőlem? Már mondtam, hogy én nem akarok, még akkor sem, ha számomra kellemetlen volt kiadni magam. Ez nem jelent semmit?
Vonom fel egyik szemöldököm, amíg itt sóhajtozol mert bántom a kis barátod. Valóban jó lenne, ha Niel Topsfield nem jönne velünk arra a randira.
Szinte hallom hogyan agyalod ezt is rongyosra, míg a cafatok egyenként ellentmondásba nem karolnak. Nem lennék most a fejedben, legalább egyikünk gondolatai maradjanak tiszták-és tartom magam ehhez, cifra nélkül. Ha nem elég, hogy téged akarlak, még utolérheted, kínos mennyire nem vagy tisztában saját hatalmaddal.
Tömören bólintok, örülök, hogy erőszakos, gyáva embernek még nem gondolsz.
-Majd kinövöd a tinidrámákat, egyszer rájössz, hogy feleslegesek, addig meg ne mással végeztesd el a piszkos munkát. Ne törődj vele, majd helyrehozod. Állítólag ez erről is szól, nem létezik konstans boldogság.
Ráadásul én az ilyesmiben rossz vagyok. Talán lemondasz rólam, de igyekszem nem tovább fokozni csalódottságot, mert magam előtt is pofára esnék, ha hisztis feneket kerítenék neki. Végül elveszed, amit tálcán kínálok, szeretem a hirtelen reakcióid. Lassan elmosolyodom.
-Helyes…
Súgom ajkadra kellemes bizsergéssel, kicsit beindul körülöttem a világ, mintha a föld hajlandó lenne újra forogni. Elveszem a csókod, sóváran, várakozón, vénáim izgatottabban tölti meg a bizsergés most, hogy semmi nem gátol élvezetedben. Meg tudnál gyógyítani, talán tényleg. Ujjaim összekulcsolom a tiéddel.
-Mehetünk. Nemsokára érkezik a taxi. Elvileg nagyon romantikus helyre viszlek. Kíváncsi vagyok mit szólsz majd hozzá.
Ha hagyod, kivezetlek a szobából, jó esetben senkivel sem találkozunk, a bejárat elé, ahol már ott a kocsi, éppen belefért a tíz percbe ez a kutrára szabott bizonytalanság. Úgy teszek, mintha úriember lennék, a kedvedért, de nem derogál, hogy ajtót nyitok neked és engedlek előbb beszállni. Már mondom is a címet, miközben a kocsi elindul velünk, jobb autó, drágább, halottak pénzéből fogom kifizetni.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 20, 2024 3:29 pm
David & Freddyare we sure about this?
Belepirulok a pillantásodba. Rám nem szoktak így nézni. Soha senki nem simított végig rajtam így a tekintetével. Mintha finoman lehántanád rólam a ruhát. Halkan hümmögök a csinosra, és szeretnék felelni rá valamit, bár te tudod magadról, mennyire szép vagy. Hallottad tőlem párszor.
Az ajkad a nyakamon, az ereimben forrón felzubogó vér majdnem kimossa belőlem a vallomást. Felrémlik a kékes-lilás folt, amit napokig viseltem magamon. Felrémlenek az érintések a pavilonban. És csak a bűntudat meg a szorongás horgonyozza le a szívemet a mellkasomban. Egy másik kósza emlék a fémesen a fogamnak koccanó piercingről.
Meg sem lep a szerencsétlenkedésünk. Persze, te javasoltad, hogy beszéljek vele, biztos pontosan erre számítottál tőlünk: ostobaságra. Előre megmondtad. Összezavartam, tetszem neki, szólnom kéne, válasszon és a többi. Egyedül én hitegettem magam, hogy ha így lenne, nem Lilire meredne ácsingózva. Hogy ha tényleg engem szeretne, már választott volna, közeledne, nem távolodna. De mit tudok én a szerelemről? Kezdem azt hinni, semmit. Fantáziálok. Mesét írok. Köze sincs az egésznek a valósághoz.
Összehúzom magam a reakciódtól. A hajadba túrsz, már ez sem jó jel, aztán ömlik belőled a felháborodott gúny, a végére tűzöd a vádakat ellenem. Egészen picit hátrébb araszolok, megint a szőnyeg mintájában keresek menedéket.
– Tényleg nem kéne – mormolom síri hangon. – Mármint bántanod. Nem fog többet kutakodni utánad, nem gyanakszik. És kinek adtam volna tovább? Szerinted, ha elárulom Nielnek a többit, itt tartanánk? – Dacos egyenesbe merevedik a szám, majd elernyed, lekonyul a vége. Bocsánatkérően, csalódottan kémlelek fel rád. Gyónok, és azt illik őszintén, ezért előkotrom a részleteket a memóriám mélyéről. – Volt valami béna elszólásom arról, hogy tudom, mit csináljak, ha elkezdenél kifordulni magadból. De elsimítottam. Szerencsére nem vette komolyan. – Hitetlenül csóválom a fejem. – Visszajött riadót fújni egy hülye variáns miatt. Gondolod, áldását adta volna ránk, miután elárullak neki? Ha ennyire aggódsz, miért nem sikáltad tisztára az agyam?
Utolsó kis mocsok vagyok, lehetne ezt szebben, óvatosabban, és egyébként sem kellene megsértődnöm, amiért árulást feltételezel egy árulóról. Mégis… Úgy fest, itt húzom meg a vonalat. Igen, belesodródom az érzelmi drámákba, labdázhattok a szívemmel, beismerem: hihetetlenül szánalmas tudok lenni. Ez viszont más kérdés. Ennek semmi köze a románcokhoz. Sosem keverném bele semmilyen játszmába a titkaidat.
Újabb undokság, Nielnek mindig tartogatsz belőle. A szemem forgatom, felsóhajtok. Ragadtak rám dolgok rólad. Remélem, idegesít. Akármilyen alávalóan viselkedtem, akármennyire sajnálom, most picit haragszom.
Észrevetted, milyen könnyen bántjuk egymást?
Winifred. Ez is a sajátod, senki más nem szólít így. Szóval, nézem. Nézlek. Hagyom, hadd furakodjanak a szavaid a felszín alá, hadd bolygassanak fel. Lehet ilyet? Kiegyezni azzal a csókkal, sőt, szarni rá, miközben azt állítod, akarsz? Hogy kellek neked? Összefér ez a kettő?
Létezik egyáltalán az a szerelem, amit anno kitaláltam magamnak?
Egymásra rakódnak a kérdések. Szeretném-e, hogy meghódíts. Akarlak-e téged.
Tényleg. Mit akarok?
Azt hittem, boldog párkapcsolatot. Valakit, aki úgy viszonozza az érzéseimet, ahogy szükségem van rá. De egyre egyértelműbb: túl sokat, túl tarkát reméltem. Az élet még mindig nem tündérmese.
Talán, ha Lili talál véletlenül szeretőt, Niel őt csókolja meg álmában. Nem volt elrendelve köztünk semmi. És egyetlen egyszer sem kérte, hogy válasszam őt.
Te is elengednél. Feleslegesen aggódtam, ártok-e neked, szétcincáltam-e a kötődést kettőnk között. Azt mondod, menjek. Szerezzem meg magamnak.
Szóval ennyi? Erről szólnak a valódi románcok? Ki elég ügyes és merész elvenni, amire, akire vágyik? Ki elég kemény elengedni a másikat, mielőtt túl közel férkőzne hozzá?
– Tudom. Hogy nem ütöttél volna meg – tisztázom, a rend kedvéért. – Csak utálom azt a Freddyt, aki ebben a tinidrámában szerepel. Segített volna, ha valaki felpofozza helyettem. És szívesebben láttalak volna dühösnek, mint csalódottnak. Azért mondtam.
Persze egyik sem vagy. Hiszen előre figyelmeztettél: méltóságodon aluli emberi érzelmekkel szórakozni.
A zuhanytálcán remegtél előttem, összesírt levelet írtál nekem, és a karomban aludtál el. Niel könnyes szemmel mesélt arról, hogy kénytelen önmagát gyilkolni, pegazust lopott velem, azt ígérte, bármikor kérhetek tőle dalt. De mindkettőtök hajlandó átengedni a másiknak.
Az én döntésem.
És most, hogy kipukkasztottátok az illúzióimat a szerelemről, fogalmam sincs, mit szeretnék. Egy valamit tuti nem: felőrlődni a naiv ábrándjaimban, tovább kergetni valami kézzel foghatatlan, zsebvilágokból átszüremlő délibábot.
Ha más ilyen könnyen veszi, én minek bonyolítsam?
Közelebb lépek hozzád, megragadom a zakód hajtókáját.
– Jó, próbáljuk ki a te verziódat! – Felágaskodom, a tenyerembe zárom az arcod, és a számhoz húzom a szádat. – Hódíts meg! – suttogom az ajkaid közé, mielőtt megcsókollak.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 20, 2024 12:28 pm



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





“Ok”
Reagálok gyorsan a tíz perc előrehozott randira, jobb lesz így, biztosan odaérünk és nekem sem probléma tíz perccel kevesebbet szépítkezni.

Lazán nekidőlve az ajtókeretnek futó, ám annál tüzetesebb pillantást vetek előkészületeire, egyszer, aztán bónuszból megint, miatta csökkentettem az adagom, hogy gondolatait kevésbé, testét mélyebben érezhessem este, elvégre ki akarna járni egy impotens fasszal? Ma határozottan férfiasnak szándékozom maradni, ezért is repetázik rajta kiéhezett, szinte izgatott tekintetem, jegyzi meg félmosolyra gördülő ajkam, mindenféle felesleges cifra nélkül, őszintén, egyszerűen.
-Csinos.
Tetszik a folytatás, a randink felé vezető első lépések, puszi az ajkamra és hogy beinvitál, elhagyom fülem mellett a nevetést, mert most nem vagyok kíváncsi rá, miért kaptam.
-Persze.
Lépek közelebb fedetlen hátához, veszem kézbe a finom anyagú szalagot és vizslatom tovább a nekem szánt jutalomfalat részleteit. Kóstolok is belőle, apró, leheletfinom csókot nyomok a még fedetlen nyakra, mielőtt elegáns masnit kötnék rá.
Örülnék, ha rögtön indulnánk is, de megint beveti a kislányos klisét, aztán Niel nevének említésekor már egy gunyoros, szemöldök felvonós
-Áh..
-is kiszökik, mint aki érti és felkészült a csajdráma következő fejezetére. Biztosan elég lesz tíz perc?
-Hát persze, ostoba.
Hagyom ennyiben, mert a sztori eddig a legkevésbé sem meglepő számomra. Hogy ők bazsalyogva kicsivitelik majd egymásnak az érzéseik, abszolút várható volt. Ahogy az is, hogy Topsfield elbassza. Blazírt arccal hallgatom a levelet, én is elkövettem, nagyon gyerekes volt, de ez van, tudjon magának megbocsátani az ember, bizonyára hatással van rám a dráma kipárolgásuk. Hogy visszament hozzá az idióta, szinte látom magam előtt, aztán…viszont kissé megtorpanok. Topsfiled kiderített valamit.. rólam? Nagyon gondosan beállítottam a frizurát, amit most széttúrok, hogy feszülten félreseperjem arcomból goromba tincseim.
-Remek! Kibaszott jó, hogy ezt is tőle tudod. Nem kéne bántanom, igaz? Ez lesz a következő nagy kérés… Jah persze, Topsfield más világokban operál, végülis tíz pont neki, a lányokkal nagyon béna, de ebben a világosdiban még megtalálhatja magát. Tökre leszarom mi van Topsfield világaival, Xavier rám tartozik és ja, akartam már róla beszélni veled, de titok lenne. Nem adtad tovább másnak, ugye? Topsfieldnek sem a többit, igaz?
Kénytelen leszek átvilágítani a gondolatait, pedig kibaszottul kerülni akartam ma este. Átkozott kamaszdrámák, kellett ez nekem? Nagy levegőt veszek, hogy lenyugodjak. Freddy túlságosan csinos, valami van köztünk én meg lefoglaltam azt a randihelyet! Nyugalom…
-Áh, csodálatos…
Horkantok fel, hogy a maga béna módján mégiscsak kicsikart belőle egy csókot.
-Valahol mélyen belül Tospfield is nő, csak hogy tudd.
Ki az isten szervez meg így egy “barátságot?”
Hallgatom a folytatást, megint igazítok a hajamon, aztán kissé elképedve fintorodom el.
-Nézd Winifred, nem én vagyok a jófiú ebben a történetben, ebben a házban, de azért azt se nézd ki belőlem, hogy nőket ütök meg. A méltóságom kösz, jól van. Amúgy hogyan dobjalak, amikor még nem volt lehetőségem meghódítani téged? Mindössze annyit tettem, mint a nyálas “barátod” most hívnálak randira, hogy elkezdjük a kapcsolatunkat. Én leszarom Topsfieldet, meg ezt a csókot, ha nem fogod rendszeresen ezt csinálni vele. Lehet a legjobb barátnőd, nem izgat. A tíz percben még simán benne vagyunk. Viszont, ha őt akarod a pasidnak, akkor menj, szerezd meg, te nem vagy ennyire béna. Akkor viszont hagyjuk ezt, lemondom a foglalást. Nem akartam rád hárítani, egyébként, de nem én vagyok, aki bizonytalan. Én tudom, hogy te kellesz. Én akarlak, el akarlak vinni. Kérdés, te engem akarsz-e.
Vonok vállat, nem kell ebből drámát csinálni. Én nem fogok hisztizve kirohanni, sírva elválni tőle, valahol érthető lenne Niel, sokkal érthetőbb, mint én. Jobban is bánna vele, az én helyzetem labilis, hiába játszok most szilárd halmazállapotúra. Amitől csak a fejem fájdul meg.






_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Ápr. 19, 2024 6:59 pm
David & Freddyyou really shouldn't take me on a date...
Meredek a mobil kijelzőjére. Fogalmam sincs, mire számítottam a hajnali tini-drámázásunk után, homályosan lengett körül az ölet, hogy együtt vagyunk, olyan behatárolatlanul, és ez jelent valamit, többet annál, mint előtte a szerető címke. Hiszen lehántottam róla a titkait, felforgattam a világát, beleszuszakoltam magunkat egymás életébe. Aztán meg… cserben hagytam kettőnket.
Arra készültem, én keresem majd először. Megint. Hogy bekopogok a helyrepakolt ügyes-bajos-nieles dolgaimmal. Ismét.
Sok mindenre készültem. Erre nem.
Elhívott. Randira. Engem.
Háromszor olvasom vissza az üzenetet, keresem, hol érthettem félre, milyen lyukakat tömött ki a fantáziám hülyeségekkel.
David nem akarhat engem vacsorázni vinni puccos étterembe. David utálja az ilyesmit. Ilyesmiről a buta kislányok ábrándoznak.
Atya ég… Leesik: a kedvemért csinálja.
Remegő ujjakkal pötyögöm be a választ.
Tudsz kicsit korábban jönni? 10 perccel előbb?

Kitekeredve igyekszem összemasnizni a nyakam hátulján a szalagot. Kicsúszik a kezemből a kopogásra. A tekintetem az ajtóra tapad, a szívem galoppozásba fog, lihegek, pedig el sem kezdődött a maraton. Mit maraton? Sprint lesz. Elfut majd, és most nem futhatok utána.
Kitárom az ajtót. Akármilyen szájcsócsálós, bűnbánós rettegés gyűrte az ábrázatomat, elillan róla. A bugyuta mosolyom sarka addig remeg, míg kiszivárog rajta egy hitetlen nevetés. Úgy pózolsz itt, mintha egy tizenéves lány fejéből pattantál volna ki. Te lennél a tinidráma főhőse.
Felpipiskedem, nyomok egy puszit a szájzugodba, és a csuklódnál fogva behúzlak a szobába. Becsukom mögötted az ajtót.
Megtámaszkodom a kilincsen. Mély levegő. Feléd sandítok, közben kiszúrom a tükörben a ruhám nyitott hátát, a szalagot, amit nem sikerült összekötnöm. Szuper.
– Segítesz? – tűröm félre a hajam az útból. Elbújok egy picit a kifogás mögé. Csak amíg túlesem a nehezén.
Amint nekilátsz a feladatnak, nekilátok én is az enyémnek.
– El kell mondanom valamit. – Szöszöket keresek a harisnyámon. Lecsapok rájuk. Legyen mit birizgálni. – Próbáltam összeszedni előre. Tényszerűen, racionálisan meg hasonlók. A múltkori… beszélgetésünk után… találkoztam Niellel. – Összekulcsolom az ujjaimat, és lehunyom a szemem. Mintha Istennek gyónnám meg a vétkeimet. Hadarok. Igyekszem gyorsan letépni a sebtapaszt. – Elárultam neki, hogy szeretem, de majd elmúlik, meg én veled vagyok. Abban maradtunk, barátok vagyunk, és ő Lilit akarja randira hívni. Visszaküldött hozzád. – Erősebben szorítom össze a szemem, felbukkannak az első zavart barázdák a homlokomon. Fura így visszaidézni az eseményeket. Utólag egész… más. – Pár órával később nekiálltam írni neki egy búcsúlevélfélét, hátha úgy gyorsabban lezárom. És akkor betoppant azzal, hogy aggódik értem. Hogy tudnom kell rólad valamit.
Összegereblyézem a bátorságom, megpördülök, leszegett állal ugyan, de szembenézek veled meg azzal a szánalmas önmagammal, aki kettőtök között lettem. Gyűlnek a ráncok a homlokomon, mert ez az egész így hangosan végigvezetve ezerszer gázabb, mint egész eddig belülről csengett.
– Szóval itt az első bocsi. Elmondta, hogy Xavér tata fia vagy, most már ezt is tudom. És állítólag egy variánsod megölte a profot, elhozva a világvégét vagy mi a pikula. Ami amúgy szerintem egy vicc. Ha egyetlen emberen múlott a sorsa, akkor annak a világnak eleve kampec volt. Mindegy – legyintek. Megpihentetem a pillantásom a tarka-barka szőnyegeken, mielőtt visszaterelem rád. – Niel kvázi szerelmet vallott. Nekem meg volt egy összeomlásom. Kiakadtam rá, hogy mégis mit kezdjek most ezzel, mit akar tőlem meg effélék. És a válasz megint az volt, hogy legyünk barátok, mert lemaradt, és nekem itt vagy te. Szóval elvitt Mackótestvért nézni. Bealudtam. Megcsókolt. Én meg viszonoztam.
Úgy grimaszolok, mint aki először szembesül a sztorival. Ez így bazi rosszul jön ki, főleg Nielre vet pocsék fényt. Az egész huzavona. Hogy nem bírt választani két lány közül. Hogy csak egy csókot mert ellopni, engem nem. És tényleg elkésett. Könnyű lenne rákenni az egészet. Viszont nem volna fair.
– Sajnálom. Ha nem bénázza el, azt hiszem, sokkal több mindenért kellene most bocsánatot kérnem tőled. És ez így nem oké. Nem várhatom el, hogy elcsábíts vagy hallgasd a gondolataimat, miközben próbálok kihabarodni belőle. – Belekapaszkodom hátul a jobbommal a balomba, véletlenül se kapaszkodjak beléd. – Meghagyom neked a döntést, mert múltkor mérges voltál, hogy nélküled hoztam meg. De szerintem dobnod kellene. Kiadni az utamat. Esetleg felpofozni. Valami ilyesmi.
Lesütött szemmel, hosszabbra, feketébbre mázolt pillák alól fürkészlek, és várok, megfeszült állkapoccsal várom, hogy kihirdesd rólam az ítéletet, amit én már rég megfogalmaztam magamról. Várom, hogy fekete csíkokban folyjon le az arcomon a festék.
Úgy kell nekem. Megérdemlem. Te pedig jobbat érdemelsz.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 29, 2024 3:47 pm



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





Érzem, hogy össze kéne szerkeszteni a randit most, hogy hivatalossá tettük a dolgot. A körülményekre jobb nem emlékezni, segít, hogy be voltam nyomva, mostani rossz közérzetemen ront, hogy kulcsra zártam a xanaxos fiókot és józanul próbálok… teljesíteni. Bár ezt az új szerepet sokan (pl: Karami) ócsárolják a fejemben, akadnak biztatóim…
Nagy levegőt veszek, hatalmas, ahogy a tükörbe pillantva összeszedem maradékaim, igenis lenyomok egy randit vele józanul-mogorván megmasszírozom halántékom, össze kéne szedni néhány jópofa megjegyzést, mondatot, amivel nem bántom meg és olyan ócska klisék okoznak bennem hányingert: csak legyek önmagam.
A kinézet stimmel és tudjuk ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy az enyém legyen, már csak ebből az önmagamból kéne visszavenni.
Jól kezdtem, írtam neki üzenetet, próbáltam akkor is normálisan fogalmazni, bár még csak ürültek belőlem az anyagok:

Elhívnálak vacsorázni. Jó hely, öltözz szépen. Ahogy jól érzed magad. Megyek érted este 7-kor, 8-ra szól a foglalás. Ha nem jó, átteszem az időpontot.

Kitöröltem a ha nem jó, oldd meg kezdetű mondatot hajlandóvá válva bizonyos kompromisszumokra. Azt ugyan nem részleteztem mennyire fancy helyre viszem, Karami pénzéből, de úgy döntöttem megadom a módját, a büdös kurva életbe nem lesz még egyszer barátnőm, az is biztos.
Mindjárt mennyi stresszel jár, át kell számolnom az adagom, visszaszorítani a fejfájást és legalább száz hülye gondolatot már itt a házban is, Romy nyavalygása külön lehoz az életről.
A siess is majdnem helyet kapott az üzenet végén, csak remélem nem kell rá majd várni és este hétre, ha bekopogok hozzá, kész lesz, puccban, ahogy kell.
Én mondjuk nem vittem túlzásba, kisebb gondom is nagyobb annál mintsem egy modell benyomását keltsem, meghát alapból is, elég rám ing, zakó és már az ajtóban le akarja majd tépni rólam. Lehet el sem jutunk a Royal King’s-ig…
Egyelőre csak megállok a küszöbén, kissé nekivetem jobb karom az aksófélfának, tipikus szívtipró fejemen dob a félig felvont, még hihetetlenkedő tekintet, én randira megyek. Barátnővel.
Kopogok, hármat, aztán várok. Koncentrálok rá, ne halljak senkit, fáj a fejem az emberektől, zsong a boldogságuk, vagy az ellenkezője, ami még jobban zavar.





_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.