Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Wind Dancer

Szomb. Márc. 09, 2024 9:36 pm
Sofia Elizabeth Mantega

 
ÁlnévWind Dancer
BecenévSofia, Lizzie
Szül. idő2003.11.16
Szül. hely Föld-6969 - Caracas, Venezuela
FoglalkozásX-Men begyűjtőosztag
CsoportHős
PBZendaya
 
FONTOS INFORMÁCIÓK
Anya: Miranda Mantega – 1985.05.06 – elhunyt: Te és én a legjobb barátok voltunk. Mindig és mindenben számíthattunk egymásra, még azután is, hogy kiderült a képességem. Caracas belvárosában egy zavargásba keveredtél amikor nekem akartál ajándékot venni. A rendőrség intézkedés közben véletlenül téged is lelőtt. Ekkor kerültem Paolo bácsihoz.
Nagybácsi: Paolo Mantega – 1983.01.16 – élő: Az anyai nagybátyám vagy aki sosem ítélt el képességeim miatt. Viszont anya halála után nem költözhettem hozzád, hiszen már így is ott volt neked a nagynéném, és a három unokatestvérem, akit el kellett látnod. Éppen ezért vetted fel a kapcsolatot az apámmal, akit amúgy sosem kedveltél igazán.
Apa: Walter Barrett – 1980.03.06 – élő: Én utállak, te tudomást sem veszel rólam és ez így is van jól. Neked a munkád az életed és én soha nem szerepelhettem benne. Úgyhogy ezeket figyelembevéve a legjobb döntésed volt, amikor engedted, hogy bekerüljek az intézetbe.

 
KÉPESSÉG
Ez egyfajta elementalizmus, amit úgy hívnak, hogy Aerokinezis. A levegő manipulálásának képessége. Ez egy igazán összetett és sokrétű képesség, aminek sok látványos és kevésbé szembetűnő megnyilvánulása létezik. Az egész azon alapul, hogy képes vagyok az elmémmel irányítani a levegő apró kis részecskéit. Aki teljes mértékben képes uralni a képességét az többek között arra is képes, hogy megszilárdítsa maga körül a levegőt, így tárgyakat vagy alakzatokat is létre tud hozni. Képes arra, hogy a levegőmolekulákat kivonja egy adott területről, vagy egy tárgyból. Ugyanennek okán képes még szabályozni a környezete légnyomását. Szerintem a leglátványosabb képességeink mégis a repülés és a tornádó generálás.
A titkos fegyverem mégis az, hogy az képességemnek köszönhetően feltudom erősíteni a levegőben lévő kis rezgéseket, ami lehetővé teszi számomra, hogy tőlem jóval távolabbi beszélgetéseket is simán kihallgassak.

 
ELŐTÖRTÉNET
Ízlés szerint kibontható rész, akár vázlatpontokba is szedheted a karaktered fontosabb pillanatait, sőt, meg is lephetsz minket egy reag példával. Jelentős szempont, hogy az alábbi rész terjedelme minimum 300 szó.
Emme
 

_________________

Mindenki életében van egy fordulópont.
Egy olyan éles, tiszta pillanat, amikor az ember úgy érzi,
mintha mellbe vágták volna, és teljes bizonyossággal,
a kétség legkisebb árnyéka nélkül tudja,
hogy élete már sosem lesz olyan, mint addig volt.
Sofia Mantega
Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Xavier Institute
Ki van a képen? : Zendaya
Sofia Mantega
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.